רוזן, משרד עורכי דין ותיק, מעודד את המשקיעים ב- Veradigm Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MDRX

 

רוזן, משרד עורכי דין ותיק, מעודד את המשקיעים ב- Veradigm Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – MDRX

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Veradigm Inc.  (נאסד"ק: MDRX) הנובעות מהאשמות כי Veradigm אולי הוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Veradigm ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Veradigm, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12772 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ב-28 בפברואר 2023, Veradigm חשפה כי היא "זיהתה כשלים מסוימים בבקרה הפנימית הקשורים להכרה בהכנסות שהתרחשו במהלך ששת הרבעונים הקודמים, וכתוצאה מכך הצהרה שגויה על ההכנסות המדווחות בתקופות אלה". כתוצאה מכך, החברה דיווחה כי היא צופה "ירידה בהכנסות מפעילות מתמשכת של כ-20 מיליון דולר במצטבר ממה שדיווחה אחרת מאז הרבעון השלישי של 2021 וצפויה לדווח לרבעון הרביעי של 2022". החברה הוסיפה כי היא "ממשיכה להעריך את המהותיות של ההצהרה השגויה כדי לקבוע אם מלוא הסכום של התאמה זו יזרום ברבעון הרביעי של 2022 או אם גם תקופות קודמות ידרשו התאמה". כתוצאה מכך, Veradigm עדכנה כלפי מטה את ההנחיות שלה לשנת 2023 והודיעה כי לא תגיש את הדו"ח השנתי שלה לשנת 2022 במועד.

 

במידע זה, מחיר המניה של Veradigm ירד ב-2.12 דולר למניה, או 12.76%, ונסגר במחיר של 14.49 דולר למניה ב-1 במרץ 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

Follow us for updates on LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm, on Twitter: https://twitter.com/rosen_firm or on Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE