Children's Hospital Los Angeles: הטיפול הטוב ביותר לילדים בקליפורניה ובחוף המערבי של ארה"ב.

 

Children‘s Hospital Los Angeles: הטיפול הטוב ביותר לילדים בקליפורניה ובחוף המערבי של ארה"ב.


U.S. News & World Report מדרג שוב את CHLA בין 10 בתי החולים לילדים הטובים במדינה

 

 

לוס אנג‘לס, 14  ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Children’s Hospital Los Angeles  (CHLA) ממשיך את הרצף, ומוגדר כבית החולים הטוב ביותר בקליפורניה לטיפול בילדים וטיפולים מיוחדים, על פי רשימת בתי החולים הטובים ביותר לילדים לשנת 2022-23 של U.S. News & World Report (ארה"ב), שפורסמה היום.

US News (חדשות ארה"ב) דירג שוב את CHLA כבית החולים לילדים הטוב ביותר במדינת קליפורניה, ובחוף המערבי של ארה"ב – אזור המכסה את המדינות אלסקה, קליפורניה, הוואי, אורגון, ו-וושינגטון. CHLA הגיע לרשימת התהילה של בתי החולים לילדים הטובים ביותר היוצאת לאור ע"י האתר, למשך 14 שנים ברציפות – כל שנה מאז תחילת הדירוג – במקום ה-8 בארה"ב במיצג זה ליעדים המובילים במדינה לטיפול רפואי לילדים.

"להיות מוכרים בין בתי החולים לילדים הטובים ביותר במדינה כבר יותר מעשור הינו אישור למשימת Children’s Hospital Los Angeles ליצירת תקווה ובנייה של עתיד בריא יותר לילדים, וההתחייבות לספק טיפול קליני מצוין", אומר פול ס. ויויאנו (Paul S. Viviano), נשיא ומנכ"ל CHLA. "אני גאה בצוות שלנו במיוחד על כך שהם ממשיכים לספק טיפול מצוין וחיוני לילדים במשך השנתיים האחרונות. הם נשארו עם חמלה ומקצועיות על אף המגפה המתמשכת וכל האתגרים שהיא גרמה למערכות בריאות ברחבי המדינה".

משפחות שמחפשות את הטיפול הטוב ביותר לילדיהם יכולות לסמוך על המומחים ברמה עולמית וטיפול ממורכז במשפחה, המסופק ע"י Children’s Hospital Los Angeles. סקר בתי החולים לילדים הטובים ביותר לשנת 2022-23 העריך 119 בתי חולים לילדים – כולל מכונים נפרדים כגון ה-CHLA, בתי חולים לילדים שנמצאים חלק ממערכת בריאותית גדולה יותר, ומרכזי מומחים לילדים. כל בית חולים נוקד בהתאם למדדי איכות ובטיחות, מחקר, הכרת עמיתים, אישורים, ומידע אשר סופק ע"י בית החולים. בנוסף, הם שקלו דירוגים חיצוניים, כגון הוקרת Magnet לטיפול סיעודי מצטיין. CHLA השיג ציונים מעולים ודורג מבין בתי החולים במדינה בכל עשרת תתי-המומחיות בילדים, שהוערך ע"י הסקר, כולל דירוג בעשירייה הראשונה ב-4 קטגוריות –סכרת ותורת ההפרשה הפנימית (מס‘ 7), גסטרואנטרולוגיה וניתוח גסטרואנטרולוגי (מס‘ 6), אורטופדיה (מס‘ 6) ואורולוגיה (מס‘ 7). מומחיות אחרות שדורגו מבין המדינה, כוללות: סרטן, קרדיולוגיה וניתוח לב, נאונאטולוגיה, נפרולוגיה, נוירולוגיה וניתוחים נוירולוגים ו פולמונולוגיה & ניתוח ריאה.

Children‘s Hospital Los Angeles מוכר ברמה עולמית לסיפוק טיפול קליני מצטיין; יצירת תגליות מצילות חיים לטיפולים חדשים ותרופות למחלות ילדים באמצעות מחקר במכון המחקר Saban ב-CHLA; ועל תפעול אחת מתוכניות האימון הגדולות ביותר במדינה לרופאי ילדים, אחיות, ומומחים אחרים.

עם מעל 660,000 ביקורי מטופלים בכל שנה, CHLA מטפל בילדים החל מתינוקות ועד מבוגרים צעירים, מכל 50 המדינות ו-90 ארצות. לבית החולים יש מרכז ייעודי לבריאות עולמית עם שירותים למטופלים בינלאומיים ומשפחותיהם, שהם יכולים ליצור קשר איתם דרך כתובת הדוא"ל internationalpatientreferrals@chla.usc.edu..

בינואר, CHLA הוגדר בפעם השלישית כבית חולים מגנט ®Magnet ע"י מרכז הסמכות לאחיות האמריקני(American Nurses Credentialing Center) , ומכיר באחיות ובצוות הקליני של בית החולים על התאמה ואף השגה מעבר לסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול למטופלים ומשפחותיהם. בסה"כ, ה-CHLA הוגדר בסטטוס מגנט Magnet במשך 4 פעמים ברציפות, הישג שפחות מ-3% מ-6090 בתי חולים בארה"ב השיגו.

"דירוגים אלו הינם דרך פשוטה למשפחות כדי לראות את המומחיות העמוקה של ה-CHLA בסיפוק טיפול באיכות הכי גבוהה וידידותית לילדים, לא משנה מה האבחנה שלהם", אומר ד"ר ג‘יימס שטיין,  MD, MSc (James Stein), מנהל רפואה ראשי לבריאות של CHLA. "כל אחד – מהרופאים, אחיות ומומחים שבחזית ועד למתחמים הפועלים מאחורי הקלעים וחברי צוות תומכים – מאוחד במחויבות שלנו להנחות כל מטופל עם ידע וחמלה".

U.S. News & World Report עובד עם סוכנות המחקרים RTI International כדי לפתח את רשימת בתי החולים לילדים הטובים ביותר השנתית שלו. דירוגים מבוססים על מאות מדדים, כולל אחוזי המטופלים השורדים ואחוזי הסיבוכים הרפואיים; כמות העובדים ומומחיות; טכנולוגיה; שירותים מיוחדים; מניעת זיהומים ונתינת טיפול. עוד מרכיב מרכזי הוא סקר מוניטין ברחבי המדינה, השואל רופאים להיכן הם ישלחו את ילדיהם ומטופליהם לטיפול הטוב ביותר. בשנה זו, חדשות ארה"ב (US News) התאים את הסקר על מנת  לטפל (בצהוב תרגום שלהם) בצורה טובה יותר על השפעת הקורונה על בתי החולים ולמדוד כיצד בתי חולים מקדמים הגינות, מגוון, והכללה, דבר היכול להשפיע משמעותית על טיפולים. חדשות ארה"ב (US News) ו- המחקר המשולש (RTI) התחילו גם בבדיקת שאלות לשנה זו בהתמקדות על בריאות התנהגותית. על אף שמידע משאלות אלו לא נכנס לדירוג 2022-23, הוא תומך בפיתוח של דירוג מיוחד עתידי בבריאות התנהגותית בילדים.

US News Media Group, חברת האם של US News ו-World Report, פרסמה את דירוגי בתי החולים לשנת 2022-23 מיד לאחר חצות (שעון מזרח ארה"ב) ביום שלישי, ה-14 ביוני.

אודות Children’s Hospital Los Angeles

Children’s Hospital Los Angeles נמצא בחזית רפואת הילדים, ומספק טיפול ילדים ברחבי העולם, המדינה, ואזור דרום קליפורניה. הוקם בשנת 1901, Children’s Hospital Los Angeles הוא הספק הרפואי הגדול ביותר לילדים באזור לוס אנג‘לס, בית החולים הטוב ביותר לילדים באזור החוף המערבי של ארה"ב, ומדורג בעשיריה הראשונה במדינה ברשימת U.S. News & World Report  (ארה"ב) של בתי החולים הטובים ביותר לילדים. המומחיות הקלינית מגוונת, מתינוקות למבוגרים צעירים, מרפואה יומיומית למקרים הקשים ביותר. הטיפול הקליני המכליל, החברותי לילדים ולמשפחות, מובל ע"י רופאים שהינם חברי סגל בבית הספר לרפואה ע"ש Keck ב-USC, ותגליות מוכחות מגיעות למטופלים מהר יותר באמצעות מכון המחקר Saban ב- Children’s Hospital Los Angeles – בעשירייה הראשונה של בתי חולים לילדים במימון ה-NIH. בית החולים הוא גם ביתם של תוכנית ההכשרה הגדולה ביותר לרפואת ילדים בבית חולים עצמאי לילדים במערב ארצות הברית. על מנת ללמוד עוד, עקבו אחרינו בטוויטר, ביוטיוב, בלינקדאין, ב-WeChat, באינסטגרם, ובפייסבוק. בקרו בבלוג שלנו בכתובת CHLA.org/blog.

CHLA מטפל במטופלים מ-6 יבשות ומעל 90 ארצות, משפר את הבריאות והחיים של ילדים ומשפחותיהם מעבר לגבולות המדינה. המרכז לבריאות עולמית (Center for Global Health) בבית החולים תומך במטופלים ומשפחות המגיעות מרחבי העולם למרכז האקדמי-רפואי לרפואת ילדים לטיפולים מיוחדים ומורכבים, ובצרכיהם לאורך המסע הטיפולי שלהם, מבקשות ראשוניות ועד החזרה למדינותיהם. הצוות המנוסה שלנו משרת כנקודת התמיכה ותומך במשפחות מטופלים בינלאומיים בגישה וניווט במסע הבריאות שלהם בקלות. צוות הבריאות העולמית עוזר לאפשר טיפול מקיף, מותאם תרבותית, ומחויב לתמיכה בצרכים הייחודיים של משפחות ומטופלים בינלאומיים. אנחנו מבינים שאם לילדכם יש בעיה בריאות חמורה, תלכו לכל מקום על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר. המרכז לבריאות עולמית כאן על מנת לגרום ל-CHLA להיות הבית שלכם כשאתם רחוקים מהבית.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/20220613005848/en/Childrens-Hospital-Los-Angeles-The-Best-Care-for-Kids-in-California-and-the-West-Coast

 

למידע נוסף / איש קשר למדיה:

 

Lorenzo Benet

מנהל יחסי ציבור, CHLA

323.361.4823

media@chla.usc.edu

 

מקור: CHLA

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire