אדג'יו תרפיוטיקס מכריזה על ADG20 (Adintrevimab) הוא הנוגדן החד-שבטי הראשון שעומד בנקודות קצה ראשוניות עם מובהקות סטטיסטית על פני טיפול מניעתי וטיפול ל

 

אדג‘יו תרפיוטיקס מכריזה על ADG20 (Adintrevimab) הוא הנוגדן החד-שבטי הראשון שעומד בנקודות קצה ראשוניות עם מובהקות סטטיסטית על פני טיפול מניעתי וטיפול לפני ואחרי חשיפה לקוביד-19 ומתכננת לבקש אישור לשימוש חירום בארה"ב

 

הסיכון לקוביד-19 סימפטומטי הופחת ב-71% בהשוואה לפלצבו בטיפול מונע לפני חשיפה ו-75% בהשוואה לפלצבו בטיפול מונע לאחר חשיפה

 

הסיכון לאשפוז או מוות בקרב נבדקים עם קוביד-19 קל עד בינוני הופחת ב-66% בהשוואה לפלצבו באוכלוסיית ניתוח היעילות העיקרית וב-77% בהשוואה לפלצבו במשתתפים שקיבלו טיפול תוך שלושה ימים מהופעת התסמינים

 

התוצאות הכספיות לשנה המלאה והרבעון הרביעי של 2021 דווחו; 591 מיליון דולר במזומן והשקעות צפויים להספיק כדי לממן את הפעילות עד וכולל המחצית השנייה של 2024

 

וולטהאם, מסצ‘וסטס, 30 במרץ 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Adagio Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: ADGI), חברת ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, דיווחה כי הגיעה בהצלחה לנקודות הקצה העיקריות עם מובהקות סטטיסטית עבור כל שלוש האינדיקציות בניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים של החברה, בשלב 2/3, המבוצעים לצורך הערכת תרופת הניסוי שלה, Adintrevimab (ADG20) כטיפול מונע לפני ואחרי חשיפה (EVADE) וטיפול (STAMP) עבור COVID-19. EVADE ו-STAMP נערכו בעיקר בתקופה שבה גרסאות SARS-CoV-2 שלפני האומיקרון היו דומיננטיות. לאחר הופעת הווריאנט אומיקרון, בניתוח מחקר שהוגדר מראש בתת-קבוצה של קבוצת טרום החשיפה, נצפתה הפחתה משמעותית מבחינה קלינית במקרים של COVID-19 סימפטומטי עם Adintrevimab בהשוואה לפלצבו. בשני הניסויים, להזרקה תוך שרירית (IM) בודדת של Adintrevimab במינון 300 מ"ג היה פרופיל בטיחות דומה לזה של פלצבו. בהתבסס על נתונים אלה, Adagio מתכננת ליצור קשר עם מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ולהגיש בקשה לאישור שימוש בחירום (EUA) ברבעון השני של 2022 עבור Adintrevimab למניעה והן לטיפול בקוביד-19.

בנוסף, Adagio סיפקה עדכון על המחקר המתמשך שלה שלב 1 שמעריך adintrevimab במינונים גבוהים יותר ועל פעילויות מחקר הקשורות להנדסה מחדש של Adintrevimab וזיהוי של נוגדנים חדשים כדי לטפל בקוביד-19 ווירוסים אחרים.

 

"קוביד-19 ממשיך להציב אתגרים משמעותיים ברחבי העולם, שכן הולכת ופוחתת בשילוב עם הופעת גרסאות עמידות הובילו לגלי מחלות מתמשכים. אנו מאמינים כי חבילת אפשרויות – המשתרעת על פני מניעה וטיפול – נדרשת כדי לטפל ביעילות בנגיף זה כפי שהוא ממשיך להתפתח, ונתונים אלה נותנים לנו ביטחון בתפקיד הפוטנציאלי ש- Adintrevimab יכול למלא בארסנלים של רופאים", אמר דיוויד הרינג, MBA, מנכ"ל זמני ומנהל התפעול הראשי של Adagio. "בהתבסס על הנתונים של EVADE ו- STAMP, כולל ההשפעות שנצפו בניתוחים ראשוניים של משתתפים שנרשמו לאחר הופעתו של וריאנט אומיקרון, הצוות שלנו יוזם דיונים עם ה- FDA ומכין הגשת EUA עבור adintrevimab. עם יותר ממיליון מנות של adintrevimab מובטח לשנת 2022 ומצב פיננסי מוצק צפוי לקחת אותנו למחצית השנייה של 2024, אנו אופטימיים לגבי הדרך קדימה ואת ההשפעה adintrevimab יכול להיות עבור אנשים רבים ברחבי העולם, במיוחד אלה בסיכון גבוה עם תחלואה משותפת, שממשיכים להזדקק לאפשרויות".

 

EVADE נתונים ראשוניים

EVADE הוא ניסוי קליני עולמי, רב-מרכזי, בהסוואה כפולה, מבוקר פלצבו עבור שלב 2/3, המעריך Adintrevimab במינון IM של 300 מ"ג בשתי קבוצות עצמאיות למניעת COVID-19. המחקר כולל קבוצה תחת רפואה מונעת לפני חשיפה (PrEP) וקבוצה תחת רפואה מונעת לאחר חשיפה (PEP). אוכלוסיית המחקר מורכבת ממבוגרים ומתבגרים בסיכון לזיהום SARS-CoV-2 עקב חשיפה שדווחה לאחרונה או שמצבם הבריאותי העמיד אותם בסיכון מוגבר לחלות בזיהום SARS-CoV-2 ולפתח קוביד-19 סימפטומטי.

בניתוח היעילות העיקרי של קבוצת ה-PrEP, Adintrevimab היה קשור עם שכיחות נמוכה יותר של קוביד-19 סימפטומטי בהשוואה לפלצבו עד החודש השלישי להופעת האומיקרון, המוקדם מביניהם (12/730, 1.6% לעומת 40/703, 5.7%, בהתאמה). הפרש הסיכון המתוקנן היה 4.0%- (95% CI -6.0, -2.1; p <0.0001), מה שהראה ירידה של 71% בסיכון יחסי לטובת Adintrevimab במשך שלושה חודשים. במהלך הבדיקה היו חמישה אשפוזים (0.7%) הקשורים ל-COVID-19 בקבוצת הפלצבו בהשוואה לאף אחד בקבוצת ה-Adintrevimab. בניתוח מחקרי שהוגדר מראש עבור קבוצת ה-PrEP, שכללה 402 משתתפים (196 ו-206 בקבוצות Adintrevimab ופלצבו, בהתאמה) לאחר הופעת האומיקרון (BA.1), אובחנה הפחתה משמעותית מבחינה קלינית במקרים של COVID-19 סימפטומטי נצפו עם Adintrevimab, בהשוואה לפלצבו. Adintrevimab היה קשור להפחתת סיכון יחסית של 59% ו-47% עם מעקב המשך חציוני של 56 ו-77 ימים, בהתאמה (p <0.05 נומינלי).

בניתוח היעילות העיקרי בקבוצת ה-PEP, Adintrevimab הגיע למובהקות סטטיסטית ונקשר עם שכיחות נמוכה יותר של COVID-19 סימפטומטי עד יום 28 בהשוואה לפלצבו (3/173, 1.7% לעומת 12/175, 6.9%, בהתאמה). הפרש הסיכון המתוקנן היה 4.9%- (95% CI: -8.8, -1.0; p=0.0135), מה שמוכיח ירידה של 75% בסיכון יחסי לטובת Adintrevimab במשך 28 ימים. היו שני אשפוזים (1.1%) הקשורים ל-COVID-19 בקבוצת הפלצבו בהשוואה לאף אחד בקבוצת ה-Adintrevimab.

בקבוצות ה-EVADE, שהכילו 1,239 משתתפים שטופלו ב-Adintrevimab עם טווח מעקב חציוני של 140 ימים עבור קבוצת ה-PrEP ו-126 ימים עבור קבוצת ה-PEP, נכון ל-2 במרץ 2022, פרופיל הבטיחות היה דומה לזה של פלצבו. השכיחות של תופעות לוואי (AE), כולל תופעות לוואי חמורות (SAE), הייתה דומה בין קבוצות ה-Adintrevimab והפלצבו. לא דווח על SAE הקשורים לתרופות מחקר, כולל מקרי מוות. התופעות השכיחות ביותר שדווחו היו תגובות במקום ההזרקה, שרובן היו קלות או בינוניות בחומרתן והתרחשו בשכיחות דומה בשתי הקבוצות.

נתונים ראשוניים של STAMP

STAMP הוא ניסוי קליני גלובלי, רב-מרכזי, כפול הסוואות, מבוקר פלצבו עבור שלב 2/3 המעריך Adintrevimab במינון IM של 300 מ"ג בחולים עם COVID-19 קל עד בינוני הנמצאים בסיכון גבוה להתקדמות המחלה. Adintrevimab היה קשור בשכיחות נמוכה יותר מבחינה סטטיסטית לאשפוזים הקשורים ל-COVID-19, או בכלל, הגורמים למוות עד היום ה-29 בהשוואה לפלצבו (8/169, 4.7% לעומת 23/167, 13.8%), עם הפרש סיכון מתוקנן של 8.6%- (95% CI: -14.65, -2.57; p=0.0052), המדגים ירידה של 66% בסיכון יחסי לטובת Adintrevimab. מוות אחד (0.6%) התרחש בקבוצת ה-Adintrevimab, בהשוואה לשישה מקרי מוות (3.6%) בקבוצת הפלצבו עד היום ה-29. בחולים שטופלו בתוך שלושה ימים מהופעת התסמינים (adintrevimab n=91, פלצבו n=85), Adintrevimab הפחית את הסיכון לאשפוז קוביד-19 או למוות מכל סיבה שהיא ב-77% בהשוואה לפלצבו. ב-STAMP נכללו 63 משתתפים (29 בקבוצת Adintrevimab ו-34 בקבוצת הפלצבו) עם זיהום בקוביד-19 עם וריאנט אומיקרון. היו שני אירועים של אשפוז הקשור ל-COVID-19 וללא מקרי מוות עד היום ה-29 בקרב המטופלים עם אומיקרון, ושני אירועי האשפוז התרחשו בקבוצת הפלצבו.

ב-STAMP, ב-192 משתתפים שטופלו ב-Adintrevimab עם מעקב חציוני של 73 ימים בקבוצת ה-Adintrevimab החל מה-2 בפברואר 2022, ניתוק הנתונים, השכיחות של AE, כולל SAE, הייתה נמוכה יותר בקבוצת Adintrevimab. לא דווח על SAE הקשורים לתרופות מחקר, כולל מקרי מוות. התופעות הנפוצות ביותר שדווחו היו תגובות במקום ההזרקה, כולן היו קלות או בינוניות בחומרתן, והתרחשו בשכיחות דומה בשתי הקבוצות.

"בשם כל צוות Adagio, אני רוצה להודות לחוקרים הרבים, לצוותים הקליניים, והכי חשוב, למטופלים, למשפחות ולמטפלים על השתתפותם בניסויים הקליניים שלנו. אנו מעודדים מהנתונים ומצפים להגשת EUA ולדון בתוצאות אלו עם ה-FDA ורשויות רגולטוריות אחרות. יתר על כן, אנו ממשיכים במאמצי המחקר שלנו לשפר את פעילות Adintrevimab נגד אומיקרון ולזהות נוגדנים המכוונים לתחומים חדשים, אשר יספקו מועמדים נוספים למוצרים פוטנציאליים שאפשר יהיה לקחת לפיתוח קליני. ביחד, מאמצים אלה מציגים את היכולת של הפלטפורמה והמומחיות שלנו לגלות, לעצב ולהנדס נוגדנים חדשים, ולבצע ניסויים קליניים גלובליים, כדי לטפל במחלות זיהומיות פוטנציאליות", אמרה אלי הרשברגר, Pharm.D, מנהלת הפיתוח הראשית של Adagio.

עדכוני פיתוח ומחקר נוספים


אדג‘יו ממשיכה למנף את הפלטפורמה והמומחיות שלה על ידי ביצוע מאמצים רבים לטיפול בקוביד-19, נגיפי קורונה אחרים, שפעת ומחלות זיהומיות אחרות, כולל:

 

* קידום ניסוי שלב 1 במתנדבים בריאים כדי להעריך פרמקוקינטיקה ובטיחות של מינונים גבוהים נוספים של adintrevimab כדי להשלים את הנתונים שנוצרו עד כה, אשר העריך מינונים עד 600 מג IM. נתוני בטיחות ראשוניים באמצעות שבועיים לאחר מינון מציעים פרופיל בטיחות חיובי במינון 1200 מג מנוהל עם הזרקת IM או תוך ורידי (IV).

* מאמצים מתמשכים לשנות את adintrevimab כדי לשפר את הקישור לתתי המשנה של אומיקרון (BA.1 ו- BA.2) על מנת לשפר את עוצמת הנטרול תוך שמירה על נטרול רחב שנצפה במבחנה נגד גרסאות אחרות של SARS-CoV-2 המעוררות חשש. . גרסאות מהונדסות מחדש של ADG20 מראות שיפור של יותר מפי 100 באיגוד ועד פי 40 פעילות נטרול משופרת מול הגרסה Omicron BA.1  תוך שמירה על פעילות מול כל שאר גרסאות הטעונות בדיקה מאלה שנבדקו עד כה.

* מאמצי גילוי מתמשכים להערכת נוגדנים חד שבטיים נוספים מהספרייה הקניינית של החברה של נוגדני SARS-CoV-2 שבודדו בעבר לנטרול רוחב ועוצמה, אשר ניתן לפתח כטיפול עצמאי או טיפול משולב. נוגדנים חדשים המבודדים מתורמי זיהום פורצי דרך של אומיקרון הציגו פעילות הפיכה נגד נגיף הסארס 2003 וכל גרסאות הדאגה של SARS-CoV-2 שנבדקו עד כה, כולל גרסאות BA.1 ו- BA.2.

* המשך מאמצי הגילוי לזהות נוגדנים חדשניים, מנטרלים באופן נרחב שמכוונים לאפיטופים בתוך ומחוץ לתחום איגוד הקולטן של SARS-CoV-2 ו- pan betacoronavirus מנטרלים נוגדנים.

 

תוצאות כספיות לשנה מלאה ולרבעון הרביעי 2021

 

* פוזיציית מזומנים והכוונה פיננסית: נכון ל-31 בדצמבר 2021, שווי מזומנים וניירות ערך סחירים עמדו על 591.4 מיליון דולר. בהתבסס על תוכניות ההפעלה הנוכחיות, אדג‘יו צופה כי המזומנים הקיימים שלה, שווי מזומנים וניירות ערך סחירים יאפשרו לחברה לממן את הוצאות התפעול שלה ואת דרישות הוצאות ההון שלה למחצית השנייה של 2024.

* הוצאות מו"פ: הוצאות מחקר ופיתוח (מו"פ), כולל הוצאות מחקר ופיתוח בתהליך, הסתכמו ב-68.4 מיליון דולר ברבעון שהסתיים ביום 31 בדצמבר 2021, ו-190.4 מיליון דולר לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2021.

* הפסד נקי: ההפסד הנקי הסתכם ב-83.0 מיליון דולר, או 0.77 דולר, הפסד נקי בסיסי ומדולל למניה, ברבעון שהסתיים ב-31 בדצמבר 2021, ו-226.8 מיליון דולר, או 5.32 דולר בסיס ורווח נקי מדולל למניה, לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2021.

 

אודות Adintrevimab


Adintrevimab (ADG20), המועמד המוביל למוצר של אדג‘יו, נועד להיות נוגדן חזק ומנטרל באופן נרחב הן למניעה והן לטיפול בקוביד 19, כולל מחלה הנגרמת על ידי רוב הווריאנטים, כסוכן יחיד או משולב. Adintrevimab נבחנת בשני ניסויים קליניים נפרדים שלב 2/3: ניסוי EVADE למניעת קוביד-19 הן בהגדרות שלאחר החשיפה והן בהגדרות שלפני החשיפה, וניסוי STAMP לטיפול בקוביד-19. נתונים ראשוניים מניסויים אלה הראו כי באוכלוסיית טרום אומיקרון, adintrevimab פגש את נקודות הקצה העיקריות על פני כל שלושת האינדיקציות, מדגים יעילות מובהקת סטטיסטית ומשמעותית קלינית. על פני כל אחד מהניסויים, ניהול תוך שרירי (IM) של adintrevimab במינון 300 מג היה פרופיל בטיחות דומה לזה של פלצבו. Adintrevimab מוערך גם במחקר שלב 1 כדי להעריך בטיחות ופרמקוקינטיקה במינונים גבוהים יותר, ונכון לחתוך נתונים ביניים, אין תופעות לוואי הקשורות לתרופה מחקר, תופעות לוואי חמורות, תגובות באתר הזרקה או תגובות רגישות יתר דווחו על פני כל רמות המינון מוערכים. Adintrevimab הוא נוגדן חד שבטי למחקר שאינו מאושר לשימוש באף מדינה. הבטיחות והיעילות של adintrevimab לא הוכחו.

 

אודות Adagio Therapeutics

 

Adagio (נאסד"ק: (ADGI היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, כולל קוביד-19 ושפעת. החברה מפתחת את המוצר המוביל שלה, adintrevimab, למניעה וטיפול בקוביד-19, המחלה הנגרמת על ידי הנגיף SARS-CoV-2 וגרסאותיו. מעבר לקוביד-19, אדג‘יו ממנפת יכולות גילוי ופיתוח נוגדנים חזקות שאפשרו קידום מזורז של adintrevimab לניסויים קליניים כדי לפתח אפשרויות טיפוליות או מונעות למחלות זיהומיות אחרות, כגון נגיפי קורונה נוספים ושפעת. Adintrevimab הוא נוגדן חד שבטי למחקר שאינו מאושר לשימוש באף מדינה. הבטיחות והיעילות של adintrevimab לא הוכחו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com

הצהרות צופות פני עתיד

This press release contains forward-looking statements within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Words such as “anticipates,” “believes,” “could”, “expects,” “intends,” “potential”, “projects,” and “future” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. Forward-looking statements include statements concerning, among other things, the timing, progress and results of our preclinical studies and clinical trials of adintrevimab, the review and analysis of data from our ongoing trials and the timing thereof, the initiation, modification and completion of studies or trials and related preparatory work, and our research and development programs; our plans related to engaging with regulatory authorities, including the timing of any regulatory submissions or applications; our pursuit of other strategies to broaden our portfolio of SARS-CoV-2 mAbs to address other SARS-CoV-2 variants of concern, including the Delta and Omicron variants; our discovery efforts to identify novel broadly neutralizing antibodies that target distinct epitopes both within and outside the receptor binding domain of SARS-CoV-2 and other beta coronaviruses; our expected cash runway; and other statements that are not historical fact. We may not actually achieve the plans, intentions or expectations disclosed in our forward-looking statements and you should not place undue reliance on our forward-looking statements. These forward-looking statements involve risks and uncertainties that could cause our actual results to differ materially from the results described in or implied by the forward-looking statements, including, without limitation, the impacts of the COVID-19 pandemic on our business and those of our collaborators, our clinical trials and our financial position, unexpected safety or efficacy data observed during preclinical studies or clinical trials, the predictability of clinical success of adintrevimab based on neutralizing activity in pre-clinical studies, variability of results in models used to predict activity against SARS-CoV-2 variants of concern, clinical trial site activation or enrollment rates that are lower than expected, changes in expected or existing competition, changes in the regulatory environment, and the uncertainties and timing of the regulatory approval process, including the outcome of our discussions with regulatory authorities concerning our Phase 2/3 clinical trials and the result of any emergency use application submission. Other factors that may cause our actual results to differ materially from those expressed or implied in the forward-looking statements in this press release are described under the heading “Risk Factors” in Adagio’s Form 10-Q for the quarter ended September 30, 2021 filed with the Securities and Exchange Commission (the “SEC”), and in our other filings with the SEC, and in Adagio’s future reports to be filed with the SEC. Such risks may be amplified by the impacts of the COVID-19 pandemic.  Forward-looking statements contained in this press release are made as of this date, and Adagio undertakes no duty to update such information except as required under applicable law.


קשרי מדיה:

 

Dan Budwick, 1AB
dan@1abmedia.com 

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com

ADAGIO THERAPEUTICS, INC.
CONSOLIDATED BALANCE SHEETS
(UNAUDITED)
(In thousands, except share and per share amounts)

 

 

December 31,

 

 

 

2021

 

 

 

2020

 

                 

Assets

 

 

 

 

Current assets:

 

 

 

 

Cash and cash equivalents

 

$

542,224

 

 

$

114,988

 

Marketable securities

 

 

49,194

 

 

 

 

Prepaid expenses and other current assets

 

 

25,293

 

 

 

2,394

 

Total current assets

 

 

616,711

 

 

 

117,382

 

Property and equipment, net

 

 

83

 

 

 

 

Other non-current assets

 

 

3,297

 

 

 

 

Total assets

 

$

620,091

 

 

$

117,382

 

Liabilities, Convertible Preferred Stock and Stockholders’ Equity (Deficit)

 

 

 

 

Current liabilities:

 

 

 

 

Accounts payable

 

$

5,783

 

 

$

8,153

 

Accrued expenses

 

 

56,277

 

 

 

4,919

 

Total current liabilities

 

 

62,060

 

 

 

13,072

 

Early-exercise liability

 

 

6

 

 

 

11

 

Other non-current liabilities

 

 

6

 

 

 

 

Total liabilities

 

 

62,072

 

 

 

13,083

 

Commitments and contingencies

 

 

 

 

Convertible preferred stock (Series A, B and C), $0.0001 par value; no shares authorized, issued and outstanding at December 31, 2021; 12,647,934 shares authorized, issued and outstanding at December 31, 2020; aggregate liquidation preference of $0 and $169,900 at December 31, 2021 and December 31, 2020, respectively

 

 

 

 

 

169,548

 

Stockholders’ equity (deficit):

 

 

 

 

Preferred stock (undesignated), $0.0001 par value; 10,000,000 shares authorized and no shares issued and outstanding at December 31 2021; no shares authorized, issued and outstanding at December 31, 2020

 

 

 

 

 

 

Common stock, $0.0001 par value; 1,000,000,000 shares authorized, 111,251,660 shares issued and 110,782,909 shares outstanding at December 31, 2021; 150,000,000 shares authorized, 28,193,240 shares
issued and 5,593,240 shares outstanding as of December 31, 2020

 

 

11

 

 

 

1

 

Treasury stock, at cost; 468,751 shares and 22,600,000 shares at December 31, 2021 and December 31, 2020, respectively

 

 

 

 

 

(85

)

Additional paid-in capital

 

 

850,125

 

 

 

154

 

Accumulated other comprehensive loss

 

 

(8

)

 

 

 

Accumulated deficit

 

 

(292,109

)

 

 

(65,319

)

Total stockholders’ equity (deficit)

 

 

558,019

 

 

 

(65,249

)

Total liabilities, convertible preferred stock and stockholders’ equity (deficit)

 

$

620,091

 

 

$

117,382

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADAGIO THERAPEUTICS, INC.
CONSOLIDATED STATEMENTS OF OPERATIONS AND COMPREHENSIVE LOSS
(UNAUDITED)
(In thousands, except share and per share amounts)

<

 

 

Year Ended
December 31, 2021

 

Period from
June 3, 2020
(Inception) to
December 31, 2020

Operating expenses:

 

 

 

 

Research and development(1)

 

$

182,891

 

 

$

21,992

 

Acquired in-process research and development(2)

 

 

7,500

 

 

 

40,125

 

Selling, general and administrative

 

 

36,517

 

 

 

3,210

 

Total operating expenses

 

 

226,908

 

 

 

65,327

 

Loss from operations

 

 

(226,908

)

 

 

(65,327

)

Other income (expense):

 

 

 

 

Other income (expense), net

 

 

118

 

 

 

8

 

Total other income (expense), net

 

 

118

 

 

 

8

 

Net loss