רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Sotera Health Company להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SHC

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  Sotera Health Company  להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SHC

 

 

ניו יורק, 1 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Sotera Health Company (נאסד"ק: SHC) (1) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר ההנפקה הראשונית לציבור של החברה ("IPO") שבוצעה ביום 20 בנובמבר 2020 או בסמוך לכך; (2) בהתאם ו/או במעקב אחר ההנפקה המשנית לציבור של החברה ("SPO") שבוצעה ביום 18 במרץ 2021 או בסמוך לכך; ו/או (iii) בין ה-20 בנובמבר 2020 ל-19 בספטמבר 2022, כולל ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 27 במרץ 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Sotera Health ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Sotera Health, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11454, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 27 במרץ 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, ובקשר עם ההנפקה וה-SPO, הציגהSotera Health  מצגים כוזבים ומטעים בנוגע למערכות בקרת הפליטות שלה וחשיפה לאחריות מתביעות בגין אי הגבלת פליטות אתילן אוקסיד ("EtO") המזיקות של החברה. החברה הצהירה כי יש לה "תוכנית פרואקטיבית [סביבתית, בריאותית ובטיחותית] ותרבות של בטיחות ואיכות". בנוסף,  Sotera Healthהצהירה כי היא השתמשה באמצעי הגנה נאותים ויעילים כדי לשלוט בפליטות EtO. יתר על כן, Sotera Health  ומנהליה הכחישו בתוקף את הטענות כי פליטות ה- EtO של החברה ממתקני העיקור שלה גרמו לסרטן ולבעיות בריאותיות חמורות אחרות באנשים המתגוררים בקהילות הסמוכות למתקנים אלה.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Sotera Health, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11454  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE