אורנים מדיקל מודיעה על תוצאות פורצות דרך שנותנות תוקף לתועלת שבניטור לא פולשני בזמן אמת באמצעות c-FLOWTM בחידוש זרימת הדם במוח בחולים עם שבץ חריף

 

כפר סבא 19 בפברואר 2015- (Marketwired ) :

אורנים מדיקל בע"מ, חברת טכנולוגיה ביו-רפואית חלוצה בפתרונות לא פולשניים לניטור זרימת הדם במוח וברקמות אצל חולים, הודיעה היום על ממצאים חדשים שמראים שניתן לאמת באופן לא פולשני את חידוש זרימת הדם במוח באמצעות שימוש במוניטור זרימת הדם במוח c-FLOW™ בחולים עם שבץ חריף. המחקר, שנערך על ידי חוקרים בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה של טנסי בצ'טנוגה ובבית החולים Erlanger Health, הוצג במפגש השנתי של הסקציה למוח וכלי דם מוחיים שמשותפת לאגודה האמריקנית של המנתחים הנוירולוגיים והקונגרס של  המנתחים הנוירולוגיים בנשוויל, טנסי.

ספציפית, החוקרים מצאו שמוניטור c-FLOW™ הציג את הזמן המדויק שבו זרימת הדם במוח חודשה והאסימטריות של הזרימה בחצאי המוח התנרמלו, ואפשר לקלינאים לקבוע האם הגישה בטיפול או בריפוי יעילה באופן מיידי.

"הממצאים פורצי הדרך האלה משמעם שלראשונה רופאים יכולים להשתמש בטכנולוגיה לא פולשנית כדי לזהות את היעילות המיידית של אסטרטגיות השבת זרימת הדם בהן נקטו ולדעת מיד היכן והאם הטיפול הצליח לזלח מחדש את כלי הדם הזעירים", אמר ד"ר תומס דוולין, מנהל מרכז צ'טנוגה למחקר נוירולוגי וראש החטיבה לנוירולוגיה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה של טנסי ומוביל המחקר.

בהיותו מכשיר לניטור זרימת דם במוח באופן עצמאי ולא פולשני היחידי שמספק תוצאות בזמן אמת, מוניטור ה-c-FLOW™  עקב ברציפות אחרי זרימת הדם של כל אחד מהחולים ליד המיטה. כל החולים נוטרו על ידי המכשיר החל מחדר המיון ועד להעברה לחדר הצנתור. בנוסף, החולים טופלו בהתאם לתקן הטיפול באמצעות משפעל רקומביננט רקמות- פלסמינוגן תוך ורידי (r-tPA, Alteplase) ועברו תיעול חוזר דרך העור באמצעות מגוון של כלים להוצאת קרישי דם.

"תוצאות חסרות תקדים אלה מראות שמוניטור זרימת הדם במוח c-FLOW™ יכול להועיל משמעותית מבחינה קלינית לחולי שבץ ולחולים אחרים הזקוקים לניטור של זילוח מוחי. הוא מספק לנו כלי חדשני לא פולשני שיעזור למזער את הסיבוכים בטיפול וישפר את התוצאות של החולים", הוסיף ד"ר דוולין. 

מוניטור זרימת הדם במוח c-FLOW™ הוא המכשיר החדש ביותר שהשיקה אורנים מדיקל. המוניטור מספק לרופאים נתונים בזמן אמת שמאפשרים התאמה אישית של הטיפול בחולים עם שבץ איסכמי חריף וסוגים אחרים של פגיעות מוחיות. למידע נוסף על c-FLOW™, בקרו באתר www.ornim.com.

 

 

אודות אורנים מדיקל

אורנים מדיקל היא חברת טכנולוגיה ביו-רפואית שמתמחה במחקר, בפיתוח ובשיווק של מכשירי ניטור לזילוח מוחי באיכות הגבוהה ביותר. המוצר שלה, c-FLOW™, מבוסס על הטכנולוגיה המוגנת בפטנט UTLight™, ומאפשר להשתמש בו ברוב התחומים בהם יש צורך בניטור דם במוח.

אורנים מדיקל מספקת לרופאים את כלי הניטור המתקדמים ביותר כדי לעזור להנחות טיפול בטוח והחלטי בחולה כשמדובר בזילוח של רקמות חיוניות. השימוש ב-c-FLOW™ (תלוי בסביבה הקלינית) מספק לרופאים מידע קריטי שנחוץ להבנת הזילוח, ועוזר להנחות את הטיפול ולהפחית את עלות הטיפול בחולה.

הטכנולוגיה המוגנת בפטנט של אורנים מדיקל, UTLight™, משתמשת בשילוב של אור ואולטרה-סאונד כדי לספק מדידה לא פולשנית של זרימת הדם. טכנולוגיית UTLight™ הינה ייחודית מבין טכנולוגיות ה-NIRS שזמינות באופן מסחרי, משום שהיא גם מנתחת את האות של נקודת האור ולא מסתמכת רק על עוצמת האור שמגיעה לגלאי.

הטכנולוגיה הייחודית של אורנים מדיקל מוגנת על ידי 15 פטנטים ברחבי העולם.

 

לשאלות מהמדיה, צרו קשר עם:

Mai Duong
Lazar Partners
+1-646-871-8492
mduong@lazarpartners.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED