מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים

 

ניו יורק, 25 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.

 

תקן ISO 15189 מאשר את מערכת ניהול האיכות של מעבדות רפואיות ולעתים קרובות הוא מהווה דרישה לספק בדיקות ריצוף קליניות או שירותי ריצוף לתעשיית הביופארמה.

"Dante היא חברה גלובלית כעת עם יותר משש שנות ניסיון באספקת ריצוף גנום שלם ברחבי העולם", אמר אנדריאה ריפוסטי, מייסד ומנכ"ל Dante Genomics. "השקענו באיחוד האמירויות כדי להרחיב את טווח ההגעה שלנו לאזורים גיאוגרפיים ולספק פתרונות ריצוף גנום שלם מותאמים למיליארד האנשים הבאים".

Dante Genomics קיבלה את תקן ISO 13485 למכשור רפואי עבור תוכנת הפרשנות Extensa שלה בשנת 2020, חידשה אותו בשנת 2021 ושוב בשנת 2022. ה-ISO 15189 החדש הוא עדות להשקעה המתמשכת של החברה באיכות.

Dante Genomics פיתחה גישה היברידית של מעבדות ריצוף מקומיות במיקומים אסטרטגיים עם תוספת של מעבדות שותפות במספר מדינות אחרות כדי לספק ריצוף גנום שלם ברחבי העולם בקנה מידה גדול ביותר מ -97 מדינות.

 

הניתוח והפרשנות של החברה ממנפים את פלטפורמת Dante הקניינית כדי לספק דוחות רלוונטיים מבחינה קלינית עם תובנות מעשיות, כך שרופאים יכולים לעזור למטופלים שלהם לקבל החלטות רפואיות מושכלות המשפיעות על חייהם.

אודות Dante Genomics

Dante Genomics הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

למידע נוסף:

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantegenomics.com


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE