השגריר קרלוס דוס סנטוס מונה ליו"ר בכיר של Compass Group Holdings

השגריר קרלוס דוס סנטוס מונה ליו"ר בכיר של Compass Group Holdings

 

מפוטו, מוזמביק, 6 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Compass Group Holdings, חברה מובילה לניהול פרויקטים ושירותים משולבים באנרגיה הפועלת במזרח אפריקה, ומרכזה במפוטו, מוזמביק, שמחה להודיע על מינויו של השגריר קרלוס דוס סנטוס למועצת המנהלים כיו"ר ההנהלה לאלתר.

 

השגריר קרלוס דוס סנטוס הוא דיפלומט מקצועי עם ניסיון עסקי מיוחד ולאחרונה כיהן כשגריר מוזמביק בארצות הברית וכנציב העליון לקנדה (2015-2022).

 

לפני תפקיד בולט זה, הקריירה הענפה והידועה שלו כללה כהונה כנציב העליון של בריטניה, שגריר באירלנד ומושל במועצת הנגידים של חבר העמים הבריטי (2011-2015), ושגריר מוזמביק בגרמניה, אוסטריה והוותיקן (2006-2011). הוא כיהן גם כשגריר וכנציג קבוע של מוזמביק באו"ם בין השנים 1996 ל- 2002.

 

בין כמה תפקידים בינלאומיים בכירים אחרים לאורך הקריירה הדיפלומטית שלו שנמשכה 40 שנה, השגריר קרלוס דוס סנטוס מילא את תפקיד המנהל לאירופה ואמריקה במשרד החוץ ושיתוף הפעולה (2005-2006), והיה יועץ בכיר לנשיא הרפובליקה של מוזמביק.

 

הניסיון והידע הייחודי של השגריר קרלוס דוס סנטוס במגזר הציבורי יביאו מנהיגות מקיפה ל-Compass Group, הן בפעילותה הנוכחית, אך גם כמדריך לעתידה, כאשר הקבוצה ממשיכה בדרכה של צמיחה אקספוננציאלית. הכוונה של Compass Group היא להמשיך לבנות ידע, שירותים וניסיון ברמה עולמית כחברה מוזמביקית למשקיעים ומפתחים המבקשים לספק פרויקטים של אנרגיה, משאבי טבע ותשתיות במזרח אפריקה ומחוצה לה.

 

מיילס פלהם, מייסד ונשיא של Compass Group Holdings  הגיב: "זו זכות גדולה לקבל את פני השגריר קרלוס דוס סנטוס למועצת המנהלים כיו"ר ההנהלה. ניסיונו והבנתו המשמעותיים במוזמביק מבססים את מינויו כצעד חשוב לקראת חיזוק קרן המנהלים של Compass ככול שאנו ממשיכים להתקדם עם תוכניותינו לצמיחה והתפתחות עתידית של הקבוצה. הרוחב והעומק של הניסיון והיחסים העולמיים של השגריר שנוצרו בתמיכה בפיתוח מוזמביק יוסיפו מהות וכיוון ברמה שתבטיח שהיעדים הנוכחיים שלנו הקשורים לקיימות ארוכת טווח יתחזקו".

 

אנשי קשר

 

מידע לתקשורת  press@cc-g.com

למידע נוסף, אנא בקרו בכתובת:www.cc-g.com

 

מקור: Compass Group Holdings 53302058

 

מולטימדיה

 

   Photo

 

השגריר קרלוס דוס סנטוס מונה ליו"ר בפועל של Chairman of Compass Group. (צילום: Business Wire)

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire