דנטה גנומיקה תציג בכנס הבריאות השנתי ה-41 של ג'יי פי מורגן

 

דנטה גנומיקה תציג בכנס הבריאות השנתי ה-41 של ג‘יי פי מורגן

 

ניו יורק, 3 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, שמחה להודיע כי החברה תציג בכנס הבריאות השנתי ה -41 של ג‘יי פי מורגן בסן פרנסיסקו בשבוע הבא. אנדראה ריפוסאטי, מנכ"ל דנטה גנומיקה, יציג ביום שלישי, 10 בינואר 2023 בשעה 16:30 שעון החוף המערבי בווסטין סנט פרנסיס.

 

"אנו נרגשים להציג בכנס הבריאות של ג‘יי פי מורגן השנה", אמר אנדריאה ריפוסטי, מייסד שותף ומנכ"ל דנטה גנומיקס. "עתיד שירותי הבריאות זקוק לריצוף גנום שלם, ואני מצפה להשתתף בכנס ולשתף כיצד Dante Genomics משפיעה על חיים ברחבי העולם עם ריצוף גנום שלם".

 

הכניסה לכנס הבריאות השנתי של ג‘יי פי מורגן הוא בהזמנה בלבד, והוא האירוע הפיננסי המוביל של השנה בתחום הבריאות. הכנס הוא אחד הסימפוזיונים הגדולים והאינפורמטיביים ביותר להשקעה בתחום הבריאות בתעשייה, המחבר בין מנהיגי תעשייה עולמיים, חברות מתפתחות בצמיחה מהירה, יוצרי טכנולוגיה חדשנית וחברים בקהילת ההשקעות.

אודות Dante Genomics

Dante Genomics הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

למידע נוסף:

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantegenomics.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE