אילומיניישן ונינטנדו מכריזים על הטריילר השני ועל צוות השחקנים היפני לסרט האחים סופר מריו

 

 

אילומיניישן ונינטנדו מכריזים על הטריילר השני ועל צוות השחקנים היפני לסרט האחים סופר מריו

 

סנטה מוניקה, קליפורניה וקיוטו, יפן, 29 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Illumination אילומיניישן (HQ: סנטה מוניקה, קליפורניה, ארה"ב; מייסד ומנכ"ל: כריס מלדנדרי) ונינטנדו ושות‘, בע"מ (HQ: קיוטו, מינאמי-קו, יפן; הבמאי והנשיא הייצוגי: שונטרו פורוקווה, "נינטנדו" בהמשך) הכריזו היום על הטריילר השני של האחים סופר מריו - הסרט- The Super Mario Bros. Movie, סרט האנימציה החדש המבוסס על עולמם של האחים סופר מריו במהלך נינטנדו דיירקט אשר שודר היום.

 

https://www.youtube.com/watch?v=TnGl01FkMMo

 

בנוסף, שתי החברות הכריזו על המדובבים היפנים לדמויות מריו, הנסיכה פיץ‘, לואיג‘י, באוזר וטואוד.

 

צוות שחקנים יפני (מדובבים)

 

מריו: מאמורו מיאנו

הנסיכה פיץ‘: אריסה שידה

לואיג‘י: טסוקו האטאנאקה

באוזר: קנטה מיאקי

טואוד: טומוקזו סקי

 

אודות האחים סופר מריו – הסרט, האחים סופר מריו סרט האנימציה

 

סרט האנימציה של האחים סופר מריו, שהופק על ידי כריס מלדנדרי מ- Illuminationושיגרו מיאמוטו מנינטנדו, ימומן במשותף על ידי יוניברסל פיקצ‘רס ונינטנדו, ויופץ ברחבי העולם על ידי יוניברסל.

בימוי: אהרון הורבט ומייקל ילניק (ששיתפו פעולה ב- Go!, Teen Titans Go! To the Movies) על פי תסריט מאת מת‘יו פוגל ("המיניונים של אילומינשיין: עלייתו של גרו"), בסרט מככבים כריס פראט בתפקיד מריו, אניה טיילור-ג‘וי בתפקיד הנסיכה פיץ‘, צ‘ארלי דיי בתפקיד לואיג‘י, ג‘ק בלאק בתפקיד באוזר, קיגן-מייקל קי בתפקיד טואוד, סת‘ רוגן בתפקיד דונקי קונג, פרד ארמיסן בתפקיד קראנקי קונג, קווין מייקל ריצ‘רדסון בתפקיד קאמק וסבסטיאן מניסקלקו בתפקיד ספייק.

 

 

אודות Illumination

 

Illumination אילומיניישן, שנוסדה על ידי המועמד זוכה פרס האוסקר כריס מלדנדרי בשנת 2007, היא אחת מחברות ההפקה המובילות בתעשיית הבידור של סרטי אנימציה לאירועים, כולל Despicable Me – זיכיון האנימציה המצליח ביותר בהיסטוריה הקולנועית – כמו גם "הלורקס" של ד"ר סוס, "הגרינץ", ו"החיים הסודיים של חיות המחמד" ו"לשיר". האחים סופר מריו - הסרט שייצא בקרוב לאקרנים, יצטרף לספריית אולפנים הכוללת שניים מעשרת סרטי האנימציה הטובים ביותר בכל הזמנים. הזיכיונות האיקוניים והאהובים של Illumination – החדורים בדמויות בלתי נשכחות ומובחנות, משיכה גלובלית ורלוונטיות תרבותית – הכניסו יותר מ-8 מיליארד דולר ברחבי העולם. ל-Illumination שותפות מימון והפצה בלעדית עם Universal Pictures. הסרטים הקרובים של Illumination בשנת 2023 כוללים את הסרט של האחים סופר מריו ו- Migration.

 

אודות נינטנדו

 

נינטנדו ושות‘, בע"מ, שבסיסה בקיוטו, יפן, יצרה זיכיונות שהפכו לשמות משפחה ברחבי העולם, כולל מריו, דונקי קונג, האגדה של זלדה, Metroid, פוקימון, Animal Crossing™,, Pikmin™ ו- Splatoon™, באמצעות מוצרי החומרה והתוכנה המשולבים שלה. נינטנדו שואפת לספק חוויות בידור ייחודיות ואינטואיטיביות לכולם, ייצור ושיווק מכשירי משחקי וידאו כגון נינטנדו סוויץ‘ משפחת מערכות, פיתוח ותפעול יישומים למכשירים חכמים, ושיתוף פעולה עם שותפים במגוון יוזמות בידור אחרות כמו תוכן חזותי ופארקי שעשועים. נינטנדו מכרה יותר מ-.4 מיליארד משחקי וידאו ויותר מ-800 מיליון יחידות חומרה ברחבי העולם. החל מהשקת מערכת הבידור של נינטנדו לפני יותר מ-30 שנה, דרך היום והעתיד, המשימה המתמשכת של נינטנדו היא ליצור בידור ייחודי שמציב חיוכים על פניהם של אנשים בכל רחבי העולם.

 

ליצירת קשר:

Sarah Rothman
Sarah.Rothman@ledecompany.com

 

מקור: Illumination

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire