רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בקבוצת גולדמן זאקס בע"מ לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GS

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים בקבוצת גולדמן זאקס בע"מ לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GS

 

ניו יורק, 23 בפברואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Goldman Sachs Group, Inc.  - קבוצת גולדמן זאקס בע"מ (NYSE: GS) הנובעות מטענות כי ייתכן שגולדמן זאקס הוציא מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Goldman Sachs ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד קבוצת Goldman Sachs, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11359 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-20 בינואר 2023, במהלך שעות המסחר, פרסם הוול סטריט ג‘ורנל מאמר שכותרתו "הפד האמריקאי חוקר את עסקי הצרכנים של גולדמן זאקס". במאמר נכתב כי "הפדרל ריזרב בארה"ב בודק אם לעסקי הצרכנים של גולדמן זאקס גרופ בע"מ היו אמצעי הגנה מתאימים בזמן שהבנק הגביר את ההלוואות". יתר על כן, הכתבה קבעה כי "הבנק המרכזי מודאג מכך שלענקית וול סטריט לא היו מערכות ניטור ובקרה מתאימות בתוך Marcus, יחידת הצרכנים שלה, ככל שהיא גדלה". הכתבה הוסיפה כי "הבדיקה, שצמחה מתוך סקירה סטנדרטית של הפד על העסק ב-2021 והתעצמה לחקירה בשנה שעברה, בוחנת גם מקרים של פגיעה בלקוחות והאם הם נפתרו כראוי".

 

במידע זה, מחירם של ניירות הערך של גולדמן זאקס ירד ב-8.91 דולר, או 2.54%, ונסגר ב-341.84 דולר ב-20 בינואר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE