משרד עורכי דין רוזן המוכר בעולם, מעודד את המשקיעים ב- Y-mAbs Therapeutics, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – YMAB

 

 

משרד עורכי דין רוזן המוכר בעולם, מעודד את המשקיעים ב-  Y-mAbs Therapeutics, Inc.  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – YMAB

 

ניו יורק, 13 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Y-mAbs Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: YMAB) בין התאריכים 6 באוקטובר 2020 עד 28 באוקטובר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 20 במרץ 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Y-mAbs ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Y-mAbs, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9496 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 20 במרץ 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, החברה מסרה הצהרות כוזבות ומטעות לשוק. Y-mAbs הטעתה שוב ושוב את המשקיעים בנוגע לפגישותיה עם ה-FDA, בטענה שהיא מתקדמת בהוכחת היעילות והיעילות של מועמדת התרופה שלה, אומבורטמב. מה שלא היה ידוע למשקיעים הוא שה-FDA המליץ שוב ושוב ל- Y-mAbs כי לא ניתן לבסס או לכמת באופן אובייקטיבי את הטיפול בהשפעה של omburtamab על סמך השוואה בין מחקר 03-133 לבין קבוצה חיצונית המורכבת מנתונים ממסד הנתונים של רישום סרטן הילדות במרכז גרמניה (CGCCR) בגלל הבדלים משמעותיים באוכלוסיות המטופלים, והיעדר נתוני תגובה לגידולים, ושמחקר 101 לא היה מתקדם מספיק ולא העיד על יעילות כדי להצדיק אישור. יתר על כן, Y-mAbs לא הודיעה למשקיעים כי בחרה להגיש את ה-BLA ב-31 במרץ 2022 לפני שהגיעה להסכמה עם ה-FDA על תוכן הבקשה. בהתבסס על עובדות אלה, הצהרותיה הפומביות של החברה היו שקריות ומטעות באופן מהותי לאורך כל תקופת השיעור. כאשר השוק למד את האמת על Y-mAbs, המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Y-mAbs, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9496 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE