Nec Corporation מקדמת את אלוק קומר לתפקיד גלובלי; קומר יכהן כראש המחלקה העסקית והגלובלית לערים חכמות בנוסף לטיפול בענייני החברה בהודו

Nec Corporation מקדמת את אלוק קומר לתפקיד גלובלי; קומר יכהן כראש המחלקה העסקית והגלובלית לערים חכמות בנוסף לטיפול בענייני החברה בהודו

*אלוק קומר הוא כעת האחראי הארגוני וכן סגן נשיא בכיר - ראש מחלקת הפיתוח העסקי והגלובלי של ערים חכמות וכן נשיא ומנכ"ל Nec Corporation India Pvt. Ltd

*מר קומר יוביל את המחלקה העסקית והגלובלית של ערים חכמות, והתוכניות ארוכות הטווח של Nec כוללות הקמת מרכז מצוינות גלובלי לערים חכמות בהודו

דלהי, הודו, 22 בפברואר 2023, (‏BUSINESS WIRE):

NEC Corporation India, חברה בבעלות מלאה של NEC Corporation, הכריזה על קידום מר אלוק קומר, יו"ר, נשיא ומנכ"ל NEC Corporation India, לתפקיד אחראי ארגוני וסגן נשיא בכיר - ראש המחלקה העסקית והגלובלית לערים חכמות.

מר אלוק ימשיך לנהל את העסק בהודו ואף יחזק את מיצובה האסטרטגי הכללי של המדינה עבור קבוצת NEC. הוא ימשיך לגבש שותפויות עם השלטונות ועם המגזר הפרטי בהתאם לחזון "בהודו, למען הודו" של החברה וכן "מהודו, לעולם". אלוק ייכנס לתפקיד גלובלי חדש כאחראי ארגוני וסגן נשיא בכיר, כמו גם ראש המחלקה העסקית והגלובלית לערים חכמות. כחלק מצוות הניהול הארגוני של NEC, מר אלוק יהיה אחראי על הקמת עסק גלובלי תוך ניצול התובנות הייחודיות שהפיק מניסיונו בשוק הגלובלי.

טקיוקי מוריטה, נשיא ומנכ"ל Nec Corporation, העיר בנוגע לקידום, "למר אלוק ניסיון בהנהגת כמה מפרוייקטי העבר הגדולים ביותר של NEC Corporation India במקטע הארגונים הציבוריים והפרטיים, והיה לו חלק חיוני בביסוסה של NEC Corporation כשותפה מהימנה לטרנספורמציה דיגיטלית עבור השלטונות והארגונים בהודו. תפקידו החדש כאחראי ארגוני וכחבר הנהלת NEC המוביל את הודו ממחיש את המחוייבות של NEC ואת החשיבות שהחברה נותנת להודו כשוק."

בכוונת NEC ליצור פעילות אנכית וגלובלית בתחום הערים החכמות, עם ייצוג של מומחים מכל העולם בעלי ידע טכנולוגי מעמיק כמו גם ניסיון רב. הודו צפויה לגלם תפקיד חשוב בעיצוב התהליך תוך הסתמכות על ניסיונו של מר אלוק בהנעת טרנספורמציה דיגיטלית בהודו ועל הדברים שלמד מפרוייקטי ערים חכמות שהוטמעו בארץ. התוכנית בטווח הרחוק היא להקים בהודו מרכז מצויינות גלובלי לערים חכמות, ולקצר בכך את מימוש חזון החברה לפיתוח פתרונות "מהודו לעולם".

מר אלוק קומר, בוגר מכללת St. Stephens בדלהי וכן Indian Institute of Management באחמדבדד, מביא עמו לתפקיד קרוב לשלוש שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתחום הטרנספורמציה העסקית, שיפור ביצועים והגדלת מתח הרווחים. לפני כניסתו לתפקיד נשיא ומנכ"ל בחברת NEC India בשנת 2020 הוא שימש סגן נשיא בכיר ב-McKinsey & Company. הוא עבד גם בחברות כגון GE Healthcare, GE Capital ו-ABN Amro Bank.

"אני מברך על ההזדמנות שנתנה לי ההנהגה הגלובלית. נפלה בחלקי הזכות להוביל צוות יוצא דופן בהודו, בעלי כישורים ותמיכה חסרי תחרות שהובילו את NEC Corporation India אל אבני דרך קריטיות. אשמח למלא את התחייבויותיי במסגרת תפקידי החדש ואשאף להביא את NEC להישגים נוספים תוך שיתוף פעולה הדוק עם הצוות כולו", אמר אלוק קומר, אחראי ארגוני וסגן נשיא בכיר של המחלקה העסקית הגלובלית לערים חכמות, ונשיא ומנכ"ל NEC Corporation India Pvt. Ltd.

במסגרת השינויים הארגוניים שחלים ב-NEC Corporation, היחידות העסקיות השונות כמו גם המבנה הניהולי של הארגון עוברים תהליך פישוט ואיחוד בקנה מידה גלובלי. על פי חזון "2030VISION" של NEC, החברה שואפת לחזק עוד יותר את הפיקוח הארגוני ולקצר את זמני הניהול במטרה להאיץ את קצב הגידול של עמודי התווך הגלובליים והעסקיים עליהם היא נשענת. דבר זה יעזור ל-NEC Corporation לעמוד בתכנית האמצע של 2025 עבור ההנהלה ויעלה את ערכה הארגוני של NEC בטווח הבינוני עד ארוך כחברת טכנולוגיה גלובלית.

אודות NEC Corporation India (NEC India)

NEC היא גוף מוביל בתחום השילוב של טכנולוגיות רשת ו-IT, עם קרוב ל-125 שנות מומחיות בחידושים טכנולוגיים המאפשרים לה להציע פתרונות להעצמת בני אדם, עסקים והקהילה החברתית כולה. מטה NEC נמצא ביפן, והחברה החלה את פעילותה בהודו בשנות ה-50 תוך האצת קצב הצמיחה באמצעות הרחבת העסקים לשווקים גלובליים. בהודו, NEC הרחיבה את עסקיה בתחום הטלקומוניקציה וחדרה לשוק בטיחות הציבור, הלוגיסטיקה, התחבורה, הקמעונאות, הפיננסים, התקשורת המאוחדת ופלטפורמות IT תוך מתן שירות לגופי שלטון, לעסקים ואף ללקוחות פרטיים. מרכז המצוינות של NEC בהודו לניתוח פתרונות פלטפורמה, ביג דאטה, אמצעים ביומטריים, ניידות וקמעונאות מציע שירותים ופתרונות חדשים ויצירתיים להודו ולשוק הגלובלי.

לפרטים נוספים ניתן לבקר בכתובת: : https://in.nec.com/

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53335907/en

אנשי קשר

Arvind Saxena: arvind.saxena@india.nec.com

מקור: NEC Corporation India

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire