הודעה למשקיעי DLO: משרד עורכי הדין רוזן על שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Dlocal Limited לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות – DLO

 

הודעה למשקיעי DLO: משרד עורכי הדין רוזן על שם עולמי, מעודד את המשקיעים ב- Dlocal Limited  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות – DLO

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של DLocal Limited  (נאסד"ק: DLO) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-dLocal פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של dLocal  ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת dLocal , או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=11762, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-16 בנובמבר 2022, Muddy Waters Research  ("Muddy Waters") פרסמה דו"ח שכותרתו "DLO: History Never Repeats Itself, but it Does Often Rhyme", אשר הגיע למסקנה כי "DLO היא ככל הנראה הונאה" וקבע כי לחברה "יש גילויים חוזרים ונשנים על TPV שלה וחשבונות חייבים הסותרים זה את זה. כמו כן, קיים פער סותר בין חשבונות זכאים וחשבונות חייבים של שתי חברות בנות מרכזיות. סוגים אלה של טעויות תמימות לכאורה הם, במקום זאת, לעתים קרובות סימנים של ספרים ‘מבושלים‘, כיון שיש להתאמץ על מנת לשמור על הנתונים המספריים ישרים ברגע שאתה מתחיל לתמרן אותם" בנוסף, נכתב בדו"ח כי "ההנהלה והדירקטורים השליכו מניות יוצאות דופן של ~ מיליארד דולר בחמשת החודשים הראשונים להפיכתה של DLO לציבורית. שורה של עזיבות ברמה גבוהה לאחרונה מעלה על הדעת את האימרה על ‘חולדות שנמלטות מספינה טובעת‘".

 

לאחר מכן, ב-1 בדצמבר 2022, פרסמה Muddy Waters  דו"ח שני לפיו dLocal קיימה שיחות עם לקוחות מכמה בנקים, והדגישה כי היא הפרידה את כספי הלקוחות מכספיה. עוד נכתב בדו"ח כי השיחות של dLocal עם לקוחות היו "לא ספציפיות" ו"דיבור משכנע", וכי "כל מה ש[החברה] הייתה צריכה לעשות כדי לטפל בבעיה זו היה לספק הסבר כיצד תזרימי המזומנים מתיישבים".

 

בפרסומים אלה, מחיר המניה של dLocal ירד ב-2.21 דולר למניה, או 15%, ונסגר במחיר של 12.39 דולר למניה ב-1 בדצמבר 2022.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE