מיינץ ביומד ודנטה גנומיקה מכריזות על זמינות מסחרית מלאה של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות

 

מיינץ ביומד ודנטה גנומיקה מכריזות על זמינות מסחרית מלאה של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות

 

ColoAlert ישווק באמצעות מסד הנתונים הנרחב של דנטה ויימכר דרך אתרי המסחר האלקטרוני הספציפיים לאזור שלה –

 

ברקלי, קליפורניה ומיינץ, גרמניה וניו יורק, 16 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Mainz Biomed N.V. מיינץ ביומד (נאסד"ק: MYNZ) ("מיינץ" או "החברה"), חברת אבחון גנטיקה מולקולרית המתמחה בגילוי מוקדם של סרטן, ודנטה גנומיקה (Dante Genomics), מובילה עולמית בגנומיקה ורפואה מדויקת, הודיעו היום על תחילתה הרשמית של התוכנית המסחרית לצרכנים של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות (UAE). ColoAlert הוא מוצר הדגל של מיינץ, בדיקת זיהוי ביתית יעילה וקלה לשימוש ביותר לסרטן המעי הגס (CRC) הנמצאת כעת במסחור ברחבי אירופה ובשווקים בינלאומיים נבחרים. עם בדיקת ColoAlert המאושרת CE-IVD וערכת איסוף מטופלים CE המסומנת בדרישות IVDR העדכניות ביותר, ColoAlert תשווק כעת באמצעות מסד הנתונים הנרחב של Dante  ותימכר דרך אתרי המסחר האלקטרוני הספציפיים לאזור של Dante.

 

"זוהי אבן דרך חשובה עבור החברה מכיוון שהיא מרחיבה את טביעת הרגל הגלובלית שלנו תוך מתן גישה לאלה שיכולים להפיק תועלת מבדיקת ה-CRC החדשנית שלנו לגילוי מוקדם בטריטוריות בינלאומיות מרכזיות נוספות אלה", ציין גואידו ביכלר, מנכ"ל מיינץ ביומד. " Dante היא שותפה יוצאת דופן, ואנחנו מצפים להמשיך לעבוד איתם בשיתוף פעולה הדוק כשהם משווקים ומוכרים באופן פעיל את ColoAlert וגם כשהם עוברים מעיבוד דגימות במתקן הפנימי של מיינץ, למעבדות ריצוף גנומי אוטומטיות בבעלות מלאה משלהם באיטליה (אירופה) ובדובאי (איחוד האמירויות הערביות), שם הם יציעו שירות ותמיכה מקומיים".

 

Dante Genomics היא מובילה עולמית בריצוף גנום שלם ומחזיקה במסד נתונים קיים של עשרות אלפי גנומים שלמים. לחברה יש זיכיון לפיתוח מוצרים ומסחר המתמקד במתן פתרונות מותאמים אישית בתחום הבריאות המונעת. היא משיגה זאת על ידי מינוף מסדי הנתונים החזקים שלה ופלטפורמת התוכנה הקניינית שלה כדי להציע כלי אבחון מהדור הבא ישירות לצרכנים ולאנשי מקצוע בתחום הבריאות.

 

"מנקודת המבט שלנו, ColoAlert מייצג את הצעד האמיתי הראשון לקראת רפואה מותאמת אישית בסרטן המעי הגס, ואנחנו נרגשים למנף את המומחיות שלנו בנתונים גנומיים כדי לשתף פעולה עם מיינץ במסחור כלי האבחון החשוב הזה", אמר אנדריאה ריפוסאטי, מנכ"ל Dante Genomics. "באמצעות השותפות שלנו עם מיינץ, נקדם החלטות מושכלות יותר בתחום הבריאות ונעצים את המטופלים עם הנתונים הגנומיים שלהם".

 

אודות ColoAlert

 

ColoAlert מזהה את סרטן המעי הגס (CRC) באמצעות בדיקה פשוטה למתן עם רגישות וספציפיות כמעט כמו הקולונוסקופיה הפולשנית*. הבדיקה משתמשת בשיטות קנייניות לניתוח דנ"א של תאים עבור סמני גידול ספציפיים בשילוב עם הבדיקה האימונוכימית של הצואה (FIT) והיא נועדה לזהות מקרי דנ"א ו-CRC של גידולים בשלבים המוקדמים ביותר שלהם. המוצר מסומן CE-IVD (תוך עמידה בדרישות הבטיחות, הבריאות והסביבה של האיחוד האירופי) והוא עובר לציות ל- IVDR. המוצר זמין מסחרית במבחר מדינות באיחוד האירופי. מיינץ ביומד מפיצה כיום את ColoAlert באמצעות מספר שלוחות קליניות. לאחר אישורה בארה"ב, האסטרטגיה המסחרית של החברה היא לבסס הפצה מדרגית באמצעות תוכנית שותפים שיתופית עם ספקי שירותי מעבדה אזוריים ולאומיים ברחבי המדינה.

*Dollinger MM et al. (2018)

אודות Colorectal Cancer

סרטן המעי הגס (CRC) הוא הסרטן השני הקטלני ביותר בארה"ב ובאירופה, אך גם הניתן ביותר למניעה עם גילוי מוקדם המספק שיעורי הישרדות מעל 90%. עלויות הבדיקה השנתיות למטופל הן מינימליות, במיוחד בהשוואה לטיפולים בשלבים מאוחרים של CRC שעלו למטופלים בממוצע 38,469 דולר לשנה. האגודה האמריקנית לסרטן העריכה כי בשנת 2021 היו כ-149,500 מקרים חדשים של סרטן המעי הגס והחלחולת בארה"ב עם 52,980 שגרמו למוות. החלטות ה-FDA שהתקבלו לאחרונה מצביעות על כך שבדיקות דנ"א בצואה כמו ColoAlert בארה"ב צריכות להתבצע אחת לשלוש שנים החל מגיל 45. כיום ישנם 112 מיליון אמריקנים בני 50+, סך הכל שצפוי לגדול ל-157 מיליון בתוך 10 שנים. בדיקה מתאימה של 50+ אוכלוסיות אלה בארה"ב כל שלוש שנים כפי שנקבע שווה להזדמנות שוק אמריקנית של כ-3.7 מיליארד דולר בשנה.

אודות Mainz Biomed N.V.

Mainz Biomed N.V. מיינץ ביומד מפתחת פתרונות אבחון גנטי מולקולריים מוכנים לשוק למצבים מסכני חיים. מוצר הדגל של החברה הוא ColoAlert, בדיקת אבחון מדויקת, לא פולשנית וקלה לשימוש לגילוי מוקדם לסרטן המעי הגס. ColoAlert משווקת כיום ברחבי אירופה עם מחקר קליני של ה-FDA ותהליך הגשה המיועד להשקה במחצית הראשונה של 2022 לאישור רגולטורי בארה"ב. סל המוצרים המועמדים של מיינץ ביומד כולל את PancAlert, בדיקת סקר לסרטן הלבלב בשלב מוקדם המבוססת על זיהוי מולטיפלקס מבוסס תגובת שרשרת פולימראז (PCR) בזמן אמת של סמנים ביולוגיים מולקולריים-גנטיים בדגימות צואה, וטכנולוגיית GenoStick, פלטפורמה המפותחת לאיתור פתוגנים על בסיס גנטי מולקולרי.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.mainzbiomed.com

לפניות מהמדיה, אנא צרו קשר עם press@mainzbiomed.com 

לפניות משקיעים, אנא צרו קשר ir@mainzbiomed.com

אודות Dante Genomics

Dante Genomics הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

הצהרות צופות פני עתיד

Certain statements made in this press release are “forward-looking statements” within the meaning of the “safe harbor” provisions of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Forward-looking statements may be identified by the use of words such as “anticipate”, “believe”, “expect”, “estimate”, “plan”, “outlook”, and “project” and other similar expressions that predict or indicate future events or trends or that are not statements of historical matters. These forward-looking statements reflect the current analysis of existing information and are subject to various risks and uncertainties. As a result, caution must be exercised in relying on forward-looking statements. Due to known and unknown risks, actual results may differ materially from the Company’s expectations or projections. The following factors, among others, could cause actual results to differ materially from those described in these forward-looking statements: (i) the failure to meet projected development and related targets; (ii) changes in applicable laws or regulations; (iii) the effect of the COVID-19 pandemic on the Company and its current or intended markets; and (iv) other risks and uncertainties described herein, as well as those risks and uncertainties discussed from time to time in other reports and other public filings with the Securities and Exchange Commission (the “SEC”) by the Company. Additional information concerning these and other factors that may impact the Company’s expectations and projections can be found in its initial filings with the SEC, including its Prospectus filed on October 12, 2021 and amended on October 25, 2021 and November 1, 2021 as well as the Prospectus filed on January 21, 2022. The Company’s SEC filings are available publicly on the SEC’s website at www.sec.gov. Any forward-looking statement made by us in this press release is based only on information currently available to Mainz Biomed and speaks only as of the date on which it is made. Mainz Biomed undertakes no obligation to publicly update any forward-looking statement, whether written or oral, that may be made from time to time, whether as a result of new information, future developments or otherwise, except as required by law.

Dante Genomics – מידע נוסף

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantegenomics.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE