המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה"ב וחברת ANANDA SCIENTIFIC INC מודיעים על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול במחלת PTSD

 

המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה"ב וחברת ANANDA SCIENTIFIC INC  מודיעים על  אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול במחלת PTSD

 

אומאה, נברסקה וגרינווד ווילאג‘, קולורדו, 17 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

האוניברסיטה של המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה וחברת ANANDA Scientific Inc מודיעים על שיתוף פעולה בניסוי קליני חדש לחקר הטיפול בחולים מבוגרים הסובלים מהפרעות פוסט טראומטיות (PTSD).


המחקר מובל על ידי החוקר הראשי פרופ‘ מתיו ריזו,(Mathew Rizzo) MD  שהוא פרופ‘ Reynold ובעל קתדרה ב-UNMC  במחלקה למחקר נוירולוגי וכן רופא ראשי של שירותים ניאורולוגיים במרכז הרפואי של אוניברסיטת נברסקה.


המחקר יבחן את היעילות של Nantheia ATL5 שהינה תרופה בשלבי מחקר המבוססת על קנבידיאול בטכנולוגיה ייחודית להסעת תרופות בבעלות של חברת ANANDA SCIENTIFIC.


הבקשה למחקר של התרופה החדשה (IND) Investigation New Drug אושרה על ידי ה-FDA, US Food and Drug Administration. (Clinical Trials.gov Identifier NCT05269459)

ניסוי זה הוא השני במחקרים הקליניים שמטרתם לטפל ב-PTSD. "אנחנו נלהבים להודיע שצוות המחקר ב- UNMC חבר לחברתנו להערכה של התרופה החדשנית והמבטיחה למטרה זו", כך מוסר סוהאיל ר. זאיידי, מנכ"ל חברת ANANDA SCIENTIFIC . "זהו צעד חשוב במאמצים שלנו להעניק לחולים ב- PTSD אופציה טיפולית משופרת".

 

"קידום של מחקר נתמך ראיות לתחומים תרפואיטים חדשים שמטרתו לספק לאוכלוסייה גדולה של מטופלי PTSD אופציות טיפול חדשניות, הוא מטרה מרכזית לצוות המחקר שלנו" אומר ד"ר ריזו. "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת ANANDA Scientific בניסוי קליני זה".

 

ד"ר ריזו הוא גם הדירקטור של המכון הלאומי : “National Institue of Health’s Great Plains IDeA Clinical and Translational Research” כמו כן הוא משמש יושב ראש הועדה המבצעת של America Brain Coalition התומכת בקידום המחקר לטיפולים נוירולוגיים.

 

קבוצת המחקר של Dr. Rizzo כוללת את Jennifer Merickel, PhD, חוקרת קוגנטיבית ומרצה בכירה ב-UNMC במחלקה למדעי הנוירולוגיה, ואת Brigette Vaughan אחות מומחית, קלינאית וחוקרת ב-UNMC במחלקה הפסיכיאטרית.

 

זהו ניסוי פאזה שנייה, כפול סמיות, מבוקר פלצבו אשר במסגרתו יגויסו 240 משתתפים במטרה לספק הוכחה קלינית אמיתית  ליעילות ובטיחות בטיפול ב-NanthiaTM ATL5.

 

אודות NANTHEIA™ A1002N5S

Nantheia™ ATL5 היא תרופת מחקר המבוססת על טכנולוגית, של חברת ANANDA SCIENTIFIC, להובלת תרופות של מבנים נוזליים תוך שימוש ב-CBD. ניסויים פרה-קליניים וכן ניסויים קליניים בשלבים הראשונים מראים כי טכנולוגית הובלת התרופות של המבנים הנוזליים ברישיון חברת Lyotropic Delivery Systems (LDS) Ltd מגבירה את היעילות והיציבות של CBD. Nantheia™ ATL היא מוצר הניתן אוראלית ומכיל 100 מ"ג CBD בכמוסה רכה.

אודות המרכז הרפואי האוניברסיטאי של נברסקה

כמרכז האקדמי הציבורי היחיד של מדעי הבריאות בנברסקה, UNMC מחויב להקנות חינוך של המאה ה-21 לצוותי הבריאות, למצוא תרופות וטיפולים למחלות קשות, לספק את הטיפול הטוב ביותר למטופלים ולשרת את המדינה וקהילותיה באמצעות פתרונות עטורי פרסים. ב-UNMC שישה קולג‘ים ושני מוסדות המשרתים יותר מ-4,200 סטודנטים בכ-20 תוכניות לימוד. החוקרים ב-UNMC מבצעים מחקרים מהמתקדמים ביותר בתחום מדעי הנוירולוגיה, אונקולוגיה, מחלות זיהומיות ובתחומי מפתח נוספים.

אודות ANANDA SCIENTIFIC

ANANDA SCIENTIFIC היא חברת ביוטכנולוגיה, חלוצה בתחום המחקרים הקליניים להערכת פוטנציאל הטיפול באמצעות קנבינואידים למחלות שונות כגון PTSD, כאב רדיקולופתי, חרדה והפרעת שימוש באופיואידים.

 

החברה משתמשת בטכנולוגיות מתן תרופות מוגנות בפטנט, על מנת להפוך קנבינואידים ותרכובות צמחיות אחרות, לזמינות ביולוגית, מסיסות במים ויציבות לאורך זמן, תוך ייצורן באיכות הגבוהה ביותר. על בסיס הטכנולוגיה והניסיון המחקרי שצברה, החברה מפתחת בנוסף מגוון רחב של תוספי תזונה ומוצרים ללא מרשם. החברה השיקה בהצלחה מוצרים אלה בארה"ב, אוסטרליה ובריטניה, ופועלת להתרחב לשווקים נוספים כגון האיחוד האירופי, סין, אפריקה ומדינות אחרות באסיה. Scientific ANANDA מרחיבה את בסיס המחקר שלה באמצעות הסכמי מחקר רבים במימון צד שלישי עם אוניברסיטאות, על מנת לגוון את היצע הטכנולוגיה שלה. https://www.anandascientific.com/

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/52719293/en

 

 

ליצירת קשר:

 

ANANDA Scientific Media Relations
Christopher Moore
813-326-4265
media@anandascientific.com

מקור: ANANDA Scientific Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire