הסכם עם Altima לייצור מימן זול ונקי באלברטה ובקולומביה הבריטית

 

הסכם עם Altima לייצור מימן זול ונקי באלברטה ובקולומביה הבריטית

 

מונטריאול, קוויבק, 14 בפברואר 2023, (ACCESSWIRE) :

St-Georges Eco-Mining Corp. (CSE:SX) (OTCQB:SXOOF)(FSE:85G1) שמחה להודיע ​​כי חברת הבת שלה H2SX ו-Altima Resources Limited (TSX-V: ARH)  חתמו על הסכם באמצעות גיליון תנאים מחייב להתקדם עם ייצור מימן זול ונקי (ccH2™) בקנדה.

Altima הביעה את כוונתה להשתמש בייצור המימן של H2SX (ccH2™) ובטכנולוגיה ננו-פחמנית להמרה של גז טבעי שמקורו בבארות גז ובעיבוי באלברטה ובקולומביה הבריטית, קנדה. H2SX תשתף פעולה ותעבוד על בסיס בלעדי עם Altima בקולומביה הבריטית ואלברטה בתחום הגז הטבעי ועבור פרויקטים וחברות שמפיקות גז טבעי באופן מסורתי של בנפח של 65 MMcf/d או פחות.

 

בהתאם להוראות התנאים (ccH2™), תנפיק Altima ל- H2SX 6,000,000 מניות רגילות עם השלמת ציוני דרך כמפורט בלוח מניות הביצועים להלן:

 

מניות אלה יהיו כפופות למגבלות נוספות, כולל מכירה חוזרת, העשויות לחול על פי חוקי ניירות הערך. סגירת הנפקת המניות כפופה לבדיקה נוספת ואישור של TSX Venture Exchange.

 

בנוסף להנפקת מניות הביצועים, Altima התחייבה לבניית מתקן לעיבוד מימן תוך שימוש בטכנולוגיה המוגנת בפטנט. Altima תממן ותפעיל במשותף את מפעל/י ייצור המימן בקורלציה לבארות הגז שהיא מפעילה כיום ובעתיד. מאה אחוז מכלל ההוצאות ההוניות יוחזרו ל-Altima לפני כל חלוקת רווחים בין הצדדים במיזם המשותף.

 

Altima תהיה אחראית לספק ולנהל את תשומות הגז הטבעי לפעילות המיזם המשותף ואת כל התשתיות והלוגיסטיקה הקשורות אליו ותקבל זיכויים עבור מכירת פחמימנים לתפעול הירוק של המימן באמצעות הייצור של המיזם המשותף הזה.

 

H2SX ושותפתה יהיו זכאים לקבל NRR של 5% שעבורו ייחתם הסכם תמלוגים ארוך שיהווה חלק בלתי נפרד מהסכם המיזם המשותף בין הצדדים. מבנה ניהול רשמי למיזם המשותף צפוי להיקבע בידי שני הצדדים.

 

"אנו מצפים לעבוד עם H2SX בהעברת טכנולוגיית הפקת מימן זו שאינה גורמת לפליטת גזי חממה (CO2), לטובת מסחור ולהזדמנויות פוטנציאליות אחרות בתחום הטכנולוגיה הירוקה שיכולות להפיק תועלת משימוש במימן בעלות נמוכה", אמר ג‘ו דה וריס, נשיא ומנכ"ל Altima Resources.

 

"אלברטה וקולומביה הבריטית הן מיקומים אסטרטגיים עבור H2SX. הם ייהנו מהעלות הנמוכה שלנו, אפס פליטת גזי חממה (CO2), וכן טכנולוגיית הפקת המימן בדיוק כפי שאנו נהנה מהעלויות הנמוכות של הגז הטבעי שלהם. יש סינרגיה מושלמת בין Altima לביננו שפועלת לטובת כולם. ייצור מימן זול ונקי יהיה ניצוץ לשפע של הזדמנויות אחרות כמו ייצור מתנול, אמוניה או דשנים (אוריאה) עם טביעת רגל סביבתית נמוכה מאוד. אנחנו יכולים רק להיות נרגשים להתחיל את שיתוף הפעולה הזה עם Altima בהקדם האפשרי", אמר סאבין בוילי, מנכ"ל H2SX.

בשם הדירקטוריון

"פרנק דיומא"

פרנק דיומא

דירקטור וסמנכ"ל תפעול

אודות St-Georges Eco-Mining Corp.

St-Georges מפתחת טכנולוגיות חדשות כדי לפתור כמה מהבעיות הסביבתיות השכיחות ביותר במגזר הכרייה, כולל הוצאת המירב משחזור מתכות ומחזור סוללות EV במעגל מלא. החברה מחפשת ניקל ו-PGE בפרויקט Julie Nickel ובפרויקט Manicougan Palladium בחוף הצפוני של קוויבק, ויש לה מספר פרוייקטי חיפוש באיסלנד, כולל פרויקט Thor Gold. עם מטה ראשי במונטריאול, מניית St-Georges רשומה ב-CSE תחת הסמל SX ונסחרת בבורסת פרנקפורט תחת הסמל 85G1  וב-OTCQB Venture Market עבור חברות אמריקאיות ובינלאומיות בשלבים מוקדמים או בשלבי פיתוח תחת הסימול SXOOF. החברות מציעות דוחות מעודכנים ועוברות תהליך אימות והסמכת ניהול שנתי.

משקיעים יכולים למצוא דיווחים בזמן אמת ומידע שוק עבור החברה בכתובת www.otcmarkets.com

הבורסה הקנדית לניירות ערך (CSE) לא בדקה ואינה מקבלת אחריות על הלימות או דיוק התוכן של הודעה לעיתונות זו.

מקור: St-Georges Eco-Mining Corp.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE