Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה

 

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה

היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

רייסוויק, הולנד, 19 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

תקציר

Centrient Pharmaceuticals הגיעה לציון דרך משמעותי בייצור נקי של האנטיביוטיקה שלה, עם ההשפעה הסביבתית הנמוכה ביותר ועם מזעור התרומה הפוטנציאלית לעמידות אנטי מיקרוביאליית.

*החברה היא הראשונה להכריז בפומבי שכל שרשרת האספקה ​​של האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה שלה - כולל אתרי הייצור שלה ושל הספקים - תואמת באופן מלא את יעדי הפריקה המחמירים של ריכוז ללא צפי להשפעה (PNEC) שנקבעו בידי AMR Industry Alliance.

*הישג זה מדגים את המחויבות והמנהיגות של Centrient Pharmaceuticals בייצור אחראי של אנטיביוטיקה.


Centrient Pharmaceuticals מכריזה על עמידה של 100% ביעדי הפריקה המחמירים של ריכוז ללא צפי להשפעה (PNEC) שנקבעו על ידי AMR Industry Alliance לייצור נקי של מגוון מוצרי האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה המלאה שלה. אתרי הייצור של Centrient והן אתרי הספקים שלה עומדים בתקן זה. הישג זה ממצב את החברה כמנהיגה בתעשייה עם אספקת אנטיביוטיקה המיוצרת באחריות, אשר ממזערת את התרומה האפשרית לעמידות אנטי מיקרוביאליית.

 

יעד הפריקה PNEC הוא הריכוז של אנטיביוטיקה במים שבו לא סביר שיהיה סיכון להשפעות סביבתיות שליליות או להתפתחות עמידות אנטי מיקרוביאליית (AMR). יעדים מדעיים מבוססי סיכונים אלה פותחו בידי AMR Industry Alliance ומכסים כ-120 מרכיבים פרמצבטיים פעילים (API) המשמשים בייצור אנטיביוטיקה. לכל אנטיביוטיקה יחידה יש ערך PNEC תואם המתפרסם בטבלת ה-PNEC של AMR Industry Alliance כהמלצה להערכות סיכונים (הטבלה מתעדכנת מעת לעת).

 

ריכוזים גבוהים של שאריות אנטיביוטיקה בשפכי המפעל עלולים ליצור נקודות חמות של חיידקים עמידים שעלולים להוביל ל-AMR. הייצור הוא אמנם רק אחד התורמים להופעת AMR בסביבה, אבל אי אפשר להתעלם מהשפעתו. AMR מהווה איום מרכזי על בריאות הציבור העולמית כמו גם על תעשיית הבריאות. הליכים רפואיים סטנדרטיים רבים כגון השתלות איברים, כימותרפיה וניתוחים כדוגמת ניתוחים קיסריים הופכים מסוכנים הרבה יותר ללא אנטיביוטיקה יעילה למניעה וטיפול בזיהומים. אנטיביוטיקה היא אבן היסוד של מערכת הבריאות המודרנית שלנו, ועמידה בתקני PNEC מאפשרת ליצרנים להבטיח שאספקת תרופות חשובות וקריטיות אלו אינה תורמת לסיכון של AMR.

 

ערכי ה-PNEC זוכים יותר ויותר להכרה כסטנדרט לריכוזי פריקת אנטיביוטיקה במים ומתרחבים אל מעבר לחברות בברית ורשתות האספקה ​​שלהן. לדוגמה, מכרזים בבריטניה ובגרמניה (מבטחת הבריאות AOK) כוללים התייחסות מוגדרת ליעדי הפריקה של PNEC. כמו כן, חברות שהוערכו חיצונית על ידי ארגונים, כגון Access to Medicine Foundation, יקבלו חשיפה ציבורית בהתאם לביצועי ה-PNEC שלהן.

 

כתומכת חזקה בייצור בר קיימא, Centrient Pharmaceuticals הפכה לחברה מייסדת במועצת המנהלים של AMR Industry Alliance ב-2017, והיא פועלת בעזרת שותפים כדי להעלות את המודעות ולספק פתרונות לסוגיית ה-AMR. מאז, המסע העצמי של החברה להגיע לציות מלא לתקנים, כלל הקמת מתקנים חדישים לטיפול בשפכים בכל האתרים שלה ברחבי העולם, ופיתוח בדיקות למדידת פעילות אנטיביוטית בזרמי שפכים, הוביל לאספקה ​​נקייה לחלוטין ותואמת PNEC לכל אורך שרשרת הייצור.

 

"אנו גאים להיות הראשונים בתעשייה שלנו להכריז בפומבי על תאימות ל-PNEC עבור שרשרת האספקה ​​של מוצרי האנטיביוטיקה לנטילה דרך הפה שלנו. ב-Centrient Pharmaceuticals המחויבות שלנו לקיימות היא בדנ"א שלנו - אנו מבטיחים שלאופן שבו אנו מייצרים תרופות יש את ההשפעה הסביבתית הנמוכה ביותר, שאינה תורמת ל-AMR. אנו גאים בטכנולוגיית PureActives® האנזימטית דלת הפחמן שלנו, הסמכת ISO 14001 של כל האתרים שלנו ותפקידי דירקטוריון ב- Pharmaceutical Supply Chain Initiative ו-AMR Industry Alliance. נמשיך לעבוד עם הלקוחות, הספקים, התעשייה ומקבלי החלטות ממשלתיים ברחבי שרשרת הערך כדי להפוך את האספקה ​​והקנייה של אנטיביוטיקה לברת קיימא כדי לרסן את ה-AMR", אומר רקס קלמנטס, מנכ"ל Centrient Pharmaceuticals.

קראו את הסקירה הלבנה שלנו ‘ייצור אנטיביוטיקה בת קיימא לעתיד‘ כאן.

אודות Centrient Pharmaceuticals

צנטריאנט פרמצבטיקה Centrient Pharmaceuticals  היא המובילה העולמית בייצור ומסחור של אנטיביוטיקה בת קיימא, סטטינים מהדור הבא ואנטי פטרייתיים. אנו מייצרים ומוכרים חומרי ביניים, מרכיבים פרמצבטיים פעילים וצורות מינון מוגמרות.  

אנו עומדים בגאווה במרכז שירותי הבריאות המודרניים, כיצרנית של תרופות חיוניות ומצילות חיים. עם המחויבות שלנו לאיכות, אמינות וקיימות בלב כל מה שאנחנו עושים, מעל 2,200 העובדים שלנו עובדים ברציפות כדי לענות על צרכי הלקוחות שלנו. אנו פועלים למען עתיד בר קיימא על ידי השתתפות פעילה במאבק נגד עמידות לאנטי-מיקרוביאלית.  

החברה נוסדה לפני כ- 150 שנה בשם ‘Nederlandsche Gist- en Spiritusfabriek’, הייתה ידועה בשם Gist Brocades  ולאחרונה DSM Sinochem Pharmaceuticals. המטה שלה ברייסוויק (הולנד), יש לנו מתקני ייצור ומשרדי מכירות בסין, הודו, הולנד, ספרד, ארצות הברית ומקסיקו. Centrient Pharmaceuticals  נמצאת בבעלות מלאה של Bain Capital Private Equity, חברת השקעות פרטית גלובלית מובילה. 

לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו בכתובת www.centrient.com או צרו קשר עם אליס בייג‘רסברגן, מנהלת מיתוג ותקשורת, צנטריאנט פרמצבטיקה תקשורת תאגידית. דואר אלקטרוני: alice.beijersbergen@centrient.com.

אודות AMR Industry Alliance

ברית התעשייה AMR (The AMR Industry Alliance) הוקמה בשנת 2017. עם כ -100 חברות מדעי החיים ואיגודי סחר, היא מייצגת כמעט שליש מהיקף המכירות ואת רוב המוצרים החדשים. החברים התחייבו לדווח על פעילויות שהם מבצעים בתחומי המחקר והמדע, גישה לאנטיביוטיקה ושימוש מתאים בהם, כמו גם ייצור סביבתי אחראי כדי להתמודד עם ההתפשטות המהירה של עמידות מיקרוביאלית. אם AMR תישאר ללא פיקוח, מניין ההרוגים השנתי עלול לטפס מ-700,000 בכל שנה ל-10 מיליון עד 2050, וההשפעות הכלכליות עשויות להיות שוות לאלה של המשבר הפיננסי של 2008. ברית התעשייה של AMR מבטיחה שהחתומים באופן קולקטיבי יעמדו בהתחייבויות הספציפיות שנעשו בהצהרת התעשייה ב- AMR ובמפת הדרכים להתקדמות במאבק ב- AMR ובצעדים שנעשו במאבק נגד AMR.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו עשויה להכיל הצהרות צופות פני עתיד ביחס לביצועים הפיננסיים העתידיים של Centrient Pharmaceuticals  ולמיקום שלה. הצהרות אלה מבוססות על הציפיות, ההערכות והתחזיות הנוכחיות של Centrient ומידע העומד כיום לרשות החברה. Centrient מזהירה את הקוראים כי הצהרות כאלה כרוכות בסיכונים מסוימים ובחוסר ודאות שקשה לחזות ולכן יש להבין כי גורמים רבים יכולים לגרום לביצועים ולמיקום בפועל להיות שונים מהותית מהצהרות אלה. Centrient אינה מחויבת לעדכן את ההצהרות הכלולות בהודעה לעיתונות זו, אלא אם כן הדבר נדרש על פי חוק. הגרסה בשפה האנגלית של ההודעה לעיתונות קובעת.

למידע נוסף:

Alice Beijersbergen

Centrient Pharmaceuticals

+31 (6) 823 579 56

alice.beijersbergen@centrient.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE