apexanalytix רוכשת את ESG Enterprise

 

apexanalytix רוכשת את ESG Enterprise

גרינסבורו, צפון קרוליינה ויוסטון, 7 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת apexanalytix®  ("apex"), ספקית מובילה של נתונים, תוכנה ושירותים גלובליים לניהול שרשרת האספקה, ו-ESG Enterprise (ה"חברה"), ספקית של נתונים, תוכנות ושירותים לניהול ESG (סביבה, חברה ומשילות), הכריזו היום כי apex רכשה את ESG Enterprise. התנאים הפיננסיים של העסקה לא נחשפו.

ESG Enterprise מסייעת לחברות לעמוד ביעדי ה-ESG והאקלים שלהן, וזאת דרך חבילה של פתרונות תוכנה אשר כוללים פלטפורמה חזיתית לניהול נתונים וכן ניתוח של שרשרת האספקה שמופעל באמצעות בינה מלאכותית (AI). שילוב זה מספק ללקוחות את אחד המוצרים המקיפים ביותר שקיימים כעת בשוק. פלטפורמת הענן מונעת הנתונים של החברה מספקת את הנתונים החיוניים עבור סיכוני ESG ואקלים, שדרושים לחברות לצורך מדידה יעילה של טביעות הרגל האקלימיות שלהן; עמידה בדרישות הדיווח Scope 2, Scope 1 ו-Scope 3; וכן ציות לתקנות בינלאומיות ומסגרות דיווח מובילות נוספות בתחום ה-ESG.

ESG Enterprise משתמשת בבינה מלאכותית ובנתונים הזמינים לציבור לצורך ניהול מפה של מאפייני ESG לרוחב שרשראות אספקה גלובליות, במטרה לספק דירוגים קנייניים, פרופילי חברות ואמות מידה המסייעים לחברות להעריך את תכונות ה-ESG של שרשראות האספקה שלהן באופן משמעותי מהר יותר ומדויק יותר משיטות אחרות להערכת ESG.

"ההבנה והניהול היעיל של ה-ESG מהווים חלק חיוני של ניהול חכם של שרשרת האספקה, וזו הסיבה שאנחנו נלהבים להוסיף את ESG Enterprise לפלטפורמה שלנו. אנחנו שואפים לספק את היתרונות של מוצר זה ללקוחותינו", אומר סטיב יורקו, מנכ"ל apex.

"ההצטרפות ל-apex תאפשר לנו להשפיע עוד יותר, מעצם כך שנסייע לחברות נוספות למדוד ולפיכך גם לנהל את הקשת המלאה של סיכוני קיימות והזדמנויות, לרוחב הפעילויות המורכבות ושרשראות האספקה של לקוחותיהן", מסביר אלן לי, מנכ"ל ESG Enterprise. "אנחנו מצפים להמשיך ולחדש ואף להוסיף ולבנות את הטכנולוגיה שלנו לטובתן".

"בכל מה שנוגע לקיימות, הדרישות והיעדים יכולים להשתנות במידה רבה בין חברות, ענפים ואזורים", אומר דני תומפסון, סמנכ"ל בכיר לשיווק ואסטרטגיית מוצר ב-apex. "אנחנו מחויבים לספק ללקוחותינו את העוצמה והגמישות הדרושות להם כדי לממש את יעדיהם העסקיים. הסיוע בניהול טביעות הרגל של ESG, הן עבור פעילותם והן עבור שרשראות האספקה שלהם, מהווה חלק מרכזי במחויבות זו".

עסקה זו היא אבן הדרך האחרונה בצמיחתה של apex, שקיבלה את רוב ההשקעה מקרנות המנוהלות על ידי KKR, חברת השקעות גלובלית מובילה, בשנת 2022. Carousel Capital גם ממשיכה להיות משקיעת מיעוט ב-apex.

אודות apexanalytix

 

apex היא חלוצה בשוקי התוכנות, הנתונים והניתוח עבור שרשראות אספקה ומספקת תוכנות ושירותים מונעי נתונים לצורך ניהול ספקים, מניעת מרמה והחזרים בגין תשלום ביתר. החברה מעניקה שירותים ליותר מ-250 חברות Fortune 500 ו-Forbes Global 2000 ומספקת הגנה על הוצאות שנתיות בסך של יותר מ-$9 טריליון לרוחב שרשראות האספקה המורכבות ביותר בעולם. חבילת המוצרים המובילה של apex כוללת את פלטפורמת ניהול הספקים שלה, apexportal, שהופכת את תהליכי הצטרפות הספקים, ניהול נתוני האב התואמים והניטור הרציף של הספקים ושל סיכוני שרשרת האספקה לאוטומטיים לחלוטין, לאורך מחזור החיים של הספק.

אודות ESG Enterprise

ESG Enterprise היא חברה הממוקדת בתוכנות, SaaS וניתוח עבור תחום האחריות הסביבתית, החברתית והמשילות, במטרה לסייע לעסקים, ארגונים לא ממשלתיים וממשלות להפחית את סיכוני ה-ESG, לנהל שיבושים ולתפוס הזדמנויות במעבר לכלכלה דלת פחמן וצמיחה בת-קיימא. אנו מספקים פתרון "הכול כלול" מוכן לשימוש שמיועד לתת מענה לצורכי הדיווח של TCFD, ניתוח סיכונים, תרחישי אקלים, מסלולים להשגת נטו אפס פליטות, פתרונות של ניטרליות פליטת פחמן וכן ניתוח ביג דאטה בכל ורטיקל, אשר מכסה הערכות ודיווחים במגזר הפרטי והציבורי וכן בקרב רשויות עירוניות וארגונים ללא כוונת רווח ביותר מ-100 מדינות.

מידע נוסף אודות הרכישה.

אנשי קשר

אנשי קשר למדיה
 apexanalytix
דני תומפסון
(901) 786-2934
dthompson@apexanalytix.com

ESG Enterprise
אלן לי
(832) 321-7198
alan@esgenterprise.com

מקור:  apexanalytix

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire