Mawi iSWAB Microbiome-EL מאפשרת ל-Prime Discoveries את הפיתוח של בדיקת אבחנה מהירה ללא מיצוי של קורונה

Mawi iSWAB Microbiome-EL מאפשרת ל-Prime Discoveries  את הפיתוח של בדיקת אבחנה מהירה ללא מיצוי של קורונה

 

היוורד, קליפורניה, 25 באפריל 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

  Mawi DNA Technologies(Mawi), חברת ביוטכנולוגיה המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות לדגימה ביולוגית, מודיעה כי Prime Discoveries   פיתחה בהצלחה את CovidDetect™, בדיקת אבחון של הגברה איזותרמית מהירה לזיהויSARS-CoV-2 . ללא צורך בהפקת מיצוי RNA וטיהור. תוצאת המדגם מתרחשת בפחות מ -30 דקות. הבדיקה משתמשת בטכנולוגיית איסוף הדגמים החדשה  iSWAB Microbiome-EL(ללא מיצוי). זה מאפשר שחרור RNA מהדגימה ושומר על יציבות ומאפשר אחסון והובלה בטמפרטורת החדר.

 

Prime Discoveries קיבלה לאחרונה סימון CE IVD עבור CovidDetect™ ומתכננת להמשיך לקבלת אישור 510K FDA בקרוב. תוצאות קליניות של Prime CovidDetect™  נבדקו ופורסמו לאחרונה ב- PLOS ONE  תחת "בדיקת RT-LAMP מהירה, ספציפית, נטולת מיצוי וחסכונית לאיתור SARS-CoV-2 בדגימות קליניות". סימון CE מאפשר פריסה של פתרון למדינות באפריקה ובאסיה שבהן נדרש אבחון מהיר וזול לזיהומים שונים עם מומחיות טכנית מינימלית ותשתית ציוד.

 

Prime CovidDetect™ ממנף את מאגר איסוף הדגימות הייחודי iSWAB Microbiome-EL של Mawi עם טכנולוגיית Loop AMPlification  (LAMP) המוגנת בפטנט של Prime Discoveries. זה מאפשר הגברת חומצת גרעין איזותרמית ומסיר את הצורך בציוד רכיבה תרמי יקר הנדרש עבור PCR. פרוטוקול Extraction-Less עוקף את שלב החילוץ והטיהור היקר והמורכב של חומצת גרעין, וחוסך 60-90 דקות של זמן עיבוד דגימות הדרוש ל- PCR.

 

ד"ר ארון מנוהארן, Ph.D., קצין מדע ראשי ב- Prime Discoveries, אמר, "מגיפת קוביד הראתה כי יש צורך גדול בבדיקות אבחון מהירות. Prime Discoveries שואפת לבנות סל פתרונות שיכול לספק תוצאות תוך פחות מ-45 דקות עם דרישות מעבדה, ריאגנט ומיומנות טכניות מינימליות. זה אידיאלי לבדיקות נקודת טיפול בשכונות כפריות, בדיקות ניידות, נקודות כניסה לגבולות ומיקומים קליניים עם תשתית מינימלית. העבודה שלנו עם קוביד הראתה ביצועים יציבים של Mawi iSWAB Microbiome-EL  עבור מאות דגימות קליניות עם ביצועים דומים או מעולים לפתרונות RT-PCR. הדגימות היו יציבות במשך יותר משבועיים עם פירוק מינימלי של RNA יחד עם תאימות גבוהה לטכניקות ההגברה של חומצת הגרעין האיזותרמית שלנו". הוא הוסיף: "השותפות שלנו עם מאווי מאפשרת ל- Prime Discoveries לפתח דגימת טמפרטורת חדר עם יכולות מיצוי-פחות לפתרונות האבחון המהירים שלנו בתחומים רבים. אלה כוללים שפעת, כלמידיה, זיבה, trichomonas, HBV, HCV, HPV, שחפת, הרפס, עגבת, וכו‘. אנו נרגשים לשתף פעולה עם מאווי למוצרים עתידיים המעצימים את הלקוחות כדי לבדוק אלפי חולים במהירות עבור זיהומים שונים כולל נשימה, מערכת העיכול, פתוגנים המועברים במגע מיני ואלה עם התנגדות אנטי מיקרוביאלית".

 

אודות Prime Discoveries

 

Prime Discoveries מפתחת אבחון מהיר וחדשני לזיהומי פתוגן מתפתחים עם דגש על בדיקות חסכוניות, מדרגיות באופן מאסיבי וניתנות להפעלה אוטומטיות בקלות. נוסדה בניו יורק בשנת 2017, למדענים של Prime יש רקע נרחב במיקרוביולוגיה, ביולוגיה חישובית, אוטומציית מעבדה ובינה מלאכותית מג‘נטק, קופר גנומיקה, רקומבין, זרחן ואוניברסיטת ניו יורק. Prime מומלצת על ידי מומחים מובילים בתחומי הגנומיקה ובריאות הציבור כולל ד"ר ג‘ורג‘ צ‘ארץ ואוניברסיטת ניו יורק. Prime נתמכת על ידי מוסדות אקדמיים, קרנות הון סיכון ומשקיעי הון סיכון כולל אוניברסיטת ניו יורק, צ‘ארלס זגר (בלומברג), אסתר דייסון (23 & Me), BoxGroup, אקרון פיוז‘ן ונצ‘רס, ברספורד ונצ‘רס, קנונבול קפיטל, Liquid 2 Ventures, פרנסואה נאדר (מודרנה, Acceleron, Shire), Unshackled Ventures, Doberman Forward ואחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.primediscoveries.com.

 

אודות Mawi DNA Technologies

 

Mawi DNA Technologies, שנוסדה בשנת 2013, פיתחה ומסחרה את טכנולוגיית iSWAB, מערכת חדשנית לאיסוף דגימות ביולוגיות. המשימה של Mawi  היא לשמור על שלמות המדגם מכל מקום בעולם בטמפרטורת החדר, ולאפשר גיוון מדגמי אמיתי בכל אזור גיאוגרפיה או אוכלוסייה. ב-Mawi, העתיד של דגימת ביולוגיה הוא Here™. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.mawidna.com.

 

ליצירת קשר

 

קשרי משקיעים

 

Jerome David, VP of Sales and Marketing
510-256-5186, j.david@mawidna.com

 

קשרי מדיה

 

Susan Tellem, APR, RN, BSN
310-313-3444, susan@tellemgrodypr.com

 

מקור: Mawi DNA Technologies

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire