ניקסואה תשתתף בכנס הבריאות השנתי ה-33 של אופנהיימר

 

ניקסואה תשתתף בכנס הבריאות השנתי ה-33 של אופנהיימר

 

מון-סן-גיבר, בלגיה, 7 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס הבריאות השנתי ה-33 של אופנהיימר, שיתקיים ב-13-15 במרץ 2023, באופן וירטואלי.

 

אוליבייה טלמן, מנכ"ל Nyxoah, ימסור עדכון תאגידי ביום שלישי, 14 במרץ 2023, בשעה 11:20 בבוקר ET. שידור אינטרנט של המצגת יהיה זמין במדור האירועים באתר קשרי המשקיעים של Nyxoah. החברה תהיה זמינה גם לפגישות אחד על אחד עם משקיעים מוסדיים.

 

ניתן לגשת למצגת המשקיעים של Nyxoah בקטגורית מידע לבעלי המניות בדף קשרי המשקיעים של החברה.

 

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.nyxoah.com/.

 

 אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה נלווית כולל מחלות לב וכלי דם, דיכאון ושבץ. Nyxoah מונעת על ידי החזון כי חולי OSA צריכים ליהנות מלילות נינוחים ולהרגיש שניתן לחיות את חייהם במלואם. 

 

לאחר השלמתו המוצלחת של מחקר BLAST OSA, מערכת  Genio®קיבלה את סימן תו התקן CE האירופי שלה בשנת 2019. Nyxoah השלימה שתי הנפקות מוצלחות: ביורונקסט בריסל בספטמבר 2020 ובנאסד"ק ביולי 2021. בעקבות התוצאות החיוביות של מחקר BETTER SLEEP, Nyxoah קיבלה אישור CE mark  להרחבת האינדיקציות הטיפוליות שלה בחולי קריסה קונצנטרית מלאה (CCC), כיום בטיפול של המתחרים. בנוסף, החברה עורכת כעת את המחקר המרכזי DREAM IDE  לאישור ה-FDA ומסחור בארה"ב.

 

אזהרה - סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

ליצירת קשר:

Nyxoah
David DeMartino, Chief Strategy Officer
david.demartino@nyxoah.com
+1 310 310 1313

 

קובץ מצורף:

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE