מעבדות דנטה מקבלות מענק מממשלת איטליה לפיילוט CE-IVD מהפכני, בדיקה מבוססת ריצוף גנום שלם קליני עבור מדינת G7, ומתחיל עידן חדש בגנומיקה קלינית

 

מעבדות דנטה מקבלות מענק מממשלת איטליה לפיילוט CE-IVD מהפכני, בדיקה מבוססת ריצוף גנום שלם קליני עבור מדינת G7, ומתחיל עידן חדש בגנומיקה קלינית

 

ניו יורק, 10 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, שמחה להודיע שהמשרד האיטלקי לפיתוח כלכלי בחר בדנטה לפתח כפיילוט את ה- CE-IVD מבחן ריצוף הגנום המלא הראשון (WGS) שאושר קלינית במלואו עבור אזרחי איטליה, שתיקרא מבחן האזרח של דנטה.

 

מטרת הפרויקט היא להכניס ריצוף גנום שלם קליני עם דוחות קליניים בטיפול הרפואי הסטנדרטי של בתי החולים ומערכת הבריאות במדינה והוא הצעד הראשון להכנסת ריצוף גנום שלם במערכת הבריאות הלאומית של מדינה אירופית ו- G7. הבדיקה תמנף את תוכנת Extensa הקניינית של דנטה לדיווח, פרשנות וניתוח של גנום שלם ונתונים רפואיים.

 

"ריצוף גנום שלם קליני יהפוך סוף סוף לפתרון סטנדרטי במערכות הבריאות הציבוריות, לא כמותרות למעטים אלא כזכות לכל אזרח, הודות למבחן האזרח של דנטה", אמר אנדראה ריפוסאטי, מנכ"ל Dante Labs. "השימוש היעיל בריצוף גנום שלם בטיפול קליני סטנדרטי דורש שליטה ברצף, פרשנות ושילוב של מידע רפואי, בקנה מידה גדול. זה מה שעשינו בדנטה. עכשיו, עם שותפויות עם ממשלות צופות פני עתיד, כמו זו של איטליה, אנחנו יכולים להשפיע על מיליוני חולים ברחבי העולם".

 

הפרויקט פורץ הדרך ינוהל על ידי מועצת הגנומיקה הרפואית האירופית החדשה של דנטה, המורכבת ממובילות לאומיות ורב לאומיות בגנומיקה, כולל גנטיקאים, ביוכימאים מולקולריים ומומחים קליניים בפרמקוגנומיקה, נוטריגנומיקה ואונקוגנומיקה, מחלות נדירות לפני לידה, יילודים וילדים.

 

אודות Dante Labs

 

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

למידע נוסף:

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantelabs.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE