Nyxoah ו-Acurable נכנסות להסכם הפצה בגרמניה עבור בדיקת השינה הביתית של AcuPebble SA100

 

Nyxoah ו-Acurable נכנסות להסכם הפצה בגרמניה עבור בדיקת השינה הביתית של AcuPebble SA100

 

מון-סן-גיבר, בלגיה, 2 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה התקשרה בהסכם הפצה עם Acurable SL, חברת מכשור רפואי מגובת סיכון המפתחת טכנולוגיות לבישות לשימוש ביתי, כדי לספק את בדיקת השינה הביתית AcuPebble SA100 לחולי OSA בגרמניה.

 

AcuPebble SA100 היא בדיקת שינה ביתית לבישה מהדור הבא המשתמשת באותות אקוסטיים כדי לאבחן OSA. המטופל מחבר את חיישן AcuPebble לשימוש חוזר לבסיס הצוואר כדי להקליט צלילים הנוצרים על ידי תפקודי הנשימה והלב. אותות מוקלטים אלה מועלים לפלטפורמת ענן מאובטחת באמצעות אפליקציית סמארטפון שבה אלגוריתמים, המוגנים בפטנט, מחלצים פרמטרים של OSA ומספקים דוח אבחון אוטומטי תוך דקות ספורות. AcuPebble הדגימה רמות גבוהות של רגישות וספציפיות הן עבור מדד דום הנשימה-היפופניאה (AHI) והן עבור מדד החמצן-דסטורציה (ODI) בהשוואה לבדיקת הפוליגרפיה בתקן הזהב, והיא מאומתת קלינית באמצעות מחקר אקראי שפורסם ב- BMJ Open. המערכת מסומנת CE ויש לה אישור FDA.

 

"עם AcuPebble ו-Genio, Nyxoah יכולה כעת להציע למטופלים ולקלינאים את פתרונות האבחון והטיפול החדשניים ביותר בשינה ביתית של OSA", ציין אוליבייה טאלמן, מנכ"ל Nyxoah. "השותפות של Acurable מתיישבת באופן מושלם עם הצהרת המשימה שלנו עם המטופל הראשון, כיוון שהנוחות, קלות השימוש והדיוק של AcuPebble ינפצו מחסומים לאבחון OSA ויאפשרו ליותר מטופלים לקבל טיפול למצבם. אנו מצפים להשיק את AcuPebble בגרמניה ברבעון הרביעי של 2022".

 

"אנו שמחים להיכנס לשיתוף פעולה סינרגטי במיוחד זה עם מוביל טכנולוגי של OSA כמו Nyxoah, שמשימתה תואמת את שלנו לספק גישה לטיפול לכמה שיותר מטופלי OSA", ציין אמיליו סאנז-פרייראס, המנכ"ל המשותף של Acurable. "AcuPebble מתוכנן להיות הרבה יותר ידידותי למטופל ולמטפלים מאשר בדיקות פוליגרפיה ופוליסומנוגרפיה, נתון שמאפשר לא רק קלות אבחון, אלא גם את היכולת של המטופלים לעקוב באופן שגרתי אחר מצבם. על ידי העצמת המטופלים לקחת שליטה רבה יותר על ה-OSA שלהם, AcuPebble הוא כלי חדש וחשוב לשיפור חייהם של הסובלים ממצב מתיש זה".

 

אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה נלווית כולל מחלות לב וכלי דם, דיכאון ושבץ. Nyxoah מונעת על ידי החזון כי חולי OSA צריכים ליהנות מלילות נינוחים ולהרגיש שניתן לחיות את חייהם במלואם. 

 

לאחר השלמתו המוצלחת של מחקר BLAST OSA, מערכת  Genio®קיבלה את סימן תו התקן CE האירופי שלה בשנת 2019. Nyxoah השלימה שתי הנפקות מוצלחות: ביורונקסט בריסל בספטמבר 2020 ובנאסד"ק ביולי 2021. בעקבות התוצאות החיוביות של מחקר BETTER SLEEP, Nyxoah קיבלה אישור CE mark  לטיפול בחולי קריסה קונצנטרית מלאה (CCC), כיום בטיפול של המתחרים. בנוסף, החברה עורכת כעת את המחקר המרכזי DREAM IDE  לאישור ה-FDA ומסחור בארה"ב.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.nyxoah.com/

 

אזהרה - סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

ליצירת קשר:

Nyxoah
Loic Moreau, Chief Financial Officer
corporate@nyxoah.com
+32 473 33 19 80

Jeremy Feffer, VP IR and Corporate Communications
jeremy.feffer@nyxoah.com
+1 917 749 1494

קובץ מצורף:*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE