Henley & Partners: השקיעו בנדל"ן בנמיביה והבטיחו זכויות מגורים

 

 

Henley & Partners: השקיעו בנדל"ן בנמיביה והבטיחו זכויות מגורים

 

לונדון, 1 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

אפשרות הגירת ההשקעות האחרונה בעולם - והשנייה באפריקה - תוכנית המגורים על ידי השקעה בנמיביה הושקה על ידי Henley & Partners, המובילה העולמית בתכנון מגורים ואזרחות.

 

ממשלת נמיביה מחפשת באופן פעיל השקעות זרות כדי להגביר את הצמיחה הכלכלית של המדינה ולגוון את הכלכלה. התוכנית מספקת הזדמנויות רבות למשקיעים בינלאומיים המחפשים דריסת רגל וצמיחה ביבשת אפריקה, כולל תמריצי מס, מימון ושירות לשכה חד פעמי לחברות בינלאומיות. תמורת השקעת נדל"ן מינימלית של 316,000 דולר בגולף היוקרתי החדש ובאחוזת President’s Links הידידותית לסביבה בוואלביס ביי, משקיעים מצליחים יקבלו היתר עבודה מתחדש לחמש שנים המעניק להם את הזכות לחיות, לעשות עסקים וללמוד בנמיביה.

 

ראש קבוצת הלקוחות הפרטיים ב-Henley & Partners, דומיניק וולק, אומר כי "אנו שמחים להכריז על בית מגורים חדש וחדשני זה על ידי הצעת השקעה באפריקה. הנוף המדהים של נמיביה, מערכת המס האטרקטיבית והסביבה הידידותית לעסקים הופכים אותה לאופציה אידיאלית עבור יזמים בינלאומיים, בעלי הון או גמלאים. יש פחות מ-600 יחידות נדל"ן זמינות באחוזת החוף האקסקלוסיבית הזו שזכאית למגורים, כך שמשקיעים צריכים לעבור במהירות אם הם רוצים לנצל את ההזדמנות המוגבלת הזו כדי להבטיח זכויות מגורים באחת המדינות העשירות ביותר בטבע ובחיות בר בעולם".

 

אחד משווקי ההון הפרטי הצומחים ביותר באפריקה

 

סך העושר הפרטי המוחזק כיום ביבשת אפריקה הוא 2.1 טריליון דולר וצפוי לעלות ב-38% ב-10 השנים הקרובות, על פי דו"ח העושר של אפריקה, שפורסם על ידי Henley & Partners בשותפות עם New World Wealth. נמיביה צפויה להיות אחד השווקים הצומחים ביותר באפריקה בעתיד, עם צמיחה של יותר מ-60% לצמיחה של יותר מ-60% בעשור הבא (עד 2032). על פי הסטטיסטיקה של New World Wealth מדצמבר 2022, נמיביה מחזיקה ב-26 מיליארד דולר בסך ההון הניתן להשקעה. ההון הממוצע של תושב נמיביה (הון לנפש) הוא 10,050 דולר, ומדורג כשלישי בגובהו באפריקה אחרי מאוריציוס ודרום אפריקה. המדינה היא ביתם של כ-2,100 אנשים בעלי הון ושלושה מיליונרים (עם  הון של 100 מיליון דולר או יותר).

 

כדי למשוך השקעות פנימה, הממשלה ביצעה שיפורים משמעותיים במערכת המס שלה בשנים האחרונות. נמיביה מפעילה מערכת מס מבוססת מקור, כלומר תושבי חוץ בדרך כלל מחויבים במס רק על ההכנסה שהם מייצרים במדינה. יתרה מכך, שיעורי המס תחרותיים יחסית בהשוואה לשווקים מתעוררים רבים אחרים ובמיוחד עם מדינות שכנות כמו דרום אפריקה. השיעור העליון של מס הכנסה בנמיביה הוא צנוע 37%, אבל אולי הבולט ביותר הוא שאין רווחי הון, עיזבון, מתנה, ירושה, או מס  רווחי הון / שווה נטו.

 

עניין חסר תקדים בגיוון מקום מגורים

 

נכון לעכשיו, אחוזת קשרי הנשיא (President’s Links Estate) היא מסלול ההשקעה היחיד עבור תוכנית המגורים של נמיביה על ידי השקעה. ראש קבוצת הנדל"ן ב- Henley & Partners, תומאס סקוט, אומר שנדל"ן בינלאומי תמיד היה סוג נכס אמין עבור משקיעים גלובליים בשל כוח ההישארות שלו לטווח הארוך. "לתוכניות הגירת השקעות הקשורות לנדל"ן, כגון ההנפקה בנמיביה, יש יתרונות נוספים של שיפור הניידות הגלובלית שלך והרחבת זכויות הגישה האישיות שלך כתושב או אזרח בתחומי שיפוט נוספים, תוך יצירת אופציונליות מבחינת המקום שבו אתה ומשפחתך יכולים לחיות, לעבוד, ללמוד, לפרוש ולהשקיע. הרווחים הפוטנציאליים לאורך חיי השקעה זו כוללים את ערך הליבה של הנכס, תשואות השכירות וגישה גלובלית כגידור אולטימטיבי מפני תנודתיות אזורית וגלובלית כאחד".

וולק מציין כי בשנים האחרונות חלה צמיחה משמעותית ומתמשכת בביקוש לתושבות ואזרחות באמצעות אפשרויות השקעה. "המשיכה של הגירת השקעות עבור משפחות אמידות היא באמת אוניברסלית בשל היתרונות הרבים שלה, החל מגיוון מקום מגורים לשיפור הניידות הגלובלית, דרך גישה לחינוך ושירותי בריאות ברמה עולמית, וכלה בתוכנית B בזמנים של חוסר שקט. לא משנה היכן נולדתם, או היכן אתם מתגוררים כיום, משקיעים עשירים יכולים להגן על עצמם ועל משפחותיהם בעתיד לכל מה שעשוי לקרות באמצעות אפשרויות הגירת השקעות כמו תוכנית המגורים החדשה של נמיביה על ידי השקעות".

קשרי מדיה:

Sarah Nicklin
Group Head of PR
sarah.nicklin@henleyglobal.com
Mobile: +27 72 464 8965

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE