אולפני פרוקסימה של ריאן קוואנו מכריזים על תחילת הפקת Skill House בכיכובו של ברייס הול, בבימוי ובכתיבה של ג'וש סטולברג – התסריטאי של Jigsaw and Spiral

 

 

אולפני פרוקסימה של ריאן קוואנו מכריזים על תחילת הפקת Skill House  בכיכובו של ברייס הול, בבימוי ובכתיבה של ג‘וש סטולברג – התסריטאי של Jigsaw and Spiral

ריאן קוואנו

ריאן קוואנו

ברייס הול

ברייס הול

סרט ראשון מסוגו ש"יירשם" בבורסת הבידור ויאפשר למעריצים להשתתף ולהשקיע בסרט באמצעות ESX.io

לוס אנג‘לס, 13 באפריל 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

בהתבסס על רעיון מקורי של EGOT Megaproducer  (אמי, גראמי, אוסקר וטוני) המועמד ריאן קוואנו, Skill House  הוא הראשון בזיכיון והוא אמור להתחיל את ההפקה הראשית ביוני 2022 עם תאריך הפצה הצפוי בתחילת 2023. הסרט ממומן ונשלט על ידי אולפני פרוקסימה ונכתב ובוים על ידי אגדת סרטי האימה ג‘וש סטולברג, תסריטאי שותף של סרטי אימה כמו "ספירלה: מספר המסור" (בכיכובם של כריס רוק וסמואל ל. ג‘קסון), ""Jigsaw, "פיראנה תלת-ממד", "שורת האחווה", כמו גם סרט המסור הבא (שנקרא בשם זמני Saw Xובכיכובו של תופעת המדיה החברתית ברייס הול, שהוא אחד מכוכבי המדיה החברתית הנפוצים ביותר בעולם עם יותר מ-50 מיליון עוקבים בערוצי המדיה החברתית שלו.

Skill House יהיה הסרט הראשון ש"יירשם" בבורסת הבידור ("ESX"), פלטפורמה ראשונה מסוגה המאפשרת למשתמשים להשקיע בסרט ולבצע פעילות מסחרית  בסרט ובמותגים שלו.

הסרט, בכיכובו של ידוען  המדיה החברתית ברייס הול, Skill House  משפיע על ידועני המדיה החברתית ויהווה הישג בלתי נמנע של תהילה והישגים שסלבריטאים חדשים מוכנים לבצע. הוא יצולם בבית סוויי, אחוזה בבל אייר, שהתפרסמה על ידי רבים מהכוכבים הגדולים ביותר של טיק טוק. הדבר יזניק את אמצעי התצוגה של סלבריטאים צעירים שיעשו הכול למען הנצחתם.

"עבדתי עם כמה מהכוכבים הגדולים ביותר של הוליווד, כולל כריס רוק וסאם ג‘קסון, קארי פישר ודוויין ג‘ונסון... אבל הילדים שלי מתרגשים מהפרויקט הזה יותר מכל פרויקט אחר שעבדתי עליו", אמר סטולברג. "בעבודה עם ברייס הול וראיין קוואנו, זה בטוח יהיה הראשון של ז‘אנר אימה חדש. אנשי המדיה החברתית האלה הם ההוליווד החדשה, והם ממציאים מחדש את המשמעות של להיות כוכב. כשילד צעיר ממרילנד, כמו ברייס, עם רק טלפון סלולרי, יכול למשוך עשרות מיליוני עוקבים בטיק טוק ובאינסטגרם, זה מאזן את המגרש לכולם. אבל יש צד אפל לנוף הבידור החדש הזה, ואני נרגש להפוך את הסלע הזה".

"הסרט יהיה סרט אימה "קשה R" ויהיה לו גישה מחוספסת למה שנדרש כדי להצליח בעסק שנשען על מעריצים "שיחבבו אותך". סטולברג הוסיף: "אין דבר שאני אוהב יותר מכתיבת סצנת הרג של מצנן מים... ואנחנו כבר מעל התקציב ועם כמות הדם אנחנו הולכים להשתמש. בעוד שהמושג הזה יכול לשחק עבור פרודיה, אני אנקוט בגישה רצינית יותר ואישען על הפחדות ואימה על פני הומור. אני לא מושך אגרופים. קיבלתי אור ירוק ללכת על זה. ואני לא יכול לחכות!"

קוואנו, המפיק ה-24 הרווחי ביותר בכל הזמנים, הפיק ומימן יותר מ-200 סרטים כמו "מהיר ועצבני 3,4,5,6", "הרשת החברתית", "300", "מאמא מיה!", "ללא גבולות", "לוחם", "זומבילנד" ועוד רבים אחרים. קוואנו גם היה בעבר הבעלים של Rogue Pictures, שהשיקה יותר מ-60 סרטי אימה, ביניהם "Strangers ", "The Unborn" ו" My Soul to Take".

"הסרט הזה מתכוון לשבור את הגבול בין תופעת המדיה החברתית הקצרה לתוכן ארוך הטווח", אמר קוואנו. "ברייס הוא אחד המשפיעים המוכרים והמקוטבים ביותר עם מעל 50 מיליון עוקבים ובוודאי יהיה כוכב מוצלב. הסרט חופר עמוק לתוך הנפש האנושית והצמא של הדור החדש לכוכבות, ושואל כמה רחוק הם ילכו? זה יהיה עקוב מדם, יהיה חשוך, ובהחלט ידברו על זה".

דניאל הרת‘ר, המפקח על ההפקה והפיתוח היצירתי בפרוקסימה, ישמש כמפיק בפועל. לפני שהצטרף לפרוקסימה, הרת‘ר הפיק את מותחן ניק קייג‘ Inconceivable and held  ומילא תפקידים ניהוליים ב- Relativity Media וב- WB‘s Hollywood Gang (300).

זו תהיה הפעם הראשונה שמעריצים יכולים למעשה להשקיע בסרט עלילתי ולהשתתף בכל היתרונות שיושקעו בו באמצעות ESX.

ברייס הול נבחר על ידי בראד בסקין מ- Panther Management וראיין קוואנו ופרוקסימה נבחרו על ידי ניל סאקר.

אודות Proxima and Ryan Kavanaugh

מייסד פרוקסימה מדיה, מייסד שותף של Triller, ריאן קוואנו הוא אחד המנהלים המוכשרים, הפוריים והמכובדים ביותר בהיסטוריה של תעשיית הבידור. באמצעות מודל פיננסי אינטליגנטי של מימון סרטים, הוא כונה היוצר של "מאניבול לסרטים". הוא הפיק יותר מ-200 סרטים, וגלגל יותר מ-20 מיליארד דולר של הכנסות ברחבי העולם וזכה ב-60 מועמדויות לאוסקר. הוא מפיק הסרטים ה-25 הרווחי ביותר בכל הזמנים. ההפקות שלו כוללות מהיר ועצבני 3-6, 300, רשת חברתית, ללא גבולות, לוחם, Talladega Nights, אחים חורגים, ומאמא מיה! קוואנו ופרוקסימה היו חלוצים בעסקת מימון חדשנית עבור מארוול שלאחר פשיטת הרגל, מה שהופך את מבנה האולפן והפיננסים שהוביל ליקום הקולנועי של מארוול. הוא בנה את קטגוריית SVOD (סטרימינג) עם נטפליקס, מה שהעלה את שווי השוק של החברה מ-2 ל-10 מיליארד דולר. קוואנו הוא המייסד השותף של Triller, אחת משלוש אפליקציות המדיה החברתית הצומחות ביותר. לאחרונה הוא הוביל את הרכישה, המיזוג וההשקה המחודשת של אפליקציית המדיה החברתית והמוזיקה.

הוא גם הקים את חברת הטלוויזיה Powerhouse, הידועה כיום בשם "Critical Content", והפיק להיטים כמו " Catfish " ב-MTV ו- Limitless on CBS, שאותה מכר ב-200 מיליון דולר. לחברה היו 40 סדרות טלוויזיה ב-19 רשתות לפני מכירתה. קוואנו זכה במספר הישגים ופרסים, החל מפרס מפיק השנה של וראייטי וכלה בפרס המנהיגות של כתב הוליווד, מ-40 האנשים המשפיעים ביותר בעסקים של פורצ‘ן ועד פורצ‘ן 400 של פורבס, מפיק מיליארד דולר של ה"דיילי וראייטי" ו-100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם על ידי "ואניטי פייר".

אודות Entertainment Stock Exchange ("ESX")

Entertainment Stock X (ESX), היא פלטפורמה חדשנית למימון בידור, פלטפורמה ראשונה מסוגה המאפשרת למשתמשים ולאוהדים להשקיע בפרויקטים של סרטים ובידור באמצעות חוק המשרות. החברה ממלאת את הצורך במימון חדש ויעיל יותר ליוצרי סרטים. ESX מאפשרת ליוצרי סרטים ליצור מערכת יחסים שיווקית ישירה בעלת ערך עם המעריצים ותאפשר למעריצים להשקיע בקולנוע בפעם הראשונה. מידע נוסף זמין ESX.io

תמונות יח"צ הקשורות להודעה לעיתונות זו זמינים בקישורים:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/57bc3ab2-7d4e-4601-a463-9cfb7d99e918 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/1b498c69-6617-4ef7-af25-e5dda90f3d34

קשרי מדיה:

Michelle Vieyra

Jive PR + Digital

202-415-7714

michelle@jiveprdigital.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE