SINOVAC משלבת ידיים עם צוות המחקר HKU-CTC ובית החולים גלנאיגלס הונג קונג כדי להתחיל ניסוי קליני של חיסון מומת מוגדר לאומיקרון לשימוש כזריקת דחף בהונג

 

SINOVAC משלבת ידיים עם צוות המחקר HKU-CTC ובית החולים גלנאיגלס הונג קונג כדי להתחיל ניסוי קליני של חיסון מומת מוגדר לאומיקרון לשימוש כזריקת דחף בהונג קונג, סין

 

הונג קונג, 4 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

הפתיחה של המיזם נערכה בבית החולים גלנאיגלס בהונג קונג עם התחלת ניסוי קליני להערכת הבטיחות והאימונוגניות של החיסון המבוסס על נגיף מומת של SINOVAC עבור קוביד-19, ובאופן מוגדר עבור זן האומיקרון. הוא שימש כזריקת דחף במבוגרים בריאים, בציפייה לקבלת ראיות מדעיות לאסטרטגיית חיסונים עתידית. מחקר זה מובל בידי צוות מחקר רפואי של מרכז הניסויים הקליניים באוניברסיטת הונג קונג (HKU-CTC) בשיתוף עם גלנאיגלס.

בסך הכל יגוסיו 300 מתנדבים מבוגרים בריאים בני 18 ומעלה עבור מחקר זה, כאלה שחוסנו עם שתיים או שלוש מנות של קוביד-19 המבוססות על חיסון מומת או mRNA.

"כידוע, חיסון הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם מחלות זיהומיות. נכון לעכשיו, אומיקרון סוחפת ללא הרף את העולם. אני מקווה שהניסוי הקליני יוכל לחזק ולקדם ביעילות את מחקר החיסונים ומתן החיסונים", ציינו פרופסור איבן הונג פאן-נגאי, פרו צ‘יין והלן ליאה, פרופסור לפדגוגיה של מדעי הבריאות, פרופסור קליני ומנהל מחלות זיהומיות ועוזר דיקן המחלקה לרפואה, בית הספר לרפואה קלינית, עוזר דיקן (בתהליך קבלה), הפקולטה לרפואה של LKS, אוניברסיטת הונג קונג (HKUMed).

"כאחד מאתרי המחקר של HKU, אנו שמחים להיות חלק מפרויקט הניסוי הקליני הזה ולתרום למחקר ופיתוח מתמשכים של חיסונים ואסטרטגיות חיסונים כדי לעזור לשפר את ההגנה על הבריאות עבור אנשים", אמר ד"ר קנת צאנג.

"יש משמעות רבה לשתף פעולה עם פרופסור הונג, HKU-CTC וגלנאיגלס כדי לבצע את הניסוי הקליני של החיסון המומת נגד קוביד-19 כזריקת דחף נגד זן האומיקרון. אנו מקווים למצוא פתרון עבור הונג קונג, והעולם כולו, במלחמה נגד הווירוסים החדשים עם תוצאות הניסוי הזה", אמרה שריל לאו, מנהלת פיתוח עסקי בינלאומי של SINOVAC.

SINOVAC השיגה את הדגימה של זן האומיקרון בתחילת דצמבר 2021 ולאחר מכן קידמה באופן פעיל מחקר ופיתוח של חיסון הקוביד-19 של המבוסס על נגיף מומת (זן ספציפי של אומיקרון). מחקר פרה-קליני הראה שהחיסון בטוח ויעיל בבעלי חיים. הניסוי הקליני של חיסון דחף עבור זני אומיקרון אושר בידי HKU GHK Institutional Review Board (IRB) ב-12 באפריל 2022 ועל ידי מועצת הרוקחות והרעלים של הונג קונג ב-14 באפריל 2022, נתון שאפשר את ביצוע המחקר הקליני לחיזוק החיסון של אנשים נגד זן הקורונה החדש בהונג קונג.

אודות Sinovac Biotech Ltd.

 

SINOVAC Biotech Ltd.  (SINOVAC) היא חברה ביו-פרמצבטית מובילה שבסיסה בסין, המתמקדת במחקר, חדשנות, ייצור ומסחור של חיסונים המגנים מפני מחלות זיהומיות של בני אדם. סל המוצרים של SINOVAC כולל חיסונים נגד מחלות זיהומיות מתעוררות כגון קוביד-19, H5N1, מגיפת שפעת (שפעת העופות), שפעת H1N1 (שפעת חזירים) ו-Enterovirus 71 (EV71), ומחלות זיהומיות נפוצות אחרות כמו דלקת כבד נגיפית, שפעת עונתית, דלקת ריאות פנוימוקוק, פוליומיאליטיס, אבעבועות רוח וחזרת. SINOVAC גם בוחנת הזדמנויות בשוק הבינלאומי ומייצאת לו חיסונים לעשרות מדינות וארגונים בינלאומיים. מידע נוסף על SINOVAC ניתן למצוא בכתובת www.sinovac.com

אודות HKU Clinical Trials Centre

 

מרכז הניסויים הקליניים של אוניברסיטת הונג קונג (HKU-CTC) הוא פלטפורמת ניהול מחקר קליני חד פעמית המוקדשת להקלה על ההתנהלות המקצועית של פרויקטי מחקר קליניים תחת HKUMed. מאז הקמתה, HKU-CTC כבר אפשרה יותר מאלף מחקרים קליניים ממומנים ומחקרים קליניים ביוזמת חוקרים בשיתוף עם נותני חסות וחוקרים ברחבי העולם.

 

אודות Gleneagles Hospital Hong Kong

 

ממוקם בוונג צ‘וק האנג בדרום האי הונג קונג, בית החולים גלנאיגלס הונג קונג (Gleneagles) הוא בית חולים פרטי רב-תחומי, המספק 500 מיטות, טכנולוגיות רפואיות חדשניות ומגוון מקיף של שירותים קליניים המשתרעים על פני יותר מ -35 התמחויות ותת-התמחויות. כבית החולים הפרטי מהשורה הראשונה בהונג קונג, גלנאגלס תורם גם להכשרה ולפיתוח של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ולקידום המחקר הקליני. Gleneagles הוא מיזם משותף בין IHH Healthcare  ו- NWS Holdings Limited, עם אוניברסיטת הונג קונג כשותפה הקלינית הבלעדית שלו. מידע נוסף על בית החולים גלנאיגלס הונג קונג ניתן למצוא בכתובת https://www.gleneagles.hk/

 

למידע נוסף:

 

Media Enquiries

Sinovac Biotech Ltd.
Mr. Will Chan
Tel: +852 61408385
Email: will.chan@sinovac.com

HKU Clinical Trials Centre
Ms Cathy Shen
Tel: +852 2255 2553
Email: cathyswi@hku.hk

Gleneagles Hospital Hong Kong
Ms Tracy Chow
Tel: +852 3153 9330
Email: tracy.chow@gleneagles.hk

 

מקור: Sinovac Biotech

 

קרדיט צילום מצורף: Photo: Business Wire

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire