מרי קיי מציגה ממצאים חדשים על זיהום ובריאות העור בכנס האגודה לדרמטולוגיה חוקרת

 

מרי קיי מציגה ממצאים חדשים על זיהום ובריאות העור בכנס האגודה לדרמטולוגיה חוקרת

 

דאלאס, 23 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 

Mary Kay Inc, מובילה עולמית בחדשנות בתחום טיפוח העור, המשיכה את תמיכתה המתמשכת בקהילות היופי והמדע לאחרונה על ידי מתן חסות למפגש השנתי של האגודה לדרמטולוגיה חוקרת (SID) לשנת 2022 וחשפה מחקרים חדשים ופורצי דרך באירוע. הממצאים החדשים של מרי קיי, בשיתוף עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת ניו יורק גרוסמן לרפואה סביבתית, מצאו כי קומפלקס נוגדי החמצון המופיע בקו טיפוח העור Mary Kay® TimeWise® Miracle Set 3D™ מפחית את ההשפעות המזיקות של זיהום כפרי וקרינת UV.

"צוות המחקר והפיתוח שלנו תמיד עובד קשה כדי לפתח את פריצת הדרך הבאה לטיפוח העור או את התגלית המדעית הבאה", אמרה ד"ר לוסי גילדאה, מנהלת החדשנות הראשית של Mary Kay, מוצר ומדע. "על ידי שיתוף פעולה עם NYU Grossman  וצוותים מדעיים ואקדמיים אחרים ברחבי העולם, אנו מבטיחים שהחברה שלנו - והמוצרים שלנו - נמצאים בחזית החדשנות והבריאות בתחום טיפוח העור".

זיהום האוויר ממשיך לגדול כדאגה בריאותית עולמית. בעבר, צוות המדע של מרי קיי שיתף פעולה עם אוניברסיטת קולומביה וגילה כי ההשפעות של זיהום אוויר על העור יכולות להיות דרמטיות במיוחד, וכתוצאה מכך להזדקן, לכהות ולהתפתלויות. זיהום אוויר יוצר רדיקלים חופשיים שעל העור להילחם בהם כדי לשמור על בריאותו ועל מראהו הצעיר.

מחקר קולקטיבי זה מצביע על כך שקומפלקס נוגדי החמצון החדש של מרי קיי, המיושם באופן מקומי, עשוי להפחית את הנזק לתאים כתוצאה מגורמי לחץ מסביבה עירונית וכפרית כאחד - סוג הנזק התאי שמוביל לסימני הזדקנות מוקדמת. קומפלקס "סופר" זה כולל רסברטרול מובלע כדי להילחם בהזדקנות ולשפר את מראה הקמטוטים. המוצרים מכילים גם ויטמין B3 כדי לסייע באגירת מים. לבסוף, פפטיד המתריס נגד הגיל מסיים את הנוסחה, ונוצר אגרוף נגד זיהום. כאשר היתרונות הללו מתועדים, התקווה של הצוות היא שיותר אנשים מאי פעם יוכלו למצוא את הפתרונות הנכונים כדי להילחם בהשפעות הזיהום על העור שלהם.

החסות והמחקר שנחשפו ב-SID הם רק המאמצים האחרונים של מרי קיי לחזק את המחויבות ארוכת השנים של המותג לקידום המחקר והפיתוח של בריאות העור. מרי קיי מחזיקה ביותר מ-1,600 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצובי אריזות בפורטפוליו הגלובלי שלה.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769