מרי קיי ממנה את שריל אדקינס-גרין למנהלת חוויות ראשית

מרי קיי ממנה את שריל אדקינס-גרין למנהלת חוויות ראשית

 

דאלאס, 14 בפברואר 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חברת היופי והיזמות המוכרת Mary Kay Inc הודיעה היום על מינויה של שריל אדקינס-גרין לתפקיד מנהלת חוויות ראשית. בתפקיד החדש, אדקינס-גרין תתמוך בהצלחתם של מיליוני עסקים של יועצות יופי עצמאיות באמצעות חוויית לקוח משולבת ב- 360 מעלות.

 

"אין דבר חשוב יותר במרי קיי מאשר חוויה מתגמלת עבור יועצות היופי העצמאיות שלנו ולקוחותיהן", אמר ניית‘ן מור, נשיא מכירות ושיווק גלובליים במרי קיי. "הניסיון של שריל כמשווקת ראשונה ללקוח עם דגש על שירות שאין שני לו הופך אותה להתאמה טבעית כמנהלת החוויה הראשית שלנו. היא נלהבת מאוד מההזדמנות של מרי קיי, ואנחנו נרגשים לראות כיצד האסטרטגיה הגלובלית שלה תמשיך לחולל שינוי בחייהן של נשים ברחבי העולם".

אדקינס-גרין, שנמצאת עם מרי קיי מאז שנת 2009, כיהנה בעבר כמנהלת השיווק הראשית. היא תמשיך להוביל את חטיבת חוויית המותג הגלובלית ואת סוכנות הקריאייטיב הפנימית של החברה היוצרת קמפיינים שיווקיים, נכסי עיצוב מולטימדיה, תוכן מדיה חברתית ותקשורת דיגיטלית משולבת המאפשרת לכוח המכירות העצמאי לספק חוויות יופי מותאמות אישית ושירות מותאם אישית ללקוחותיהם. על ידי שילוב של מחקר, ניתוח נתונים ותחזיות מגמות, אדקינס-גרין וצוותה יצפו את הצרכים והציפיות של יועצות יופי עצמאיות ולקוחותיהם ביותר מ -35 מדינות.

"מרי קיי אש תמיד אמרה, ‘דמיינו כל אדם עם שלט בלתי נראה סביב צווארו שאומר ‘לגרום לי להרגיש חשוב‘", אמרה אדקינס-גרין. "זו תהיה המנטרה שלי כשאני אקח על עצמי את התפקיד החדש והמרגש הזה".

אדקינס-גרין מביאה לתפקידה ניסיון משמעותי בתכנון אסטרטגי, פיתוח עסקי ושותפויות תאגידיות. לפני שהצטרפה למרי קיי, שריל מילאה תפקידים בכירים באלברטו-קולבר, קדבורי-שוופס, סיטיגרופ וקראפט פודס. היא קיבלה תואר ראשון במדעי הקמעונאות, בהצטיינות, מאוניברסיטת ויסקונסין ובעלת תואר שני במנהל עסקים מבית הספר לעסקים של הרווארד. בהתאם למשימתה של מרי קיי להעשיר את חייהן של נשים ומשפחותיהן, היא מעורבת באופן פעיל בקהילה באמצעות קרן מרי קיי אש שמשימתה כפולה: מציאת תרופות לסרטן הפוגע בנשים וביטול אלימות כלפי נשים.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-35 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 או  media@mkcorp.com

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/20230214005743/en/

 

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire