בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז משפר את היעילות ואת בטיחות המטופלים באמצעות מערכת המידע הרפואי של סרנר

ריאד, ערב הסעודית, 21 באפריל 2014 (GLOBE NEWSWIRE):

הקלינאים בבית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז בריאד עבדו עם סרנר כדי להתקין בהצלחה, בזמן שיא של תשעה חודשים,  קבוצה של פתרונות מערכות מידע רפואי שמטרתם אוטומציה של תהליכי המידע הקליני של בית החולים. זה הפרויקט הראשון של סרנר עם משרד הבריאות של ערב הסעודית.

 תמונות שנלוות להודעה זאת זמינות כאן:

http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=24863

http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=24864

 

המניעים העסקיים העיקריים לפרויקט התיקים הרפואיים האלקטרוניים הם:

 

1.  שיפור האיכות והנגישות של המידע על מטופלים

2.  הפחתת צווארי הבקבוק בזרימת העבודה שגורמים תיקי נייר

3.  טיפול בתיעוד; תרופות והוראות אחרות יושמו ישירות בתיק האלקטרוני

4.  הפחתת הפוטנציאל לטעויות

 

מערכת התיקים הרפואיים האלקטרוניים של סרנר היא הבסיס של התקנת הטכנולוגיה הרפואית בבית החולים. היא מאפשרת לו לאחסן מידע על מטופלים ולהעביר אותו בין מטפלים ולספק תמיכה בהחלטות קליניות.

 

"באמצעות העבודה עם סרנר, אנחנו משפרים את איכות הטיפול שאנו מעניקים לאזרחינו. אנחנו מרוצים מהמעבר החלק בזמן שיא של תשעה חודשים. השיפורים האלה הם תוצאה של עבודת צוות בין בית החולים וסרנר, ואנחנו מצפים לקצור את הפירות של המערכת האלקטרונית החדשה הזאת", אמר מנכ"ל בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז, ד"ר סאלח אלעוקייל.

 

הפתרונות המיושמים של סרנר מאפשרים אוטומציה של זרימת העבודה של הרופאים והאחיות במחלקות התיקים הרפואיים, חדרי המיון, חדרי הניתוח, המעבדות ובתי המרקחת. באמצעות המערכת החדשה, המידע נלכד ומאוחסן בתיק הקליני לכל החיים של האדם, בין אם הוא מטופל כמאושפז או כלא מאושפז.

 

"לכבוד הוא לנו הוא לתמוך בשינוי שעובר בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז באמצעות מערכת אחידה של תיקים רפואיים אלקטרוניים כדי לשפר בו את הבטיחות, האיכות והיעילות", אמר מייקל פומרנס, סגן נשיא ומנהל כללי, סרנר המזרח התיכון ואפריקה. "שיתופי פעולה חזקים ותמיכה ביוזמות ממשלתיות לפיתוח ענף הרפואה והבריאות ומשאבי האנוש שלו  הם עמודי תווך באסטרטגיות הצמיחה של סרנר באזור".

 

אודות בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז

 

בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז הוא בית חולים חדיש עם 500 מיטות באזור המזרחי של העיר ריאד שמספק שירותי רפואה שניונית ושלישונית. בית החולים נחשב לאחד מבתי החולים הגדולים במדינה שמפנים אליו לאבחון וטיפול בבעיות רפואיות או כירורגיות חריפות וכרוניות, כדי לשמר או להחזיר רמת בריאות אופטימלית. בית החולים מטפל בכל קבוצות הגיל מעל גיל 12.

 

בית החולים נחנך באפריל 2013 על ידי הנסיך מוקרין, סגן שני לראש הממשלה, מזכיר ראשי ושליח מיוחד של המלך, בשם שומר שני המסגדים הקדושים המלך עבדאללה. בבית החולים שנמצא באזור אל-ראיאן יש חמש קומות. יש בו 15 חדרי ניתוח ואחד לניתוחי חירום. בבית החולים יש גם יחידת רדיולוגיה, מחלקת בדיקות ממוגרפיה, מרכז לכוויות, מעבדה, בנק דם, יחידת פיזיותרפיה וטיפול שיקומי. במחלקת הרפואה הדחופה יש 102 מיטות והיא הכי גדולה באזור. ביחידת הדיאליזה יש 52 מכשירי דיאליזה.

 

איש הקשר של בית החולים הנסיך מוחמד בין עבדולעזיז: סולטן אלאנזי

 

Alanazis@pmah.med.sa

 

אודות סרנר

סרנר תורמת לשינוי המערכתי של הספקת רפואה וטיפול. כבר יותר משלושים שנה סרנר מוציאה לפועל את החזון שלה לשפר את הבטיחות והיעילות של הטיפול הרפואי. התחלנו עם הבסיס של מחשוב תהליכי נייר וכיום אנו מציעים את המערך המקיף ביותר של תוכנת מידע, שירותים מקצועיים, שילוב מכשירים רפואיים, אירוח מרחוק ושירותי בריאות ורווחה למעסיקים. במערכות של סרנר משתמשים כולם, מצרכנים פרטניים ועד למרפאות של רופא יחיד, בתי חולים, מעסיקים ומדינות שלמות. על סמך מה שלמדנו במשך יותר משלושים שנה, סרנר מתבססת על הידע שבמערכת כדי לתמוך בהחלטות קליניות נסמכות הוכחות, למנוע טעויות רפואיות ולהעצים מטופלים בטיפול בהם.

הפתרונות של סרנר מותקנים ברישיון בקרוב ל-14,000 אתרים ברחבי העולם, ביניהם יותר מ-3,000 בתי חולים, 4,900 מרפאות של רופאים, 60,000 רופאים, 590 מתקנים אמבולטוריים כגון מעבדות, מרכזים אמבולטוריים, מרכזי בריאות התנהגותית, מרפאות קרדיולוגיות, מרפאות רדיולוגיות ומרכזים כירורגיים, 3500 מתקני טיפול רפואי בבית, 150 אתרים של מעסיקים ו-1,790 בתי מרקחת קמעונאיים.

 

סרנר המזרח התיכון משנה את הטיפול הרפואי באזור המזרח התיכון כבר יותר מעשרים שנה וכיום מאיישת יותר ממאתיים שותפים באיחוד האמירויות, ערב הסעודית, מצרים וקטאר. סרנר המזרח התיכון עובדת עם יותר מ-190 אתרים של לקוחות, הכוללים יותר מ-13,000 רופאים ו-21,000 אחיות. ליותר מעשרה מיליון איש במזרח התיכון יש תיק רפואי במערכת של סרנר.

 

סימני מסחר, סימני שירות וסמלילים מסוימים (ביחד: "הסימנים") הכלולים בהודעה זאת שייכים לחברת  סרנר ו/או חברות הבת שלה בארצות הברית ובמדינות מסוימות אחרות ברחבי העולם. כל הסימנים האחרים שאינם של סרנר הם רכושם של בעליהם, בהתאמה. סימול נסד"ק: CERN. למידע נוסף על סרנר, בקרו בבקשה בכתובת www.cerner.ae ובטוויטר.

התמונה זמינה גם באמצעות AP PhotoExpress.

 

איש קשר: קשרי משקיעים, סרנר

אלאן קליס, (816) 201-2445

akells@cerner.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBEBNEWSWIRE