הסופר קאפ הספרדי ייצא לדרך מחר בריאד

 

הסופר קאפ הספרדי ייצא לדרך מחר בריאד

 

ריאד, ערב הסעודית, 10 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

ריאד, בירת ערב הסעודית, תארח מחר את הסופר קאפ הספרדי 2023 בפעם השלישית. ארבע הקבוצות (ריאל מדריד, ברצלונה, ולנסיה וריאל בטיס) ישתתפו בטורניר, שאמור להתקיים בין ה-11 ל-15 בינואר 2023 באצטדיון המלך פהד בריאד, שהובא על ידי משרד הספורט כחלק מאירועי הספורט בעונת דירייה (Diriyah ) השנייה.

אלופת הליגה הספרדית, ריאל מדריד, תשחק נגד ולנסיה מחר, ה-11 בינואר, בעוד אלופת הגביע הספרדי ריאל בטיס תתמודד מול היריבה ברצלונה ביום חמישי, ה-12 בינואר, כאשר המנצחות בכל אחד מהמשחקים יתחרו על הסופר קאפ הספרדי ביום ראשון, ה-15 בינואר. בעוד שכל שלושת המשחקים ישוחקו בשעה 22:00 שעון ריאד.

שלוש הקבוצות; ריאל מדריד, ולנסיה וריאל בטיס הגיעו אתמול לשדה התעופה הבינלאומי המלך חאליד בריאד, בעוד הקבוצה הרביעית ברצלונה אמורה להגיע היום בערב.

את טורניר הסופר קאפ הספרדי אירחה לראשונה ערב הסעודית ב-2020 בג‘דה, שם ריאל מדריד ניצחה בגמר את אתלטיקו מדריד. הטורניר השני נערך בריאד בתחילת 2022, וראינו את ריאל מדריד שוב מניפה את הגביע לאחר ניצחון על אתלטיק בילבאו.

אירוח אירוע מרכזי זה על ידי הממלכה מגיע כחלק מטורנירי ספורט ואירועי ספורט בינלאומיים המתקיימים בעונת דירייה 2022 אשר מובאים על ידי משרד הספורט, במטרה להשיג את מטרות חזון הממלכה 2030, וכאחת מיוזמות תוכנית "איכות חיים", על ידי אירוח אירועי הספורט הבינלאומיים המרהיבים והגדולים ביותר, כדי להבטיח חוויה נהדרת למבקרים בעונת דירייה באמצעות פעילויות מדהימות.

*מקור: AETOSWire

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/53195437/en

למידע נוסף:

Sara Alghamdi – managing director
sara.alghamdi@squidnomad.com

 

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire