ArKay Beverages מצאה חלופה עבור אנשים שיש להם בעיות עם אלכוהול

ArKay Beverages מצאה חלופה עבור אנשים שיש להם בעיות עם אלכוהול

ArKay Beverages, חברה אמריקנית קטנה, גדלה באופן אקספוננציאלי מאז 2011 כי היא מציעה אופציה חכמה לבעיית האלכוהוליזם ברחבי העולם

 

 

מיליונים צרכנים שותים ArKay כל יום. הסיבה העיקרית היא ש-ArKay הוא החלופה הכי טובה למשקאות חריפים כבדים. ArKay היא החברה היחידה בעולם עם הצעה ייחודית.

 

פורט לודרדייל, פלורידה, 16 בפברואר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

מאז 2011 יש עוד דרך להתרחק ממשקאות חריפים. החלופה נקראת ArKay, המשקה החריף הראשון ללא אלכוהול. הכוונה של ArKay הייתה לאפשר לכל אחד עם מצב רפואי או אמונה דתית לשתות בלי אשמה, לאנשים עם בעיות שתייה, וגם לנגמלים מהתמכרות שמוכנים להפסיק, או פשוט בשביל אנשים שרוצים להישאר פכחים כמו מתנזרים ממשקאות חריפים או נשים בהריון.

 

התחושה והטעם של ArKay הם בדיוק כמו של משקאות חריפים. מיליוני אנשים שותים ArKay כל יום בגלל שיש לו את אותה עוצמה וצריבה בפה כמו לדבר האמיתי אבל בלי ההשפעות. ArKay הוא גם אופציה בריאה, חוץ מזה שהוא 100% ללא אלכוהול הוא לא מכיל שומן, פחמימות, נתרן או סוכר. ArKay הוא משקה טעים וידידותי לגזרה לבד או כשמערבבים אותו עם משקאות דלי קלוריות או נטולי קלוריות אחרים, ArKay נהדר לקוקטיילים!

 

http://shop.ArKaybeverages.com/content/17-nutritional-facts

 

http://shop.ArKaybeverages.com/31-ArKay-mocktails

 

חברת ArKay מציעה אוסף נרחב של מוצרים, משקאות חריפים ללא אלכוהול, קוקטיילים ללא אלכוהול ובירות ללא אלכוהול ארוזים בבקבוקים או נמכרים מהחבית. www.ArKaymaltbeverages.com

 

ArKay אינו תרופה, ArKay הוא אופציה אחת מני רבות אחרות, ולמעשה הבחירה היא בידי הצרכן.

 

ArKay אינו תרופה, ArKay אינו טיפול באלכוהוליזם, ו-ArKay הוא דרך חיים חדשה.

 

הנה כמה עובדות רציניות על צריכת אלכוהול בארצות הברית. בכל שנה יותר ממיליון אנשים נעצרים בגלל נהיגה תחת השפעת אלכוהול. לפי מחקר שנערך ב-2012 על ידי המינהל הלאומי לבטיחות בדרכים, קרוב ל-10,000 אנשים מתו בהתנגשויות שקשורות לנהיגה בשכרות בשנת 2011 (זה מוות של אדם כל 53 דקות). נהיגה בשכרות עולה לארצות הברית 132 מיליארד דולר בשנה, אבל העלויות שקשורות לטיפול בבעיות בריאות שנובעות מתלות ושימוש לרעה באלכוהול כל שנה עולות לארה"ב יותר מ-200 מיליארד דולר, סכום גבוה משמעותית מהעלויות שקשורות לטיפול בהשמנת יתר או סרטן.

 

אם רק הייתה לצרכנים דרך להיכנע ללא בושה לתשוקה שלהם למשקה בטעמים המועדף עליהם בלי להסתכן בהשלכות פוטנציאליות על הבריאות והבטיחות שלהם, או על הבריאות והבטיחות של אחרים. ייתכן ש-ArKay פיתחה את הפיתרון, או מתאים יותר, הנוסחה, שלא רק מציעה חלופה מבחינת צריכה, אלא גם הזדמנות עסקית חדשה.

 

ArKay, קו מוצרים של משקאות ב-16 טעמים של משקאות חריפים, אבל 100% ללא אלכוהול. למרות שהושק רק לאחרונה, הביקוש למשקה יצר מכירות ברחבי העולם, והחברה מסתמכת על ההצלחה הנוכחית ומשיקה קווי מוצרים חדשים של וודקה, רום, ג'ין וטקילה, שהטעם שלהם כמו של הדבר האמיתי אבל הם לגמרי ללא אלכוהול, וגם בירה וקוקטיילים ללא אלכוהול שנמכרים בבקבוקים ופחיות של 12 אונקיות נוזליות.

 

שוט משולש של ניצחון

 

ArKay הופיע בשוק בנובמבר 2011. המשקה ב-16 טעמים של משקאות חריפים שנמכר בארגזים נשלח במהירות למפיצים וקמעונאים ברחבי העולם. "בהתחלה, חשבתי שיהיה טוב אם נצליח למכור רק משטח אחד בשבוע, אבל כיום אנחנו מוכרים יותר ממאה משטחים ביום", אומר חוזה חרמיו, סגן הנשיא של ArKay Beverages Inc.. שלא במפתיע, מדינות כמו ארצות הברית ובריטניה יצרו את רוב הביקוש, אבל חוזה אומר שהזמנות מכל העולם מגיעות בכל יום.

 

הפופולריות של המשקה איפשרה לחברה להרחיב את פעילותה שהתחילה עם הפתיחה של מטה בפורט לודרדייל, פלורידה. ArKay פתחה מאז משרדים בצרפת, מכסיקו, ארה"ב ואוסטרליה, והקימה בסיסי ייצור במכסיקו למוצרי הבקבוקים ואילו מוצרי הפחיות מיוצרים בארה"ב.

 

ArKay הבטיחה הסכמי הפצה במדינות רבות ברחבי העולם וגם בכמה מדינות במזרח התיכון שבו במדינות מסוימות יש חוקים מאוד נוקשים לגבי צריכת אלכוהול. ArKay, כמובן, לא יוצר תוצאות משפטיות לצרכנים. הוא גם לא יוצר תוצאות בריאותיות כי הוא ללא סוכר, ללא פחמימות, ללא נתרן ויש בו אפס קלוריות.

 

מה ש-ArKay כן מקנה, אומר חוזה חרמיו, זאת תחושה שבאמת שותים משקאות חריפים. "כשאתה שותה, יש לו טעם ותחושה מאוזנים. אפילו למים יש טעם מסוים... לכל המשקאות יש. כך שכשאתה שותה ArKay, אתה מקבל רושם של משקה חריף בפה... יש לו את ה"אומף" הזה, טעם הלוואי, ממש כמו משקה חריף, אבל בלי האלכוהול".

 

היכולת של ArKay לחקות כל טעם של משקה חריף נזקפת לזכות הערבוב של טעמים ויצירת המולקולה החדשה שנקראת W.A.R.M.. בשנה האחרונה, נציגים של כמה מחברות המשקאות המוגזים הגדולות פנו ל-ArKay וביקשו דוגמאות. ArKay חושדת שיש מאמצים לשכפל את הנוסחה שלה, אבל זה לא מדאיג אותנו. "זה יהיה קשה למישהו להעתיק אותה... זה ייקח אולי שנים לפצח את הנוסחה כי לאף אחד אין גישה למולקולה פרט לי ולמדענים שלנו בשוויץ. ההסכם שלנו הוא שלי יש זכויות בלעדיות להשתמש במולקולה במשך חמישים שנה בכל המשקאות שאנחנו משווקים".

 

המולקולה הזאת תופיע עכשיו במוצרים אחרים ש-ArKay מביאה לשוק. ArKay ממשיכה את ההצלחה בטעם וויסקי שלה עם קו חדש של וודקה, טקילה, ג'ין, רום, ברנדי ותערובת פינה קולדה ללא אלכוהול. את מה שחברות אחרות עשו לבירה, ArKay עשתה למשקאות חריפים, אבל במידה אחרת, ArKay למעשה המציאה קטגוריית משקאות חדשה שלמה של משקאות חריפים ללא אלכוהול. ArKay גם פיתחה צוות מתרחב של אנשי מכירות, 50 אנשים  שמועסקים ישירות אבל עד 100 קבלנים עצמאיים. ArKay מעוניינת עכשיו בעוד נציגי מכירות והסכמי הפצה. נציגי מכירות מורשים יכולים להרוויח תשואה של עד 10% מהמכירות, ושלא כמו אלכוהול, ArKay לא מוגבל באמצעות תקנות שוק מחמירות ומותר למכור אותו בכל מקום כמעט. למעשה, הרבה מכירות נוצרו באמצעות הנוכחות של ArKay באינטרנט בכתובת www.ArKaybeverages.com, החברה גם מציעה לבנות חינם אתרי ArKay עבור המפיצים שלה מחוץ לארה"ב כגון www.ArKaybeverages.in עבור הודו.

 

במחקר שנערך ב-147 מדינות עבור ארגון הבריאות העולמי, נקבע שבכל שנה יש יותר משני מיליון מקרי מוות שמיוחסים לשימוש באלכוהול. למרות שכבר הוכחה האיתנות של ArKay כמודל עסקי, אם הוא יכול בנוסף להקטין את מקרי המוות המפחידים האלה, מגיע לו שכולם ירימו כוסית להצלחתו.

 

ליצירת קשר:

ARKAY BEVERAGES INC

         401 EAST LAS OLAS BLVD SUITE 1400

         FT LAUDERDALE FL 33301

         TEL +1 855 416 25 65

         INFO@ARKAYBEVERAGES.COM

         http://www.ArKaybeverages.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE