אנדרסן גלובל מחזקת טביעת רגל בשוויץ

אנדרסן גלובל מחזקת טביעת רגל בשוויץ

 

סן פרנסיסקו, 7 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מקדמת את הכיסוי השוויצרי שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת Exactio, ומוסיפה יכולות ניידות גלובליות נוספות לנוכחות הקיימת של הארגון באזור.

 

Exactio פועלת מתוך באזל ובהובלת השותפים המנהלים פר מלברג, סלים בוצ‘ר, קארין ורהיין ואלברטו פרז, מספקת ניידות גלובלית ושירותים מקצועיים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. החברה כוללת צוות בעל למעלה מ-75 שנות ניסיון משולב בעבודה בנוף העסקי השוויצרי ומתמחה במיסוי בינלאומי, שכר, עמידה בחוקי הביטוח הלאומי ודרישות דיווח של מעסיקים.

 

"החברה שלנו מקיימת קשרים חזקים עם הלקוחות שלנו על ידי אספקת פתרונות משפיעים וחדשניים העונים על הצרכים העסקיים שלהם", אמרה קארין. "שיתוף פעולה באופן צמוד עם החברה הקיימת והחברה המשתפת פעולה בשוויץ מאפשרת לנו להרחיב עוד יותר את היכולות שלנו ומספקת הזדמנות לצמיחה,    

כיוון שאנו מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר מסוגו ללקוחותינו המקומיים והבינלאומיים".

 

"הידע של קארין, פר והצוות שלהם במגזר הניידות הגלובלי תומך במחויבות שלנו לספק ללקוחותינו פתרונות הוליסטיים ברחבי העולם וצופה קשרי עבודה סינרגטיים עם החברות החברים בארגון שלנו ועם החברות המשתפות פעולה", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "זהו התמקדות מתמשכת של העסק שלנו להוסיף עוד שירותים חוצי גבולות בודדים ולהרחיב את היכולות שלנו בסיוע לחברות בתחום זה. אנו נקים מבנה עבור קו השירות הזה בעתיד הקרוב".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire