רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים מדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Rollins, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ROL

 

רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים מדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- Rollins, Inc.  לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ROL

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Rollins, Inc.  (NYSE: ROL) הנובעות מהאשמות כי רולינס אולי הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Rollins ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Rollins, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=2735 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-28 באוקטובר 2020, Rollins חשפה כי נפתחה חקירה של רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) והאמינה שהמיקוד של ה-SEC הוא כיצד נוצרו צבירה ועתודות בסופי תקופה והשפעתן על הרווחים המדווחים כבר בינואר 2015.

 

לאחר מכן, ב-26 בפברואר 2021, הודיעה Rollins כי חקירה פנימית של אותם עניינים מצאה "ליקוי משמעותי בבקרות הפנימיות של החברה הנוגעות לתיעוד ובדיקה של רישומים חשבונאיים עבור עתודות וצבירה מסוימות". במידע זה, מחירי המניות של Rollins ירדו ב-0.87 דולר, או 2.5%, ונסגרו במחיר של 33.17 דולר למניה ב-26 בפברואר 2021, ופגעו במשקיעים.

 

לאחר מכן, ב-18 באפריל 2022, הודיעה ה-SEC כי Rollins הסכימה לשלם 8 מיליון דולר כדי ליישב את ההאשמות כי Rollins ביצעה הפחתות לא נתמכות בעתודות החשבונאיות שלה כדי להגדיל באופן לא תקין את הרווח למניה שלה. במידע זה, מחיר המניה של Rollins ירד ב-0.55 דולר, או כ-1.7%, ונסגר במחיר של 34.29 דולר ב-18 באפריל 2022, ופגע במשקיעים.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE