פרו עכשיו, מסע הפרסום הבינלאומי החדש להבראת התיירות

 

פרו עכשיו, מסע הפרסום הבינלאומי החדש להבראת התיירות

ברלין, 10 במרץ 2022, (BUSINESS WIRE):

מסע הפרסום "פרו עכשיו" הושק כשהוא מלווה בציפיות גבוהות ובמצגת חיה מאתר מאצ‘ו-פיצ‘ו. פרו חוזרת לעמוד בקדמת הבמה של העולם ומוצגת כאתר תיירותי מגוון, בטוח ותחרותי.

 

האסטרטגיה הבינלאומית המיושמת על ידי הנציבות לקידום היצוא והתיירות של פרו (PROMPERÚ) הוצגה על ידי שר סחר החוץ והתיירות של פרו, לואיס פרננדו הלגארו, והנשיא הבכיר שלPROMPERÚ , מר וולטר ויזרטה  ב-ITB Berlin 2023.

 

מסע פרסום זה מציג רגעים ביומיום ומראות של נופים יפים בפרו, כולל מאצ‘ו-פיצ‘ו, הואהקאצ‘ינה, גוקטה, אגם 69, החופים הצפוניים, ועוד. אסטרטגיית מסע הפרסום תחזק את התדמית החיובית של פרו ובעיקר תמשוך תיירים לטייל וגלות את המדינה באמצעות מגוון החוויות שפרו מציעה, התרבות, הנופים והריגושים שמוצעים להם בקו החוף הנרחב, נופי האנדים המרהיבים ויער הגשם השופע של האמזונס.

 

המאמרים והיצירות הדיגיטליות שישודרו ברחבי העולם יופצו באמצעות אמצעי תקשורת מיוחדים חשובים, למשל הנשיונל ג‘יאוגרפיק, הניו יורק טיימס, CNN, HBO וקבוצת פורבס, זאת בנוסף לפלטפורמות השונות של הרשתות החברתיות. אלו ידגישו את המורשת התרבותית יוצאת הדופן, הטבע, הגסטרונומיה ותשתית המלונות של פרו.

 

"פרו עכשיו" מייצגת את ההשקעה בסך של כ-2 מיליון יורו והמצגת תהיה אונליין עד ה-10 באפריל, בעיקר בערים לוס אנג‘לס, ניו יורק, מקסיקו סיטי, סנטיאגו, אריקה, איקיקה, אנטופאגאסטה, קיטו, קואנקה, לוג‘ה, מצ‘אלה, גואייקיל, בוגוטה, מדלין, מדריד וברצלונה.

 

קהל היעד הם תיירים צעירים ומבוגרים שהם דור המילניום ודור ה X (גיל 25 עד 54). הקהל הוא בגודל מקורב של 38.9 מיליון אנשים.

 

הבראת התיירות

 

תיירות היא פעילות מועילה מאד ומשפיעה רבות על כלכלת המדינה. בינואר השנה הגיעו לפרו 25 אלף תיירים זרים, כך שמסעות פרסום כמו PERU NOW שמים להם כמטרה לשחזר את מספר המבקרים לערך של לפני מגפת הקור.

 

מטרת מסע הפרסום היא לבנות אמון בתיירים עתידיים, לבנות קשר שיפתח בפניהם את האפשרות לשקול את ארצנו כיעד מועדף ברשימת היעדים לטיולים הבאים שלהם, כמו כן וגם לשמר את המודעות למותג שלנו.

 

למידע נוסף

ריקיו פאצ‘רי

51997707434

rpachari@promperuext.pe

 

 

 

מקור: PROMPERÚ

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire