Cuentas חתמה עם Renco USA על הסכם אספקה עבור פרויקטים של דיור בר השגה

 

 

Cuentas חתמה עם Renco USA על הסכם אספקה עבור פרויקטים של דיור בר השגה

מערכת הבנייה המוגנת בפטנט אמריקאי של Renco עמידה בפני הוריקן, רעידות אדמה, טחב וטרמיטים

 

מיאמי ביץ‘, פלורידה, 1 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

Cuentas, Inc (נאסד"ק: CUEN ו-CUENW), ספקית פינטק מובילה של אפליקציה פיננסית ופתרונות תשלום ניידים, הודיעה שהיא חתמה עם Renco USA, Inc (Renco) על הסכם אספקה ​​ל-10 שנים במסגרתו היא תספק את חומרי הבנייה המוגנים בפטנט שלה עבור פרויקטים חדשים וברי קיימא של דיור להשכרה. Renco היא חברת טכנולוגיה חדשנית לבנייה ירוקה עם פטנט של סיבים מינרליים מרוכבים ומחוזקים (MCFR) מערכת בנייה המספקת יעילות בעלויות, זמן בנייה מופחת ויתרונות ברי קיימא.

 

המערכת של Renco עמידה בפני הוריקן עד לקטגוריה 5, שהיא יתרון גדול לפיתוח פרויקטי דיור בשוק של דרום פלורידה ובאזורים אחרים מועדים להוריקן בהם Cuentas מתכננת לפתח פרויקטים.

 

המערכת של Renco גם עמידה בפני רעידות אדמה והחברה מספקת כעת לממשלת טורקיה פתרונות דיור ארוך טווח לבנייה מחדש של ערים ואזורים שנפגעו לאחרונה ברעידות אדמה קטסטרופליות בעוצמה של 7.5 ו-7.8 בסולם ריכטר, וגם סבלו מרעידות משנה מרובות.

 

Renco USA הייתה הספקית של טכנולוגיות וחומרי בניין לפרויקט הדיור בר השגה הראשון בארצות הברית באמצעות מערכת ה-MCFR שלה. פרויקט לייקוד וילג‘ הוא פיתוח נדל"ן רב-משפחתי במחיר סביר הממוקם במחוז פאלם ביץ‘.

 

Renco USA מחזיקה בזכויות הבלעדיות בארצות הברית לתהליך המוגן בפטנט. מערכת הקירות, הרצפה והקירוי של Renco היא מערכת בנייה ייחודית מבוססת MCFR היוצרת אבני בניין משתלבות, מחוזקות בסיבים, ומוצרים אחרים הקשורים לבנייה, הניתנים לחיבור במגוון כמעט בלתי מוגבל של עיצובים. המערכת של Renco יכולה לשמש ליצירת בתים, בנייני דירות, בתי מלון, בנייני משרדים, מחסנים, מוצרי תשתית ועוד.

 

Cuentas חשפה לאחרונה שיש לה עמדת הון ברמה של 6% שלה בפרויקט לייקווד וילג‘, בו נעשה שימוש במערכת הבנייה של Renco. Cuentas הקימה לאחרונה את CuentasCasa - חטיבה חדשה שמתכננת לפתח פרויקטים נוספים של דיור בר השגה בפלורידה ובאזורים אחרים ברחבי ארצות הברית, מכיוון שבשווקי דיור רבים המחירים עבור העובדים המקומיים אינם נגישים עקב העלייה המהירה במחירי השכירות והמחיר של רכישת דירה.

 

"הרכישה האחרונה של Cuentas בפרויקט לייקווד הייתה הצעד הראשון לפיתוח מערכת היחסים המאוד אסטרטגית הזו עם Renco USA, שכן הטכנולוגיה המוגנת בפטנט שלהם אמורה לחולל מהפכה בשוק בניית הדיור בר ההשגה, במיוחד בפלורידה שבה סופות הוריקן מהוות איום אדיר ושנתי", אמר אריק מיימון, מייסד שותף ומנכ"ל Cuentas. "מערכת היחסים עם Renco USA צריכה להיות מכרעת בתמיכה בתחומים חדשים של פיתוח עסקי עבור Cuentas, שכן אנו פועלים בהתאם המטרה המקורית שלנו לספק פתרונות לתושבי ארצות הברית ללא חשבון בבנק, עם חשבון בנק מוגבל או ללא גישה מספקת לשירות".

Cuentas נרגשת מאוד לקבל גישה לטכנולוגיית הבנייה משנה המשחק של Renco USA  מכיוון שהיא "ירוקה עד היסוד", ומדגישה את רכיבי הקיימות והידידותיים לסביבה שלה כשהיא משתמשת בחומרי גלם וממוחזרים המתרחשים באופן טבעי כדי לבנות דירות חד-משפחתיות ורב-משפחתיות תומכות בעצמן, יעילות, יציבות מבחינה מבנית", הצהיר מייקל דה פראדו, מייסד שותף ונשיא. "טכנולוגיית הבנייה המוגנת בפטנט של Renco יכולה לייצר עלות נמוכה יותר, חזקה, עמידה בפני הוריקן (עד Cat 5), עמידה באש, עמידה במים, עמידה בפני טרמיטים ואפילו עמידה בפני רעידות אדמה (Seismic Cat A & B - בקרוב C, D & E) בנייני דירות שהופכים נחוצים יותר ככל שאסונות טבע ותנאים קיצוניים הופכים נפוצים יותר", הוסיף דה פראדו.

"כ-Renco USA, אנו גאים מאוד ביתרונות הטכנולוגיה והקיימות שפיתחנו במהלך 12 השנים האחרונות", הצהיר אנג‘ין יסיל, מייסד שותף של Renco USA. השימוש במערכת MCFR של Renco בתכנון מבנים מבטל את הצורך בעץ, פלדה או בטון, שהם מקורות עיקריים לבירוא יערות וזיהום CO2 ברחבי העולם", הוסיף יסיל.

אודות קואנטס

Cuentas, Inc. (נאסד"ק: CUEN & (CUENW היא ספקית שירותי פינטק אלקטרוני ומסחר אלקטרוני עם טכנולוגיה קניינית שמיועדת לספק פתרונות לאוכלוסייה ההיספנית והלטינו שלא מקבלת מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא. המוצרים והשירותים שלנו מרחיבים את הגישה לשירותי בנקאות ניידים ומקוונים כולל חיוב ששולם מראש, פיקדונות, גישה למזומן באמצעות כספומט, העברות כספים מקומיות ובינלאומיות ושירותים נוספים. כרטיס Cuentas לשימוש כללי נטען מחדש (GPR) כולל ארנק דיגיטלי, הנחות לרכישות אצל קמעונאים פיזיים מקוונים גדולים, הטבות ויכולת לרכוש תוכן דיגיטלי. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://cuentas.com

אודות RENCO

RENCO היא מערכת בנייה מבנית משוכללת המורכבת מאבני בניין מבניים מרוכבים משתלבים וקורות מרוכבות ומשטחים משולבים שכולם מחוברים בדבק ליצירת מבנה מונוליטי. מערכת הבניין של RENCO, כולל הבלוקים, הקורות, המשטחים והדבקים עברו הערכה במעבדות מוסמכות ANSI לבחינת הביצועים המבניים, המאפיינים הפיזיים והעמידות בפני אש. לאחר הערכה יסודית, IAPMO אישרה את הקריטריונים שסופקו בידי ההערכה של Renco ופרסמה דו"ח הערכה נשלה שמאפשר את השימוש במערכת הבנייה של RENCO תחת קוד הבנייה הבינלאומי, כולל אזורי הוריקן במהירות גבוהה. תכנון מערכת הבנייה של RENCO מוגבל כיום למבנים בני חמש קומות, אולם החברה ממתינה לאישורים מורחבים.

בקרו בכתובת  www.RENCO-USA.comלקבלת מידע נוסף.

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27a של חוק ניירות הערך של ארצות הברית משנת 1933, כפי שתוקן, ובסעיף 21e של חוק הבורסה לניירות ערך של ארצות הברית משנת 1934, כפי שתוקן. הצהרות בהודעה לעיתונות זו, שאינן היסטוריות גרידא, הן הצהרות צופות פני עתיד וכוללות הצהרות כלשהן בנוגע לאמונות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. למעט המידע ההיסטורי המוצג כאן, הנושאים הנדונים במהדורת חדשות זו מכילים הצהרות צופות פני עתיד הכפופות לסיכונים מסוימים ולחוסר ודאות העלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מהצהרות כאלה. הצהרות שאינן עובדות היסטוריות, לרבות הצהרות שקדמו להן, ואחריהן או הכוללות מילים כגון "מאמין", "מתכנן" או "מצפה" או הצהרות דומות, הן הצהרות צופות פני עתיד.

 

קשרי משקיעים

Cuentas, Inc.
800-611-3622
info@cuentas.com

 

מקור:  Cuentas, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE