ארתור ד. ליטל מפרסמים דו"ח חדש על חדשנות במדעי החיים

ארתור ד. ליטל מפרסמים דו"ח חדש על חדשנות במדעי החיים

 

לונדון, 27 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

ארתור ד. ליטל (ADL) השיקו דו"ח על השינוי הנוכחי והעתידי בתחום הבריאות, ועל ההשפעה שתהיה לשינויים מרחיקי לכת אלה על מגזרי מדעי החיים והביטוח. כדי להבין שמנקודת מבט אחת יותר, ADL  ו-Munich Re, ספקית מובילה של ביטוחי משנה, ביטוח ראשוני ופתרונות סיכון הקשורים לביטוח, יצרו את המאגר המשותף עם המומחיות וההמלצות שלהם.

 

השילוב של הזדקנות האוכלוסייה, סביבות עירוניות וסביבות עבודה משתנות, חידושים טכניים בעיבוד וניתוח נתונים וההתקדמות הנוכחית באבחון וטיפול במחלות ישנו לא רק באופן דרמטי את שירותי הבריאות אלא גם את אורח חיינו. לפיכך, על מערכות הבריאות והחברה הרחבה להיערך לחידושים אלה כדי להבטיח מוכנות וחוסן רב יותר.

 

התפתחויות משבשות כמו דיגיטציה, התקדמות מרחיקת לכת בטכנולוגיה הרפואית והממצאים האחרונים במדעי החיים קשורים זה בזה ומחזקים זה את זה במידה חסרת תקדים. כתוצאה מכך, הדו"ח קובע כיצד כולם בתוך המערכת האקולוגית צריכים לשתף פעולה סביב מטרה משותפת - להביא חידושים למטופלים מהר יותר ולדחוף את גבולות הביטוח.

 

הדו"ח, המתאר את ההשפעות של טרנספורמציה ומספק תובנות, ציוויים ונקודות מרכזיות הן עבור תעשיות הביטוח והן עבור תעשיות מדעי החיים, מתמקד בהזדמנויות בחמישה תחומים מרכזיים של שירותי בריאות:

 

*בריאות דיגיטלית

*טיפולים מתקדמים ופרדיגמות חדשות בטיפולים

*כוחם של גנים ואומיקה

*בריאות הנפש

*סיכון למגפה

 

ד"ר אולריקה סלסטדט, שותפה מנהלת ומובילת תחום גלובלי, בריאות ומדעי החיים בארתור ד. ליטל, אומרת: "חדשנות מניעה מהפכה בכל שלב במסע המטופל. זה משפיע על כל גורם בתעשיית מדעי החיים והבריאות, כולל חברות ביטוח. ההכרח הוא על המערכת האקולוגית כולה לעבוד יחד כדי לספק פתרונות חיוביים ולהפחית את הסיכונים הנוכחיים והעתידיים, ולכן אנו שמחים ש- Munich Re  תרמה לשילוב ידע, ניסיון ונקודות מבט בתוך דו"ח מעמיק זה".

 

ד"ר פרנציסקה תומאס, שותפה וראש תחום בריאות ומדעי החיים ב- Arthur D. Littleגרמניה, אומרת: "בשנתיים האחרונות חלה האצה עצומה בתחומים רבים של הרפואה - ואכן בחברה הרחבה יותר. מסע המטופל משתנה והופך להיות מותאם אישית ומבוזר יותר. כפי שמסביר דו"ח זה, רק באמצעות התכנסות בין כל התחומים במערכת האקולוגית ניתן לספק פתרונות כדי לענות על הצרכים המשתנים במהירות של המטופלים".

 

כדי להוריד את הדו"ח, בקרו בכתובת: https://tinyurl.com/mszkfz28

 

למידע עתידי נוסף

 

Cate Bonthuys / Sue Glanville

Catalyst Comms

+44 7746 546773

info@catalystcomms.co.uk

 

 

קובץ PDF הנלווה להודעה זו זמין בכתובת:

 

http://ml-eu.globenewswire.com/Resource/Download/703e8c10-23ce-43a1-8ad4-98c37003af32*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE