הוכרזו הזוכים בתחרות הצילום השנתית התשיעית של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם

 

 

הוכרזו הזוכים בתחרות הצילום השנתית התשיעית של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם

 

שישה זוכים במקום הראשון נבחרו מתוך אלפי הגשות תמונות גלובליות סביב התחדשות הנושא 2022: פעולה קולקטיבית למען האוקיינוס

 

ניו יורק, 8 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

הזוכים בתחרות הצילום השנתית התשיעית של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם הוכרזו היום במהלך אירוע יום האוקיינוסים העולמי 2022 של האו"ם (UNWOD) במטה האו"ם בניו יורק. התחרות החופשית, שהושקה במרץ האחרון, בחנה את שש הקטגוריות הנושאיות הקשורות לנושא הכולל של יום האוקיינוסים העולמי 2022: "התחדשות: פעולה קולקטיבית למען האוקיינוס". שופטים בעלי שם עולמי, כולל צלמת חיות הבר ראתיקה רמסאמי, צלם העיתונות והביולוג הימי סירצ‘אי ארונרוגסטיצ‘אי, והצלם התת-ימי ו. צין קים, בחרו את הזוכים במקום הראשון, השני והשלישי בקטגוריות: נופי ים מעל המים, נופי ים תת-ימיים, התחדשות, קהילות חוף, יצורי אוקיינוס ופתרונות מבוססי טבע וחקר האוקיינוסים. הזוכים נבחרו מתוך אלפי ההרשמות העולמיות שנעשו על ידי צלמים חובבים ומקצועיים כאחד. אירוע יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם ותחרות הצילום נערכים על ידי מחלקת האו"ם לענייני אוקיינוסים וחוק הים, שהופקו בתרומת  Oceanic Globalוהתאפשרו על ידי לה מר. התחרות השנתית נאצרת על ידי אלן קוילארטס, ומתואמת עם DivePhotoGuide (DPG) ועם הוועדה הבין-ממשלתית לאוקיאנוגרפיה של אונסק"ו. 

ניתן לצפות בתמונות הזוכות לכל קטגוריה וכיתובים מתאימים כאן

*כל התמונות חייבות לכלול את הכיתוב עם קרדיט צלם הרשום לכל תמונה, כמו גםwww.unworldoceansday.org   לפרסום. 

הצלמים הזוכים לשנת 2022 מגיעים מלמעלה מ-12 מדינות שונות. שמותיהם כוללים את: קאו נגוין וו, כריסטוף מייסון-פרקר (נופי ים מעל המים), דאמיר זורוב, נאט סומנאטמייה, ניקולס האן (נופי ים תת-ימיים), ריק מוריס, נונו ואסקו רודריגז, אונק הורוואנג (התחדשות), סיליה קוג‘אלה, אמיטבה צ‘נדרה, סופאצ‘אי ורייוטהנון, (קהילות חוף), גבי באראתיו, ג‘ניפר ג‘ונסון, ויקטור ליאגושקין (יצורי אוקיינוס), טום וירוס, ג‘אקומו ד‘אורלנדו (פתרונות מבוססי טבע וחקר האוקיינוסים). כל המשתתפים חתמו על אמנה של 14 התחייבויות בנוגע לאתיקה בצילום. 

תחרות הצילום של יום האוקיינוסים העולמי של האו"ם היא מסורת מתמשכת הקוראת לצלמים ואמנים מרחבי העולם לתקשר את יופיו של האוקיינוס ואת החשיבות של נושאי UNWOD המתאימים בכל שנה. תמונות מנצחות משנים קודמות ניתן לראות גם בכתובת www.unworldoceansday.org.

 

www.unworldoceansday.org

@unworldoceansday

קובץ מצורף

לפרטים נוספים:

Rizzi Stigliano

Oceanic Global

631-241-0398

press@oceanic.global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE