קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים משלימה את רכישת Cryotec Anlagenbau GmbH, וורזן, גרמניה

 

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים משלימה את רכישת Cryotec Anlagenbau GmbH, וורזן, גרמניה

 

וורזן גרמניה Cryotec Anlagenbau GmbH

 

 

טמקולה, קליפורניה, 6 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), כחלק מ-Nikkiso Co., Ltd (יפן), הפועלת תחת Cryogenic Industries, Inc (ארצות הברית), השלימה את רכישת Cryotec Anlagenbau GmbH (Cryotec), הממוקמת בוורזן, סקסוניה, גרמניה תמורת סכום לא ידוע.

 

כחברת הנדסה ובנייה גלובלית למפעלים, Cryotec מספקת שירותי תכנון, ניהול פרויקטים, ייצור והנדסה של מפעלי התנזלות והפרדת אוויר למכלים ומתקני הצבה, וטכנולוגיות CO2 המציעות פתרונות מותאמים ללקוחותיהם.

Cryotec תפעל כחלק ממתקן GmbH של הקבוצה, שממוקם בנוינבורג אם ריין, גרמניה.

הקבוצה מורכבת משש יחידות עסקיות פונקציונליות: משאבות קריוגניות, מערכות מחליפי חום, מערכות תהליכים, תדלוק ופתרונות, תשתיות אנרגיה ופרויקטים אסטרטגיים ושירות. Cryotec תפעל כמרכז הכשירות והייצור של Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases Group באירופה.

"Nikkiso תקדם ותמכור ברחבי העולם את הפתרונות הארוזים החכמים של Cryotec המפחיתים ומשחזרים את פליטת הפחמן הדו-חמצני, ותומכים עוד יותר ביעדי הקיימות של הקבוצה. ל-Cryotec תהיה גישה מלאה לטכנולוגיות החדשניות שפותחו בקליפורניה ובמקומות אחרים בקבוצת Nikkiso ותציע חבילות, פתרונות ותחנות מקומיות ליישומי אחסון LH2 (מימן נוזלי) LNG (גז טבעי נוזלי), אמוניה ויישומי אחסון אנרגיה קריוגנית בתוך גרמניה ואירופה. אנו נתמוך בצמיחתה של Cryotec על ידי הוספת משאבים והגברת פעילות הייצור וההרכבה שלנו בסקסוניה, ואספקת הפתרונות של Cryotec לגרמניה ולשוק העולמי", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה.

ראש ממשלת סקסוניה, מייקל קרצ‘מר הצהיר: "רכישת Cryotec Anlagenbau בידי Nikkiso מחזקת את הבנאום של החברה הסקסונית המסורתית מ-Wurzen. ל-Nikkiso יש ניסיון עולמי באנרגיה מתחדשת, מימן ואחסון אנרגיה. לאנרגיות מתחדשות ומימן ירוק יש תפקיד מפתח בהשגת יעדי האנרגיה והאקלים בסקסוניה. מדינת סקסוניה החופשית היא כבר מיקום חשוב למחקר ויישום של טכנולוגיות מימן. אני שמח ש-Nikkiso תתרום את מומחיותה לסקסוניה בעתיד".

" Nikkisoתוכל לסייע במימוש הפרויקט הזה, כמו גם באספקה ושירות של תחנות תדלוק מימן נוזלי וגז טבעי נוזלי בשוק האירופי", לדברי אולה ג‘נסן, סגן נשיא, אירופה. "רכישה זו מייצגת את המחויבות שלנו ולתמוך ביעדי האיחוד האירופי להיות ניטרליים מבחינה אקלימית עד שנת 2050".

 

הרכישה נכנסה לתוקף ב-3 בפברואר 2023.

 

אודות Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group

 

קבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים היא חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso co. Lt. Japan. הקבוצה פועלת בארה"ב, תחת Cryogenic Industries, Inc (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.). החברות החברות בקבוצה מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

 

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5818ee3c-2c93-4ad0-b03b-a87bda21cfce 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE