iTi Tropicals חושפת ששה אבות טיפוס של תערובות מי קוקוס וחלב קוקוס שמיועדים להדגיש את היכולות המיוחדות של מרכיבי קוקוס

מרכיבים ייחודיים מציגים איך אפשר להשתמש בקוקוס כדי ליצור מוצרים חדשניים שהצרכנים מעדיפים ולהשרות יצירתיות

לורנסוויל, ניו ג'רזי, 13 בפברואר 2015 (Marketwired):

 iTi Tropicals, Inc. (iTi), ספקית מובילה של מיצים, מחיות ותרכיזים של פירות טרופיים בתפזורת, הודיעה היום על הזמינות של ששה אבות טיפוס של תערובות מי קוקוס וחלב קוקוס שמיועדים ספציפית להמריץ מחקר ופיתוח וליצור דיאלוג יצירתי. המטרה של iTi היא לעודד יצרנים לערוך ניסיונות עם המרכיבים המיוחדים האלה, למצוא פורמולציות ופונקציות חדשות, ולשתף פעולה עם המדענים שמפתחים את המוצרים של iTi לשם תובנות וסיוע.

אבות הטיפוס, שמציגים מרכיבי קוקוס, כוללים משקה מיץ מי קוקוס אורגני 100 אחוז, שני משקאות חלב קוקוס, חלב קוקוס קולינרי קל, תערובת תפוחים- מי קוקוס ותערובת תפוזים- מי קוקוס. כולם ארוזים באריזות טטרה פריזמה 330 מ"ל עמידות על המדף. משקאות הקוקוס מדגישים מרכיבים חזקים לשימוש במוצרים כמו מיץ, תה, קפה ומשקאות מוגזים, ורבים אחרים. משקאות חלב הקוקוס יכולים לתרום תחושת פה ואלקטרוליטים למזונות כמו גלידה, יוגורט, מרק, רטבים ואמצעי תיבול  ולתרום לאטרקטיביות של  התווית.

"המדענים שמפתחים את המוצרים של iTi, סם החיים של מרכז החדשנות החדיש שלנו, גאים להציע ללקוחותינו דרכים חדשות וחדשניות להצליח עם המרכיבים האלה", אמר גרט ואן מנן, נשיא iTi Tropicals, Inc.. "אנחנו מחזקים את המחויבות שלנו וזאת הפעם הראשונה שהשגנו בפועל זמן בתוכנית פיילוט מסחרית כדי ליצור אבות טיפוס ייחודיים עמידים על המדף שמיועדים להצית יצירתיות ולדרבן שיחות יצירתיות עם הלקוחות שלנו".

ששת אבות הטיפוס כוללים:

 1. אב הטיפוס של משקה מיץ מי קוקוס אורגני 100% הוא משקה איזוטוני טהור וטבעי עם חמישה אלקטרוליטים חיוניים, יותר אשלגן מבננה, ללא סוכרים מוספים והוא נטול שומן, נטול כולסטרול ונטול חומרים משמרים. אפשר להכליל אותו ביישומי משקאות רבים והוא מתואר לעיתים קרובות כמשקה ספורט טבעי.
 2.  את שני משקאות חלב הקוקוס, משקה חלב קוקוס עשוי ממי קוקוס 33 אחוז מתרכיז ומשקה חלב קוקוס עשוי ממי קוקוס 100 אחוז מתרכיז, מכינים עם מי קוקוס משוחזרים מתרכיז ושמנת קוקוס. התועלת הבריאותית כוללת תכולת שומן נמוכה יותר (דומה לחלב מופחת שומן 2%) וכמויות ניכרות של אלקטרוליטים (אשלגן, נתרן, סידן, זרחן ומגנזיום) ממי הקוקוס. המוצרים דמויי השמנת האלה הם בצבע לבן בהיר ויש להם טעם נעים ללא כל סוכר מוסף. השימוש במי קוקוס במקום במי דילול רגילים מעניק תוספת גוף, טעם חזק יותר ומרקם נעים. יתר על כן, תכולת מי הקוקוס של משקה חלב הקוקוס שעשוי ממי קוקוס 33 אחוז ניתנת לסימון כמיץ 30 אחוז, ומשקה חלב הקוקוס שעשוי ממי קוקוס 100 אחוז ניתן לסימון כמיץ 91 אחוז.
 3.  אב הטיפוס של חלב הקוקוס הקולינרי הקל הוא חלב קוקוס קולינרי עם 6 אחוז שומן שמיועד בעיקר לבישול. בהיותו מרכיב טבעוני, הוא נטול חלב, גלוטן ואורגניזמים מהונדסים גנטית (GMO). הוא אידיאלי להכנת מרק סמיך טבעוני.
 4. משקאות התפוחים- מי קוקוס והתפוזים- מי קוקוס הם תערובות מרכיבים שמציגות מוצרי מיץ 100 אחוז עם 25 אחוז פחות קלוריות לעומת כל מיצי התפוחים או כל מיצי התפוזים. זה מושג בגלל שלמי קוקוס יש חוזק יחיד של רק 4.2° בריקס. מי הקוקוס מספקים תכולת מיץ מבלי להפריע לטעם, המרקם או הצבע האופייניים של מיצי פירות אחרים.

אבות טיפוס חדשים שמתוכננים למאי 2015 כוללים:

 1. מי קוקוס מדוללים ל-3° או 4° בריקס עם אחוז אחד של סוכר מוסף.
 2. תערובת של מי קוקוס ופסיפלורה עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 3. תערובת של מי קוקוס ואסרולה עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 4. מי קוקוס, תרד, מנגו ואוכמניות  עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 5. מי קוקוס, סלק אדום, פסיפלורה וגזרים עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 6. מי קוקוס קלוי עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 7. חמוציות ומי קוקוס עם תכולת מיץ 100 אחוז.
 8. ענבים- מי קוקוס עם תכולת מיץ 100 אחוז.

"המשימה שלנו היא להיות השותף של הלקוח שלנו בחדשנות" אמר מר ואן מנן. "המטרה של תוכנית אבות הטיפוס החדשים שלנו היא לסחוט את המיץ ליצירתיות ולעזור ללקוחות לתרגם רעיונות חדשניים למוצרים חדשים מצליחים".

יצרנים יכולים ליצור קשר עם iTi Tropicals כדי לקבל פרטים ודוגמאות או כדי לארגן פגישה אישית. בקרו באתר של iTi בכתובת www.ititropicals.com או התקשרו למספר +1 609-986-2711 למידע נוסף.

אודות iTi Tropicals

iTi Tropicals Inc., מובילה בקטגוריית מוצרי הפירות הטרופיים האקזוטיים, היא חברה עצמאית שהמטה שלה בלורנסביל, ניו ג'רזי. מאז 1988 iTi Tropicals התפתחה והפכה לספקית אמריקנית מובילה של פירות טרופיים מעובדים. iTi מחזיקה מלאי נרחב של מחיות, מיצים ותרכיזים של פירות טרופיים ואקזוטיים, גם קפואים וגם באריזות אספטיות. העסק היחידי של החברה הוא לייבא מרכיבים טרופיים באיכות גבוהה מיצרנים ברחבי העולם שעומדים בתקני האיכות שלה. המוצרים של iTi כוללים מי קוקוס, שמנת קוקוס, בננות, גויאבות, פפאיה, מנגו, פסיפלורה, אסאי, אסרולה, מנגוסטין, תמר הודי ופרי הדרקון.

איש קשר:
Aurelky Muro
iTi Tropicals, Inc.
+1609-986-2711


aurelky.muro@ititropicals.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED