מרי קיי משתפת פעולה עם האגודה לדרמטולוגיה חוקרת (SID) כדי להעניק מענקים חינוכיים לעמיתי מחקר אקדמיים לקידום מחקר לקידום בריאות העור

 

מרי קיי משתפת פעולה עם האגודה לדרמטולוגיה חוקרת (SID) כדי להעניק מענקים חינוכיים לעמיתי מחקר אקדמיים לקידום מחקר לקידום בריאות העור

 

דאלאס, 23 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc, מובילה עולמית בחדשנות בתחום טיפוח העור, מימנה וחשפה לאחרונה את מענקי המחקר לבריאות העור ע"ש מרי קיי עבור חוקרים המבצעים מחקרים פורצי דרך וחדשניים בבריאות העור ובמחלות עור במפגש השנתי של האגודה לדרמטולוגיה חוקרת (SID) לשנת 2022.

"כמובילה בת עשרות שנים בחדשנות גלובלית בתחום הקוסמטיקה וטיפוח העור, מרי קיי נשארת מחויבת להעשרת חייהן של נשים ברחבי העולם", אמרה באירוע ד"ר לוסי גילדאה, מנהלת החדשנות הראשית של מרי קיי, מוצר ומדע. "יש לנו גם מחויבות איתנה לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר ולבצע מחקר פורץ דרך במדעי העור. אנו מכירים בכך ששיתוף פעולה הוא חיוני לתגליות חדשות, ושותפויות עם קהילות מדעיות, רפואיות ואקדמיות הן שיתופי פעולה חיוניים – ולכן אנו נרגשים להעניק מענקים מדעיים אלה".

מענקי המחקר לבריאות העור ולטיפול במחלות עור ע"ש מרי קיי הוכרזו אשתקד בפגישה בשיתוף עם SID. המענקים בסך 25,000 דולר היו אמורים להיות מוענקים לארבעה חוקרים שביצעו עבודה מדהימה בחקר העור כדי לחשוף נקודות מבט חדשות ואסטרטגיות המצאה. בחודשים שלאחר פגישת SID 2021, החברה קיבלה פניות ממדענים ברחבי הארץ.

ארבעת הזוכים במענק שנבחרו בסופו של דבר היו:

 

*ד"ר אליסון ס. בילי, MD, Ph.D., ופרופסור משנה במחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת מישיגן. מטרת המחקר העיקרית של ד"ר בילי היא להבין "מה מניע את הצילום". המענק יממן מחקרים לזיהוי מסלולים ממוקדים המסייעים למנוע או להפוך את ההשפעות של פוטו-אייג‘ינג.

 

*ד"ר אנג‘ל ס. בירד, MD, Ph.D. ופרופסור משנה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הווארד ופרופסור עוזרת נלוות ב- JHUSOM (מחלקות לדרמטולוגיה). עבודתה של ד"ר בירד מתמקדת בבסיס הגנטי של מלזמה. מענק זה יממן מחקרים שיסייעו בגילוי גורמים גנטיים לא ידועים של מלזמה לתכנון אפשרויות טיפול מותאמות אישית.

 

*ד"ר מיי אלכסנדרה קרפנטר, דוקטורנטית באוניברסיטת רייט סטייט. עבודתה של ד"ר קרפנטר בוחנת כיצד משתחררים חלקיקים פגומים המכילים דנ"א וכיצד הם מפעילים מסלולים דלקתיים. מימון מחקר זה יסייע בפיתוח גישות טיפוליות חדשות להפחתת רגישות לאור UVB במחלות אוטו-דלקתיות.

 

*ד"ר ג‘ניפר פאוורס, MD ופרופסור חברה קלינית במחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת איווה. ד"ר פאוורס מתעניינת בהשפעת המיקרוביום וסביבת הריפוי על ריפוי פצעים ויצירת צלקות. מימון למחקר זה יסייע להבין כיצד מערכת החיסון והמיקרוביוטה מתקשרות זו עם זו כדי לשנות את היווצרות הצלקות מכיבים ופצעים כירורגיים.

 

ברכות לכל אחד ממקבלי המענק שלנו לשנת 2022", הוסיפה ד"ר גילדאה. "אנשים אלה נבחרו בקפידה בשיתוף פעולה עם האגודה לדרמטולוגיה חוקרת – ואנו נרגשים לתמוך במחקר שלהם."

החסויות והמענקים שנחשפו ב-SID הם רק המאמצים האחרונים של מרי קיי לחזק את המחויבות ארוכת השנים של החברה לקידום המחקר והפיתוח של בריאות העור. מרי קיי מחזיקה ביותר מ-1,600 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצובי אריזות בפורטפוליו הגלובלי שלה.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire