סימון אינזאגי: "תודה לך ערב הסעודית על אירוח משחק הסופר קאפ האיטלקי" ... סטפנו פיולי: "אנחנו חייבים לעבוד טוב יותר כדי להעלות את הרף&qu

סימון אינזאגי: "תודה לך ערב הסעודית על אירוח משחק הסופר קאפ האיטלקי" ... סטפנו פיולי: "אנחנו חייבים לעבוד טוב יותר כדי להעלות את הרף"

במהלך מסיבת עיתונאים לאחר הסופר קאפ האיטלקי

 

ריאד, ערב הסעודית, 19 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

מסיבת עיתונאים נערכה לאחר הסופר קאפ האיטלקי אמש, בין מילאן לאינטר מילאנו, שהתקיים באצטדיון המלך פהד בריאד בשעה 22:00 (שעון מקומי), שהופק על ידי משרד הספורט הסעודי כחלק מאירועי הספורט בעונה השנייה של דירייה.

 

מאמן אינטר מילאנו, סימון אינזאגי, הודה לערב הסעודית על אירוח הסופר קאפ האיטלקי. הוא אמר: "ערב הסעודית היא מדינה ידידותית, מה שגרם לי ולצוות ליהנות מהזמן שבילינו כאן. יש לי הרבה חברים בממלכה, ואני מעריך את המדינה הזו על העבודה המדהימה בארגון הפקה כזו".

 

המאמן הגיב לביצועי קבוצתו כדי להבטיח את הסופר קאפ האיטלקי זו העונה השנייה ברציפות: "היינו צלולים לחלוטין, ושיחקנו את המשחק המושלם". הוא אמר: "עכשיו השגנו את המטרה השנייה שלנו העונה, אחרי שהגענו לסיבוב ה-16 בליגת האלופות, ובינתיים אנחנו רק רוצים לחגוג את הניצחון הזה".

 

בשיחה עם התקשורת, מאמן מילאן סטפנו פיולי שיתף את מחשבותיו על מה הוא הפסד כואב עבור קבוצתו. הוא הודה שהוא לא ציפה לירידה האחרונה שהם ראו, אבל גם אמר שהם יעשו הכול כדי להתאושש. הוא אמר: "לא הייתה לנו מחצית ראשונה עד הסוף למשחק כזה. ניסינו לחזור עם התחלה טובה למחצית השנייה, אבל אז דעכנו שוב". הוא הוסיף: "אין לנו את הרגע הכי טוב שלנו מבחינה מנטלית. אנחנו צריכים לעשות יותר ולהשתפר".

 

*מקור: AETOSWire

למידע נוסף:

Dany Abadie – Managing Director
dany.abadie@squidnomad.com

מולטימדיה:

https://www.businesswire.com/news/home/20230119005397/en/Simone-Inzaghi-%E2%80%9CThank-you-Saudi-Arabia-for-hosting-the-Italian-Super-Cup-match%E2%80%9D-%E2%80%A6-Stefano-Pioli-%E2%80%9CWe-must-work-better-to-raise-the-bar%E2%80%9D

Simone Inzaghi: During a press conference post the Italian Super Cup (Photo: AETOSWire)

 

מקור: Saudi Arabia Ministry of Sport

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire