ריאל מדריד ניצחה את ולנסיה והעפילה לגמר הסופר קאפ הספרדי

 

ריאל מדריד ניצחה את ולנסיה והעפילה לגמר הסופר קאפ הספרדי

 

ריאד, ערב הסעודית, 12 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

אחרי קרב צמוד עם תיקו 1-1, ריאל מדריד ניצחה אתמול את ולנסיה בפנדלים והבטיחה את מקומה בגמר הסופר קאפ הספרדי, באצטדיון הבינלאומי המלך פהד בריאד. טורניר המובא על ידי משרד הספורט במסגרת אירועי הספורט בעונת דירייה השנייה.

 

מול מספר עצום של אוהדי כדורגל, ריאל מדריד הצליחה להשיג את הניצחון היקר. ניצחון זה זיכה אותם במקום במשחק הגמר שיתקיים ביום ראשון הבא ה-15 בינואר בשעה 22:00 שעון ריאד באותו אצטדיון.

 

אוהדי הכדורגל מצפים בכיליון עיניים לניצחון בחצי הגמר השני שיפגיש בין ברצלונה לריאל בטיס היום ב-22:00 שעון ריאד, שיחשוף את הקבוצה שמעפילה להתמודד מול ריאל מדריד בגמר הסופר קאפ הספרדי.

 

את טורניר הסופר קאפ הספרדי אירחה לראשונה ערב הסעודית ב-2020 בג‘דה, שם ריאל מדריד ניצחה בגמר את אתלטיקו מדריד. הטורניר השני נערך בריאד בתחילת 2022, וגם שם ראינו את ריאל מדריד מניפה את הגביע לאחר ניצחון על אתלטיק בילבאו.

 

אירוח אירוע מרכזי זה על ידי הממלכה מגיע כחלק מטורנירי ספורט ואירועי ספורט בינלאומיים המתקיימים בעונת דירייה 2022 אשר מובאים על ידי משרד הספורט, במטרה להשיג את מטרות חזון הממלכה 2030, וכאחת מיוזמות תוכנית "איכות חיים", על ידי אירוח אירועי הספורט הבינלאומיים המרהיבים והגדולים ביותר, כדי להבטיח חוויה נהדרת למבקרים בעונת דירייה באמצעות פעילויות מדהימות.

*מקור: AETOSWire

למידע נוסף:

Sara Alghamdi – General Manager
sara.alghamdi@squidnomad.com

 

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire