חברת מרי קיי מינתה את ג'יימס ווטלי למנהל המידע הראשי

 

חברת מרי קיי מינתה את ג‘יימס ווטלי למנהל המידע הראשי

 

דאלאס, 03 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

 

חברת היופי והיזמות האייקונית מרי קיי Mary Kay Inc הודיעה באחרונה על מינויו של ג‘יימס ווטלי James Whatley)) לתפקיד מנהל המידע הראשי. בתפקידו החדש, ווטלי יקדם את מאמצי החדשנות הדיגיטלית של מרי קיי, כולל מהפכה ביכולת של יועצי היופי העצמאיים של החברה שיוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם באמצעות כלים וטכנולוגיה.

"באמצעות פיתוח של טכנולוגיה, כלים ויישומים דיגיטליים, אנו משפרים לא רק את החוויה עבור צוות המכירות העצמאי, אלא עבור הלקוחות שלהם ברחבי העולם", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי. "ג‘יימס הוא אלוף שינוי. הוא מבין כיצד להפעיל את כוח המכירות העצמאי להתחרות - ולספק שירות יוצא דופן - בעולם שבו אנו תמיד בפעולה, תמיד מחוברים.  אנו נרגשים לראות כיצד האהבה שלו לחדשנות, תשנה את האסטרטגיה הדיגיטלית שלנו ותצעידה קדימה".

ווטלי, שנמצא עם מרי קיי כבר 25 שנה, מילא תפקיד מרכזי בעיצוב מערכות המבטיחות שיועצת יופי עצמאית תוכל לנהל את העסק שלה בכל זמן ובכל מקום. זה כולל פיתוח של נכסים דיגיטליים איקוניים של מרי קיי כמו MaryKay.com, Mary Kay InTouch (פורטל דיגיטלי המשמש את כוח המכירות העצמאי), הזמנות מקוונות ואתרי האינטרנט העסקיים האישיים, של כוח המכירות העצמאי. כאחת המוכרות הישירות הגדולות בעולם, מרי קיי מעבדת מיליוני הזמנות באמצעות אתרי המסחר שלה.

"אני מונע בראש ובראשונה על ידי מציאת פתרונות לצוות המכירות", אמר ווטלי. "במקביל, אני רוצה ליצור סביבות המטפחות עבודת צוות, אמון ושיתופי פעולה חזקים בין השותפים העולמיים של החברה. המייסדת שלנו, מרי קיי אש, אמרה פעם, ‘לעמוד במקום זה אותו דבר כמו ללכת אחורה‘. אני מסכים אתה, וזו פילוסופיה שאני לוקח איתי לעבודה בכל יום”.

לווטלי תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות מאוניברסיטת ניו אורלינס. לפני שהצטרף למרי קיי, הוא עבד בספקטרום תוכנה ומערכות מידע אלקטרוניות (EDS) בתפקידי פיתוח תוכנה וייעוץ.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-35 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת :

https://www.businesswire.com/news/home/20230302005789/en/Mary-Kay-Inc.-Names-James-Whatley-Chief-Information-Officer

אנשי קשר

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 או media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire