רוזן, משרד ותיק מוביל, מעודד את המשקיעים ב- BioLineRx Ltd. שצברו עודף הפסדים, לקבל ייעוץ משפטי לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה

 

 

רוזן, משרד ותיק מוביל, מעודד את המשקיעים ב-  BioLineRx Ltd. שצברו עודף הפסדים, לקבל ייעוץ משפטי לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– BLRX

 

ניו יורק, 13 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  BioLineRx Ltd. (נאסד"ק: BLRX) בין התאריכים 23 בפברואר 2021 עד 19 בספטמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 6 במרץ 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של BioLine ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת BioLine, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8781, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 במרץ 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו, בין היתר, כי: (1) החברה לא מומנה היטב לפיתוח Motixafortide ובמקביל לקידום תוכניות צינור אחרות; (2) BioLine תדרוש הלוואה מ- Kreos Capital VII Aggregator SCSP  בסכום קרן מצטבר של עד 40 מיליון דולר ולאחר מכן גם תדרוש הנפקת ניירות ערך של 15 מיליון דולר כדי להקל על ההשקה המסחרית של Motixafortide; ו-(3) כתוצאה מהאמור לעיל, הצהרות הנתבעים בדבר עסקיה, פעילותה וסיכוייה, היו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או נעדרות בסיס סביר בכל הזמנים הרלוונטיים. כשהאמת התבררה, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד BioLine, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8781 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE