אינטר מילאן הוכתרה בסופר קאפ האיטלקי לאחר ניצחון 3-0 על היריבה המושבעת מילאן

אינטר מילאן הוכתרה בסופר קאפ האיטלקי לאחר ניצחון 3-0 על היריבה המושבעת מילאן

באירוע ספורט בינלאומי נוסף בערב הסעודית

 

ריאד, ערב הסעודית, 19 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

לעיני קהל של למעלה מ-50,000 צופים באצטדיון הבינלאומי המלך פהד, הביסה מחזיקת הגביע האיטלקי "אינטר מילאנו" את האלופה המכהנת, מילאן, 3-0 והעפילה לגמר הראווה השלישי שישוחק בממלכה.

 

סגן שר הספורט, בדר בן עבד א-רחמן אל-קאדי, ונשיא ליגת הכדורגל האיטלקית, לורנצו קאסיני, הכתירו אתמול את אינטר מילאנו בתואר הסופר קאפ האיטלקי. אירוע שהובא על ידי משרד הספורט במסגרת אירועי הספורט בעונה השנייה של דירייה.

 

בתוך קהל גדול ונוכחות תקשורתית מכלי תקשורת בינלאומיים ומקומיים שונים, פדריקו דימרקו הבקיע את השער הראשון בתחילת המחצית הראשונה, לפני שדז‘קו חיזק את היתרון של אינטר עם השער השני. במהלך המחצית השנייה, מרטינס הבקיע את השער השלישי של אינטר, אישר את הניצחון של קבוצתו, והשיג את תואר הסופר קאפ בפעם השנייה ברציפות, והשביעי בהיסטוריה של אינטר מילאנו.

 

אינטר מילאנו היא הקבוצה השלישית שמוכתרת לסופר קאפ האיטלקי בערב הסעודית, אחרי יובנטוס ולאציו שזכו בגביע בשתי מערכות שנערכו בג‘דה ובריאד.

 

אירוח אירוע מרכזי זה על ידי הממלכה מגיע כחלק מטורנירי ספורט ואירועי ספורט בינלאומיים המתקיימים בעונת דירייה 2022 אשר מובאים על ידי משרד הספורט, במטרה להשיג את מטרות חזון הממלכה 2030, וכאחת מיוזמות תוכנית "איכות חיים", על ידי אירוח אירועי הספורט הבינלאומיים המרהיבים והגדולים ביותר, כדי להבטיח חוויה נהדרת למבקרים בעונת דירייה באמצעות פעילויות מדהימות.

 

*מקור: AETOSWire

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/53281468/en

למידע נוסף:

Dany Abadie – Managing Director
dany.abadie@squidnomad.com

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire