רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Gemini Earn Program להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד חברת הנאמ

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים בעל שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב-  Gemini Earn Program  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד חברת הנאמנות ג‘מיני, LLC, טיילר וינקלווס וקמרון וינקל

 

 

ניו יורק, 21 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר למשקיעים בחשבונות ריבית של Gemini  ("GIAs"), באמצעות תוכנית בשם "Gemini Earn", בין התאריכים 2 בפברואר 2021 עד 27 בדצמבר 2022, כולל ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 27 בפברואר 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

תביעה זו היא נגד Gemini Trust Company, LLC, טיילר וינקלווס וקמרון וינקלווס (יחד, "הנתבעים").

 

מה החשיבות: אם השקעתם ב- Gemini Earn במהלך התקופה הייצוגית, יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Gemini, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11066, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 27 בפברואר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, Gemini  ביצעה טעויות מעשיות שהוליכו שולל את המשקיעים בכך שהציגה את Gemini Earn כשיטה בטוחה לאחסון נכסי קריפטו וגביית תשלומי ריבית, וכי Gemini  השמיטה והסתירה מידע משמעותי הנוגע לסיכונים הקשורים ל- Gemini Earn, כולל מידע הנוגע לשותף וללווה כביכול שלה בקשר לתוכנית, Genesis Global Capital, LLC. כמו כן, על פי התביעה, הנתבעים הפרו את חוקי ניירות הערך משום ש-Gemini לא נרשמה כבורסה ו/או כברוקר-דילר והציעה ומכרה ניירות ערך לא רשומים מבלי לספק הצהרות רישום לניירות ערך אלה, מה שהיה מעריך את המשקיעים לגבי הסיכונים ומידע חשוב אחר הקשור להשקעותיהם.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Gemini, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11066 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE