Ligandal משתפת פעולה עם Nanotronics לחיזוק המיטוב והאיכות במערכות אספקת רפואה גנומית בהתאמה אישית

 

 

Ligandal משתפת פעולה עם Nanotronics לחיזוק המיטוב והאיכות במערכות אספקת רפואה גנומית בהתאמה אישית

 

שותפות אסטרטגית להאצת הדור הבא של רפואה מותאמת אישית וייצור ביולוגי

 

 

ניו יורק, 22 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Ligandal Inc, מובילה ברפואה גנומית בהתאמה אישית, ביו-חומרים ובינה מלאכותית ו-Nanotronics, מפתחת מערכות בדיקה חכמות מתקדמות וחומרה לייצור בר-התאמה, הודיעה על שותפות למסחור, פיתוח ואספקת טכנולוגיות מהדור הבא לריפוי גנטי, חומרים פפטידים, ננו-חומרים ואפיון טכנולוגיות ביולוגיות.

יחד, שתי החברות יישמו בעתיד מעבדות ייצור מודולריות וחומרי בדיקה כחלק מפיתוח הקשור לננו-רפואה וננו-חומרים. המטה החדש של Ligandal יהיה ב-The Brooklyn Navy Yard כדי להבטיח אקו סיסטם מגובש, שיתוף פעולה יעיל ויצירת מועמדים למוצרים חדשים ותשתית מעבדה.

"השותפות Nanotronics-Ligandal מגבשת עוד יותר את ניו יורק כמרכז מדעי חיים וייצור מתקדם, ומחזקת את האקו סיסטם של החברות הגדולות שיש לנו ברחבי העיר, במיוחד בברוקלין", אמרה לינדזי גרין, נשיאת ומנכ"לית Brooklyn Navy Yard. "לא רק שאיחוד החברות הזה ימשיך ליצור מוצרים חדשים בחזית הטיפולים לשיפור החיים, אלא גם יאפשר ל- Nanotronicsלהמשיך לבנות ולהשקיע במאגרי כישרונות מקומיים בניו יורק שתומכים בצמיחה ובחידושים שלהם. שילוב זה של הישגים מגלם עקרונות רבים של פיתוח כלכלי שוויוני וכוללני, ולכן הוא ניצחון ענק לעיר ניו יורק ול-Brooklyn Navy Yard".

החברות יעבדו יחד כדי ליצור ננו-חומרים מהדור הבא ויכולות מקצה לקצה לתכנון, אפיון, סינתזה ותמיכה ביוזמות טיפוליות מרובות, כולל ביישומים הקשורים למחלות נדירות, המטולוגיה, מחלות זיהומיות והגנה ביולוגית. Ligandal הוכיחה יכולת מסירה יעילה למח עצם, תאי חיסון ואוכלוסיות תאי דם נדירות, כמו גם עיכוב של מעל 99% של הנגיף הגורם לקוביד-19 באמצעות טכנולוגיות מסירה חדשניות מבוססות פפטידים וננו-חלקיקים.

"מטרת השותפות הזו היא לגדול במהירות, לייצר את הדור הבא של טכנולוגיות מסירה מוגדרות לתאים ורקמות ופפטידים סינתטיים עם התשואות הגבוהות ביותר האפשריות, תוך האצת הפיתוח של תרופות בדיוק הנחוץ", אמר אנדרה ווטסון, מנכ"ל ויו"ר Ligandal. "זה יאפשר מתן טיפולים גנטיים בדיוק במקום אליו הם צריכים להגיע, וללא הבעיות בהן נתקלים עם מערכות מסירה ויראליות. אנו חושבים שהשותפות האסטרטגית הזו מביאה הבטחה לחזית הבאה של רפואה, ביו-תרפיה וייצור".

כדי להאיץ את התוכניות הטיפוליות של Ligandal ולהדגים את הבטיחות והיעילות עבור יישומים קליניים, החברה שוקדת על נתיב פיתוח עבור מחלות גנטיות המטולוגיות נדירות, יישומי אימונו-אונקולוגיה ויישומי הגנה ביולוגית, כולל עריכת ניסויים נוספים עם וירוס SARS-CoV-2 חי יחד עם המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות (NIAID) והמכונים הלאומיים לבריאות (NIH).

"ההזדמנות והסינרגיות שיושגו ינועו ממניעה וטיפול במחלות גנטיות ותיקון הפרעות מטבוליות רחבות וניוון ועד להגברה וקידום של תגובה חיסונית חזקה יותר לבעיות כדוגמת קוביד-19, מחלות זיהומיות מתפתחות אחרות וסוגי סרטן", אמר ד"ר דניאל ב. פאגביאי, מנהל רפואה ראשי וסמנכ"ל Ligandal ולשעבר ממונה במנהל ההגנה הביולוגית ובריאות הציבור בממשל אובמה. "פלטפורמה ושותפות זו גם עוזרות לגשר על פערים בין אי השוויון הבריאותי ארוך השנים והפערים העומדים בפני הרפואה מהדור הנוכחי".

Ligandal הוכיחה יכולות מהירות וחיזוי ליצור פפטידים כדי לחקות אינטראקציות ביולוגיות, המונעות על ידי גישה מבוססת בינה מלאכותית להדמיה, עיצוב וסינתזה של טכנולוגיות תא מוגדרות עם התמקדות בריפוי גנטי, עריכה ומעבר לכך.

"אנו גאים מאוד לעבוד עם אנדרה והצוות שלו כדי לקדם את רפואה גנומית בהתאמה אישית ונפרוס את המהנדסים שלנו במהירות האפשרית כדי לייעל את הייצור של טכנולוגיות האספקה ​​שלהם בכל שלב של הדרך באמצעות פלטפורמת ה-AIPC™ הקניינית שלנו", אמר ד"ר מתיו פוטמן, מנכ"ל ומייסד שותף של Nanotronics.

אודות Ligandal

Ligandal מפתחת את הדור הבא של ננו-רפואה גנטית מדויקת וטכנולוגיות מסירה לעריכת גנים, ריפוי גנטי, רפואה רגנרטיבית ויישומי ביוטכנולוגיה להגנה מפני מגיפה. החברה משתמשת בביולוגיה חישובית, לימוד מכונה ובינה מלאכותית עם פלטפורמה חדשנית לאספקה ​​מוגדרת לתא ורקמות ולננו-לחומרים מהדור הבא. Ligandal מפתחת טכנולוגיות מבוססות פפטידים לריפוי גנטי, עריכת גנים, רפואה רגנרטיבית, אימונותרפיה וטכנולוגיות מתקדמות של חיסוני נוגדנים, ומשתמשת בגישות של ביולוגיה חישובית כדי ליצור באופן של חיזוי גישות למסירה ולאפנון של מצבי מחלה שונים.

המאמצים המובילים של Ligandal ממוקדים בעריכת גנים המטולוגיים, בנוסף לפלטפורמת SARS-BLOCK™ למזעור התפשטות מגיפות, המותאמת לקוביד-19, אשר תוכננה כטיפול מוקדם ומניעתי נגד הנגיף הגורם לקוביד-19. ל-Ligandal יש מספר תוכניות בשלבי חשיפה לטיפול במחלות נדירות וסוגים של סרטן באמצעות פלטפורמת ננו-חומרים חדשניים המבוססים על פפטידים.

אודות Nanotronics

Nanotronics היא חברת מכונות ומודיעין מתקדמת המסייעת ללקוחות ברחבי המגזר הציבורי והפרטי, כולל מלכ"רים, לפתור את אתגרי הבדיקה והבקרה הייחודיים הנדרשים לייצור מדויק. כמפתחת מובילה של כלי בדיקה אופטיים ממוכנים לתעשיית המוליכים למחצה, Nanotronics משתמשת בחומרה ובתוכנה כדי לספק מערכות דימות בקנה מידה תעשייתי, ועם תפוקה גבוהה.

Nanotronics, הפרוסה ב-15 מדינות, הינה אגנוסטית לתעשיות. היא עובדת עם חברות מובילות, החל מתחום התעופה ועד אלקטרוניקה ושירותי בריאות, כדי להגדיל את התפוקה, להפחית טביעת רגל ובזבוז, להוזיל עלויות ולהאיץ את איטרציית התכנון, תוך ביטול בדיקות ידניות גוזלות זמן.

למידע נוסף, בקרו בכתובתwww.nanotronics.co  ו-www.ligandal.com

ליצירת קשר

Ligandal
press@ligandal.com

Nanotronics
Mary Cunney
Chief Marketing and Communications Officer, Nanotronics
mcunney@nanotronics.co

Jack Kerwin
Director of Strategy and Business Development, Nanotronics
jkerwin@nanotronics.co

 

מקור: Nanotronics.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire