רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים - Consensus Cloud Solutions, Inc. לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – CCSI

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים - Consensus Cloud Solutions, Inc.  לשאול על חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – CCSI

 

ניו יורק, 9 במרץ 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Consensus Cloud Solutions, Inc. (נאסד"ק: CCSI) הנובעות מהאשמות כי  Cloud Solutionsהוציאה אולי מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Consensus Cloud Solutions ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית המבקשת השבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד Consensus Cloud Solutions, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12425, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר? ביום 22 בפברואר 2023, לאחר שעות המסחר, הודיעה חברת Consensus Cloud Solutions  כי "כתוצאה מהטעויות הלא מכוונות שצוינו [להלן], ועדת הביקורת (‘ועדת הביקורת‘) של דירקטוריון החברה הגיעה להחלטה לנסח מחדש את דוחותיה הכספיים הבלתי מבוקרים לתקופות של שלושה ותשעת החודשים שהסתיימו ביום 30 בספטמבר 2022". "הטעויות הלא מכוונות" היו "קשורות בעיקר ל-(i) לפרקטיקה חשבונאית ישנה, שירשה מעסקת הספין בעסקי הסוהו שלה, שהגדילה את ההכנסות ב-1.9 מיליון דולר וב-5.3 מיליון דולר לתקופות של שלושה ותשעת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2022, בהתאמה, עם קיזוז מקביל להוצאות חוב גרועות ("SoHo Error") ו-(ii) עיתוי ההכרה בהכנסות בסך 2.2 מיליון דולר ו-2.5 מיליון דולר לתקופות של שלושה ותשעת החודשים שהסתיימו. 30 בספטמבר 2022, בהתאמה, אשר לאחר בדיקה, החברה הגיעה למסקנה שיש לסווג מחדש כהכנסות נדחות (‘שגיאת הכנסות נדחות‘)".

 

במידע זה, מחיר המניה של Consensus Cloud Solutions  ירד ב-12.58 דולר, או 21%, ונסגר במחיר של 46.92 דולר למניה ב-23 בפברואר 2023. לאחר מכן הוא נפל ב-2.76 דולר נוספים, או 5.8%, ב-24 בפברואר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE