מרי קיי מעוררת השראה בדור הבא של מובילות STEAM נשיות בוועידת הנוער

מרי קיי מעוררת השראה בדור הבא של מובילות STEAM נשיות בוועידת הנוער

 

רשת המכינות לנשים צעירות / Irma Lerma Rangel תלמידות בית הספר למנהיגות לנשים צעירות משתתפות ביום STEAM מיוחד המעורר השראה למנהיגות STEAM עתידיות

 

 

דאלאס, 13 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc., תומכת עולמית להעצמת נשים וחינוך, אירחה לאחרונה קבוצה של 25 נשים צעירות מרשת ההכנה לנשים צעירות של מחוז בתי הספר העצמאיים של דאלאס (Young Women’s Preparatory Network - YWPN) / Irma Lerma Rangel בית הספר למנהיגות נשים צעירות למחקר חינוכי ומעורר השראה של נשים ב- STEAM. האירועים הובילו לחגיגה של היום הבינלאומי של נשים ונערות במדע ב-11 בפברואר.

 

התלמידות בגילאי התיכון בילו את היום במרכז ההפקה/מו"פ של מרי קיי ריצ‘רד ר. רוג‘רס (R3) בלואיסוויל, טקסס, שם סיירו במתקן החדיש ולמדו על ההיבטים השונים הקשורים ל-STEAM של תהליכי ייצור בחברת יופי עולמית מורכבת. לאחר הסיור, התלמידות שמעו מפאנל של מומחיות בתחומי ה-STEAM שלהן. הפאנל הורכב ממומחיות בתחומים כמו חדשנות במעלה הזרם, גיבוש מוצר, טכנולוגיית מידע, מחקר מוצרים, תכנון תיקים ואסטרטגיה ופיתוח תהליכים. אחר הצהריים, התלמידות נטלו חלק בחונכות שבה הייתה להם הזדמנות לדון במסלולי קריירה שונים של נשים ב-STEAM, בשאיפות אישיות ומקצועיות, וכיצד נוכל לעודד, להכין ולחזק טוב יותר נשים צעירות הרוכשות קריירה בתחומי STEAM.

 

"Mary Kay מחויבת להעצים ולהעניק השראה לדור הבא של נשים לממש את התשוקות שלהן - כי העתיד הוא STEAM", אמרה ד"ר לוסי גילדאה, מנהלת חדשנות ראשית, מוצר ומדע בחברתMary Kay. "נשים סובלות מתת-ייצוג בכוח העבודה של STEAM, אבל אנחנו יכולים לצמצם את הפער הזה על ידי מתן הזדמנויות קריטיות ללמידה מוקדמת וחשיפה לנשים צעירות לחפש ולחקור קריירות מעניינות של STEAM".

 

רשת ההכנה לנשים צעירות היא סוכנות ללא מטרות רווח המשותפת עם מחוזות בתי ספר ציבוריים ברחבי מדינת טקסס כדי להפעיל את הרשת הגדולה ביותר של מכינות לבנות, ציבוריות, במכללות במדינה. בתי ספר של YWPN ממוקמים בשכונות עירוניות מתקשות ויש להם רקורד מוכח של הישגים אקדמיים, שיעורי קבלה של בוגרי תיכון ואחוזי קבלה למכללות. בית הספר YWPN יצר את השותפות הציבורית/פרטית הראשונה עם מחוז בית הספר העצמאי של דאלאס, ופתח את בית הספר למנהיגות לנשים צעירות Irma Lerma Rangel ב-2004.

 

"אנו נרגשות שהנשים הצעירות שלנו ישתתפו ביום מלא בקשרים משמעותיים לנשים ב-STEAM, ואנו אסירי תודה ל-Mary Kay על ההזדמנות הזו", אמרה לין מקבי, מנכ"לית, רשת ההכנה לנשים צעירות. "המנהיגות העתידיות הללו הן צעירות מבריקות ומוכשרות. חשיפה לנשים מצליחות אחרות בתחומי STEAM תראה את ההשפעה שהן יכולות לעשות והן מספקות להן את המוטיבציה הנוספת להגיע רחוק יותר, להשיג יותר, ובתקווה, יום אחד, לשנות את העולם באמצעות STEAM".

 

Mary Kay חוגגת ומעודדת נשים צעירות שלוקחות אחריות על עתידן באמצעות מנהיגות, חדשנות ונחישות להצטיין בתחומי STEAM. נשים מהוות רק28%  מכוח העבודה במדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה. [1] על ידי מתן תמיכה מתמשכת לנשים צעירות בתחומי STEAM, החברה ממשיכה במשימתה של Mary Kay, שהיא לשפר את חייהן של נשים בכל מקום.

 

[1]מקור


הפרויקט הלאומי לשיתוף פעולה בנות (2022). מצב הנערות והנשים בגזעhttps://ngcproject.org/resources/state-girls-and-women-stem

 

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-35 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Global Communications
newsroom.marykay.com
+1.972.687.5332
media@mkcorp.com

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53320643/en

 

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire