יריד האמנות האבוריג'יני של דרווין אמור להציג יצירות של למעלה מ-1,500 אמני האומה הראשונה, המיוצגים על ידי שיא של 76 מרכזי אמנות קהילתיים מרחבי אוסטרליה

 

יריד האמנות האבוריג‘יני של דרווין אמור להציג יצירות של למעלה מ-1,500 אמני האומה הראשונה, המיוצגים על ידי שיא של 76 מרכזי אמנות קהילתיים מרחבי אוסטרליה

 

דרווין, אוסטרליה, 21 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

קריאייטיב של Aboriginal ו-Torres Strait Islander יחגגו בדארווין, אוסטרליה, בין ה-2-7 באוגוסט בתצוגה שאסור להחמיצה של אמנות, עיצוב ותרבות בסדרת האירועים האיקוניים של יריד האמנות האבורג‘יני של דרווין  - Darwin Aboriginal Art Fair (DAAF).

 

יריד האמנות האבוריג‘יני של דרווין (DAAF) הוא אירוע האמנות החזותית הגדול והמוכר ביותר באוסטרליה, שיחזור זו השנה ה-16 להתנהל הן באופן מקוון והן באופן אישי ב-5-7 באוגוסט.

 

יריד האמנות המהולל ברחבי העולם מתקיים לצד שני אירועי פרויקטי האופנה הילידיים של הקרן, Country to Couture ב-2 באוגוסט, ופרסי האופנה הלאומיים של הילידים ב-3 באוגוסט, ומביאים את האמנים והמעצבים של האומה הראשונה המוערכים והתוססים ביותר באוסטרליה לחזית לאומית והעולמית.

 

כאירוע האוסטרלי היחיד מסוגו, DAAF השיג מוניטין של אחד מאירועי האמנות המשמעותיים והמוכרים ביותר במדינה, תוך יצירת הזדמנות ייחודית להתחבר ולרכוש אמנות באופן מוסרי ישירות ממרכזי אמנות, כמו גם לפגוש את האמנים וללמוד ממקור ראשון על המורשת התרבותית, הסיפורים, ההיסטוריה והפרקטיקות האמנותיות המסורתיות שלהם באמצעות מגוון של כיתות אמן, שיחות והדגמות.

 

DAAF 2022 בדרך להיות המוצלחת והרחבה ביותר עד כה, עם שיא של 76 מרכזי אמנות שהשתתפו בהשקה ההיברידית של הקרן של האירוע. בשנת 2021, היריד השיג שיא של 3.12 מיליון דולר אוסטרלי במכירות כאשר 100 אחוז מהרווחים חזרו למרכזי האמנות ולקהילותיהם. היריד עצמו אינו לוקח עמלה מיצירות אמנות שנמכרו.

 

קרן DAAF גאה להיות חלק מקולקטיב של ארגונים הדוגלים במוזיקה, אמנויות ורעיונות מהתרבויות החיות העתיקות בעולם. יתקיימו בקצה העליון של אוסטרליה בכל יולי-אוגוסט, לצד אירועי היריד והאופנה הנודעים של קרן DAAF, יהיו:

 

*פסטיבל גארמה | קרן יותו ינדי | 29 ביולי - 1 באוגוסט

* Salon des Refusés | פרויקטים לאמנות סלון | 3-13 באוגוסט

*פרסי האמנות של Telstra National Aboriginal & Torres Strait Islander | מוזיאון וגלריה לאמנות של הטריטוריה הצפונית | 5 באוגוסט 2022 - ינואר 2023

*פרסי מוזיקה ילידיים לאומיים | מוזיקה 6  | NT  באוגוסט

 

השבוע הראשון של אוגוסט צפוי להיות אחד ממופעי הראווה הגדולים ביותר של כישרונות האומה הראשונה בעולם. מוזיקה, אמנות ותרבות יתנגשו כאשר הקולקטיב מתאחד כדי להביא לציבור חוויה ייחודית על פני התעשיות היצירתיות בטריטוריה הצפונית.

למידע נוסף על יריד האמנות האבוריג‘יני ה-16 של דארווין ולגישה מועדפת ליריד האמנות הדיגיטלי, בקרו בכתובת daaf.com.au/register.

Georgina Dawson
georginad@bastionagency.com

 מקטע מדיה המלווה הודעה זו זמין על ידי לחיצה על התמונה או הקישור למטה:

 *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE