Stadtwerke Kiel ו-INNIO מגדירות סטנדרטים גלובליים לאספקת אנרגיה ניטראלית לאקלים עד 2035

 

Stadtwerke Kiel ו-INNIO מגדירות סטנדרטים גלובליים לאספקת אנרגיה ניטראלית לאקלים עד 2035

Stadtwerke Kiel ו-INNIO מתכננות להשיג ניטרליות אקלימית בתחנת הכוח החופית בקיל עד שנת 2035 • כתחנת הכוח המשולבת הראשונה העולם המבוססת על מנוע וחום בקנה מידה גדול של 190 מגה-וואט, תחנת הכוח החופית מתוכננת להסבה לתפעול באמצעות מימן • 20 מנועי Jenbacher אמורים לעבור הסבה לעבודה על מימן ירוק

קיל, גרמניה, 8 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

Stadtwerke Kiel ו-INNIO פועלות להסב עד 2035 את תחנת הכוח החופית בקיל כך שהמתקן יוכל לפעול באמצעות 100% מימן ירוק (H2). המטרה היא להקדים בשנים את יעדי האקלים של ממשלת גרמניה. בכך, תחנת הכוח הגדולה ביותר מבוססת המנוע, המשלבת כוח וחום, קובעת סטנדרטים עולמיים חדשים לאספקת אנרגיה ניטראלית לאקלים. הדרישה החשובה לעמידה בלוח הזמנים השאפתני היא הזמינות של כמות מספקת של מימן ירוק בזמן ובתנאים כלכליים. היום חתמו שתי החברות על מזכר הבנות לפרויקט.

https://storage.googleapis.com/accesswire/media/742791/Stadtwerke-Kiel.jpg

Stadtwerke Kiel ו-INNIO מגדירות סטנדרטים גלובליים לניטרליות לאקלים

{*** תמונה מצורפת, כיתוב:
Stadtwerke Kiel ו-INNIO מגדירות סטנדרטים גלובליים לניטרליות אקלים. משמאל לימין: ד"ר יורג טיאופן, ד"ר אולף ברליין. צילום באדיבות  INNIO Group ***}

"אנחנו זקוקים לתחנות כוח גמישות לגיבוי כדי שניתן יהיה לספק חשמל לקיל ולגרמניה באופן מאובטח - במיוחד כשהרוח לא נושבת והשמש לא זורחת. אי אפשר לעקוף את החוק הבסיסי הזה של הפיזיקה", טוען ד"ר יורג טאופן, חבר מועצת המנהלים לטכנולוגיה וכוח אדם ב-Stadtwerke Kiel AG. "כדי להשיג ניטרליות אקלימית עבור סוג זה של פעילות תחנת כוח, המימן חייב להיות זמין עבורנו. עם זאת, הדבר תלוי בכך שבאירופה תהיה שפע של מימן זמין במהלך השנים הקרובות".

השאיפה המשותפת של שתי החברות מושתתת על "תוכנית שמונה נקודות: מסלול לניטרליות אקלימית" שפורסמה בידי Stadtwerke Kiel AG, ספקית האנרגיה שדוחפת קדימה את הסבת השימוש באנרגיה עם תוכנית זו. המטרה המקורית הייתה להיות ניטרלי לחלוטין לאקלים בייצור חשמל והסקה מחוזית עד 2040 לכל המאוחר, וכעת הספקית מקדימה את התאריך הזה בחמש שנים ל-2035 בהתבסס על פרויקט המימן שלה.

אנחנו מציבים סטנדרטים גלובליים חדשים בשיתוף פעולה עם Stadtwerke Kiel. תחנת הכוח החופית בקיל היא הראשונה מסוגה בעולם שהטכנולוגיה שלה יכולה תיאורטית להיות מומרת למימן ירוק כיום. עם זאת, כדי שההמרה תתרחש לא יאוחר מ-2035, קובעי המדיניות צריכים להציב את המסגרת הנכונה כבר עכשיו", אומר ד"ר אולף ברליאן, נשיא ומנכ"ל INNIO.

תחנת הכוח החופית Stadtwerke Kiel מספקת ליותר מ-73,500 בתים חימום אזורי ידידותי לסביבה וגם מייצרת חשמל לאזור. בכך, תחנת החום והכוח המשולבת הגדולה מציעה גמישות מיוחדת, וכן מבטיחה אספקת אנרגיה בטוחה וידידותית לסביבה. מנועי Jenbacher של INNIO הם מנועי המימן הראשונים בקנה מידה של מגה-וואט. החברה, שבסיסה בטירול, אוסטריה, היא בין הראשונות שהצליחו להמיר את רוב המנועים המותקנים שלה כך שיפעלו על מימן ירוק. המרת מנועי Jenbacher מגז טבעי למימן ירוק תביא לכך שתחנת הכוח החופית המתקדמת והגמישה תהפוך לניטרלית לאקלים לחלוטין עד 2035.

אודות INNIO

INNIO היא ספקית פתרונות ושירותי אנרגיה מובילה המעצימה תעשיות וקהילות כדי לגרום לאנרגיה בת קיימא לעבוד כיום. עם מותגי המוצרים שלנו Jenbacher ו-Waukesha והפלטפורמה הדיגיטלית שלנו myPlant, INNIO מציעה פתרונות חדשניים למגזרי ייצור החשמל והדחיסה המסייעים לתעשיות ולקהילות לייצר ולנהל אנרגיה באופן בר-קיימא תוך ניווט בנוף המשתנה במהירות של מקורות אנרגיה מסורתיים וירוקים. אנחנו אינדיבידואלים בהיקפם אבל גלובליים בקנה מידה. עם פתרונות ושירותי האנרגיה הגמישים, המדרגיים והעמידים שלנו, אנו מאפשרים ללקוחותינו לנהל את מעבר האנרגיה לאורך שרשרת הערך האנרגטית בכל מקום שבו הם נמצאים במסע המעבר שלהם.

המטה של INNIO נמצא בג‘נבאך (אוסטריה), עם פעילויות עיקריות אחרות בווקשה (ויסקונסין, ארה"ב) ובוולאנד (אונטריו, קנדה). צוות של יותר מ-4,000 מומחים מספק תמיכה במחזור החיים ליותר מ-55,000 המנועים המסופקים ברחבי העולם באמצעות רשת שירות ביותר מ-100 מדינות.

דירוג סיכוני ה-ESG של INNIO מציב אותה במקום הראשון מבין יותר מ-500 חברות ברחבי העולם בתעשיית המכונות המוערכות על ידי Sustainalytics.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של INNIO בכתובת www.innio.com. עקבו אחרי INNIO בטוויטר ובלינקדאין.

למידע נוסף וליצירת קשר:

Susanne Reichelt 
INNIO Media Relations 
susanne.reichelt@innio.com 
+43 664 80833 2382

Sönke Schuster 
Spokesperson 
soenke.schuster@stadtwerke-kiel.de 
+49 431 594 2363

 

מקור:  INNIO Group.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCSSEWIRE